قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰
ساخت پلاک اسم طلا

قیمت پلاک اسم طلا فارسی

در مجموعه طلا و جواهرات لیلیوم قیمت پلاک اسم طلا فارسی با احتساب میزان طلا به کار رفته شده و هزینه ساخت محاسبه می شود. خریدار می تواند قبل از سفارش ساخت پلاک اسم طلا فارسی و یا انگلیسی با ارائه فونت و طرح دلخواه از قیمت پلاک اسم طلا یا نقره مطلع شود. جهت خرید پلاک اسم طلا به صورت گردنبند، دستبند و یا انگشتر می توانید نمونه های مورد نظر خود و یا طرح های گالری را مشاهده و ثبت سفارش کنید.

قیمت پلاک اسم طلا فارسی در گالری لیلیوم

طلا از جمله فلزاتی است که با ارزش مادی و ظاهر شیک خود جلب توجه می کند. جواهرات و لوازم جانبی ساخته شده با استفاده از طلا، این فلز گرانبها، توسط بسیاری از افراد ترجیح داده می شود. گالری لیلیوم انواع مدل های طلا را با طرح های مختلف گرد هم می آورد.

طیف محصولات مختلف این گالری شامل موارد زیادی از محصولاتی که برای سرمایه گذاری ترجیح داده می شوند تا انواع جواهرات را شامل می شود. در بین محصولات، پلاک اسم طلا فارسی که با طرح و فونت های زیبا و چشم نواز خود جلب توجه می کند، برای هدیه دادن جذابیت زیادی دارد. از طرف دیگر مدل های اسم انگلیسی وقتی به عنوان اکسسوری استفاده می شوند بسیار شیک به نظر می رسند.

پلاک اسم طلا فارسی  پرفروش ترین محصولات این گالری می باشد که معمولاً هنگام رفتن به تولد و ازدواج به عنوان هدیه ترجیح داده می شود، با جایگزین های دستبند با ریسه یا چرم برای فروش عرضه می شود. قیمت پلاک اسم طلا فارسی براساس 1 گرم طلای خالص به بالا بعلاوه هزینه ساخت می باشد. می توانید محصولاتی را که به صورت تک حرف طراحی شده اند، به زوج های تازه ازدواج کرده یا افرادی که نوزاد دارند هدیه دهید.

این محصولات با وزنی متناسب برای خریداران با بودجه متوسط جهت سرمایه گذاری است. در دسته بندی ساخت پلاک اسم طلا فارسی و انگلیسی مدل های دستبند چرمی یا ریسه ای نیز به چشم می خورد. مدل های مختلف با طرح هایی که برای همه سلیقه ها جذاب است خیره کننده می شوند. در بین محصولات این برند بازه های قیمتی کاملاً متفاوتی وجود دارد.

دلیل اصلی این امر به عنوان تفاوت گرم و هزینه ساخت شناخته می شود. گالری لیلیوم این طرح ها را که با مدل های متمایزی ارائه شده است را با امکان خرید آنلاین برای فروش عرضه می کند. با بررسی مدل های مختلف می توانید محصولی را خریداری کنید که مطابق سلیقه شما باشد و انتظارات شما را برآورده کند. شما می توانید با مراجعه به گالری سایت لیلیوم اقدام به خرید پلاک اسم طلا نموده و سفارش پلاک اسم طلا فارسی یا انگلیسی خود را ثبت کنید.

مدل های خیره کننده پلاک اسم طلا فارسی

طلا که در میان فلزات گرانبها پیشتاز است، به اشکال مختلف به بازار عرضه می شود. گالری لیلیوم که مدل های طلایی قابل توجهی را به بازار عرضه می کند، طرح هایی دارد که هر سلیقه ای را به خود جذب می کند. در بین محصولات این برند، طرح های مختلف و همچنین قطعات کلاسیک و اقتصادی زیادی وجود دارد. در بین محصولات مناسب برای استفاده به عنوان پلاک اسم طلا، مدل های دستبند اغلب ترجیح داده می شوند. دستبندها که از جمله اکسسوری هایی هستند که خانم ها عاشق آن هستند گزینه های مختلفی از لحاظ نوع جنس دستبند و فونت و زبان آن  دارند.

خرید پلاک اسم طلا

قیمت پلاک اسم طلا فارسی به صورت دستبند نیز به قیمت گرمی طلا، هزینه ساخت و نوع دستبند بستگی دارد. قیمت محصولات با افزایش میزان طلا و هزینه ساخت افزایش می یابد که این موارد یکی از مسائل مهم در تنظیم قیمت طلا قبل از ساخت پلاک اسم طلا می باشد. در زمینه قیمت محصول هر چه میزان گیرش طلا بیشتر باشد، نرخ طلای خالص بالاتر و ارزش مادی محصول بالاتر می‌ رود. قیمت طلا در گالری لیلیوم  بسته به محدوده قیمتی تعیین شده در بازار متفاوت است.

پلاک اسم طلا در بین محصولات گزینه خوبی برای هدیه دادن در مناسبت های خاص است. پلاک اسم طلا با وزن گرمی بالاتر از یک یک گرم در میان این نوع محصولات که برای سرمایه گذاری یا هدیه ترجیح داده می شوند، مواردی مانند تفاوت مدل یا اضافه کردن دسته یا زنجیر اهمیت پیدا می کند.

شما می توانید پلاک های طلای کامل و خیلی موارد دیگر را در سایت گالری طلا لیلیوم  ببینید. با امکان فروش اینترنتی پلاک اسم طلا فارسی و انگلیسی در لیلیوم شما می توانید به راحتی و به سرعت به محصولات این گالری دست یابید. می ‌توانید با خرید اکسسوری طلایی دستبند یا گردنبد که انتظارات شما را برآورده می‌کند، استفاده از آن را در میان گزینه ‌های مختلف و متناسب با بودجه شما شروع کنید. بنابراین، هم می توانید ظاهری شیک داشته باشید و هم روند خرید دلپذیری داشته باشید.

