نمایش 1–24 از 183 نتیجه

نمایش 12 24 36

اگر به دنبال خرید یک هدیه به یاد ماندنی و ارزشمند هستید، خرید گردنبند زنانه یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش رو دارید. گردنبند های زنانه جز محبوب ترین انواع زیورآلات برای خانم ها می باشند چرا که می شود از آن ها در هر مراسمی استفاده کرده و علاوه بر آن، انتخاب درست نوع گردنبند تاثیر شگفت انگیزی در جذابیت و زیبایی یک فرد دارد. گردنبند های زنانه دارای مدل های مختلفی هستند و این تنوع فقط شامل پلاک گردنبند زنانه نمی شود، بلکه زنجیرها نیز چندین نوع مختلف دارند که در ادامه با همه این موارد آشنا می شویم.

انواع گردنبند زنانه

خوب است که قبل از خرید گردنبند زنانه، با انواع آن و ویژگی های هر کدام آشنا شوید. چه وقتی قرار باشد که به عنوان هدیه یک گردنبند زنانه بخرید و چه وقتی که می خواهید برای خودتان این خرید را انجام دهید، آشنایی با انواع گردنبند زنانه به شما کمک می کند تا انتخاب ایده آلی داشته باشید. به طور کلی گردنبندهای زنانه در دسته بندی های زیر قرار می گیرند:

  • گردنبند زنانه زنجیری: این نوع گردنبندها شامل یک زنجیر ساده می شوند که در ابعاد مختلف ساخته می شوند. معمولا خرید گردنبند زنانه زنجیری از جنس طلا بیشتر طرفدار دارد اما برای ساخت این نوع گردنبند از نقره و یا آبکاری طلا و پلاتین نیز استفاده می شود.
  • گردنبند زنانه آویزی: در گردنبندهای آویزی معمولا از زنجیر ریزتری نسبت به گردنبندهای زنجیری استفاده می شود و تمرکز اصلی روی پلاک یا آویزی است که به این گردنبند متصل است. این پلاک می تواند تقریبا هر چیزی باشد، از یک تکه سنگ زیبا و قیمتی گرفته تا طرح ها و شکل های جذاب و دیدنی. حتی می توانید طرح مورد نظر خود را پیشنهاد دهید تا با ساخت گردنبند زنانه سفارشی دقیقا همان چیزی را که در نظر دارید خریداری نمایید.
  • گردنبند زنانه لاکت: گردنبند های لاکت دارای یک محفظه کوچک هستند که از آن برای قرار دادن عکس یا متنی خاطره انگیز استفاده می شود. اندازه زنجیر گردنبند لاکت نیز تا حد زیادی بستگی به خود لاکت آن دارد و باید ببینید که با لاکت شما چه سایز زنجیری بهتر جور می شود. گردنبندهای لاکت از گذشته تا کنون یکی از محبوب ترین انواع گردنبند زنانه برای هدیه بوده اند.
  • گردنبند نگلیژی زنانه: یکی از انواع کلاسیک گردنبند هستند که در آن از سنگ های قیمتی و زیبا به شکل نامتقارن استفاده می شوند؛ یعنی علاوه بر سنگ اصلی که در واقع مرکز گردنبند است، از دو طرف آن دو یا چند سنگ زینتی دیگر نیز آویزان می شود که ظاهری منحصر به فرد به گردنبند می دهد.

خرید گردنبند زنانه

طبیعتا برای خرید گردنبند زنانه، علاوه بر زیبایی و کیفیت بالای گردنبند قیمت آن نیز عامل مهمی است. در ساخت گردنبند زنانه یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی محصول، جنس سنگ ها و عیار طلا یا نقره به کار رفته در آن است.

در گالری لیلیوم، به شما این امکان داده می شود تا طرح دلخواه خود را سفارش دهید و علاوه بر آن برای کاهش هزینه های ساخت گردنبند زنانه سفارشی، وزن، جنس و عیار سنگ ها و یا طلا و نقره به کار رفته در آن را تغییر دهید. همه این ها در حالی است که به دلیل تولید اختصاصی گردنبند و دیگر زیورآلات در گالری لیلیوم این مجموعه معاف از مالیات می باشد و شما قیمت کمتری را در مقایسه با محصولات مشابه در بازار پرداخت خواهید کرد.

شما می توانید تقریبا همه انواع گردنبند زنانه را با هر شکل و طرحی که در نظر دارید در گالری لیلیوم سفارش دهید و یا حتی می توانید از طرح های پیش ساخته این مجموعه استفاده کنید. توجه داشته باشید که این طرح ها، طرح هایی انحصاری هستند و مشابه آن ها در بازار وجود ندارد.