خرید پلاک اسم طلا برای خانم ها و آقایان

محصولات تولید شده توسط مجموعه لیلیوم برای خانم ها و آقایان جذاب است. مواردی وجود دارد که هنگام انتخاب محصول و خرید پلاک اسم طلا یا نقره در طیف وسیع باید به آنها توجه کنید. اولین مورد اندازه و میزان طلا به کار رفته می باشد که  به عنوان تنظیم قیمت پلاک اسم طلا فارسی یا انگلیسی در نظر گرفته می شود. گزینه هایی که اغلب در ساخت طلا استفاده می شود مانند 24 عیار و 18 عیار در مقایسه با محصولات با عیار کمتر دارای رنج قیمتی متفاوتی هستند.

هنگامی که از نظر دوام بررسی می شود، مشاهده می شود که محصولات با عیار کم دوام بیشتری دارند. شما می توانید با در نظر گرفتن انتظارات خود از محصول، محصول را انتخاب کنید. هنگام انتخاب و سفارش پلاک اسم طلا از بین مدل های مختلف، وزن گرمی محصول بسیار مهم است. تغییر وزن گرم نیز بر قیمت تاثیر می گذارد.

علاوه بر این، قطعاتی که در جزئیات کار به شکلی بسیار چشمگیر به نمایش گذاشته شده است نیز در مقیاس قیمت گذاری محصول گنجانده شده است. در بین انواع محصولات مجموعه لیلیوم، علاوه بر انواع جواهرات، گزینه های مناسب و اقتصادی برای سرمایه گذاری نیز وجود دارد. در طراحی پلاک های اسم طلا به فارسی یا انگلیسی از چند نمونه فونت زیبا و طراحی های زیبا استفاده می شود تا مشتری بتواند دامنه انتخاب متنوع تر و بیشتری را داشته باشد.

همچنین لازم به ذکر است که قبل از ثبت سفارش ساخت پلاک اسم طلا و طراحی پلاک اسم، اگر کاربر مدل یا فونت خاصی مد نظر دارید قبل از شروع به طراحی و ساخت اعلام کنید تا محصول کاملا شبیه به اون تولید و تحویل داده شود. هزینه طراحی پلاک اسم طلا انگلیسی ۳۰ و فارسی ۴۰ می باشد که اگر طبق گفته بالا در زمان اعلام شده نوع و مدل طراحی اعلام نشود سفارش شما مجددا شامل هزینه طراحی می شود. مدت زمان لازم جهت طراحی بین یک تا دو روز کاری می باشد که البته بستگی به پیک کاری نیز دارد.

 به لطف فرصت خرید آنلاین، می توانید به راحتی خرید کرده و با خیال راحت به محصولات دسترسی داشته باشید. با بررسی دسته بندی هایی مانند گردنبند، دستبند و حلقه یا انگشتر طلا  می توانید مدل های محصولات را مشاهده کنید. شما می توانید محصولاتی را خریداری کنید که مطابق سلیقه شما هستند و با لذت از آنها استفاده کنید.

سفارش ساخت پلاک طلا

خرید آنلاین و سفارش ساخت پلاک طلا

خرید از جمله فعالیت های مهم برای رفع نیازهای روزانه است. امروزه با توسعه شبکه اینترنت، بخش خرید آنلاین اهمیت پیدا کرده است. خرید آنلاین که هر روز به توده های وسیع تری گسترش می یابد، با کاربردی بودن و در دسترس بودن در هر نقطه ای به منصه ظهور می رسد. گالری لیلیوم که با ایمن کردن خرید آنلاین توجه را به خود جلب می کند و روز به روز دامنه محصولات خود را گسترش می دهد.

لیلیوم با ارائه محصولاتی  که برای همه گروه‌ های سنی جذاب است، با تنوع محصولات خود خریدار را تحت تأثیر قرار می‌ دهد. تولیدکنندگانی که علاقه مند به فروش جواهرات با جایگزین خرید آنلاین هستند، لحظه لحظه زندگی را آسان تر می کنند. ساخت پلاک اسم طلا فارسی‌، با طیف گسترده ای از محصولات خود بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در میان محصولات این برند، لوازم جانبی به چشم می خورد. دستبند با پلاک اسم طلا دارای طرح هایی هستند که برای همه سنین جذاب است. شما می توانید با بررسی مقیاس محصول با فونت و طراحی مناسب برای خانم ها و آقایان خرید کنید. می توانید گزینه های دسته بندی دستبند طلای حرم را که برای سلیقه های مختلف جذاب هستند را در سایت محصولات گالری لیلیوم بررسی کنید. با ادغام با طرح های شیک و دستبند های طلا و ریسه خیره می شود.

شما می توانید با خرید پلاک اسم طلا فارسی و انگلیسی که دارای محصولات متنوع با طرح و فونت مختلف و با توجه به بودجه و سلیقه شما عرضه می باشد از آن استفاده کنید. شما می توانید با بررسی مدل ها قبل از خرید پلاک اسم طلا، گزینه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

نحوه ثبت سفارش پلاک اسم طلا در لیلیوم

جهت ثبت سفارش مورد نظر خود می بایست ۳۰% از هزینه ساخت پلاک اسم طلا را به عنوان بیعانه پرداخت کنید و مابقی را بعد از ساخت سفارش و تعیین وزن دقیق و همچنین قیمت پلاک اسم طلا فارسی یا انگلیسی به قیمت همان روز پرداخت کنید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی