گوشواره بچه گانه طلا

نمایش 1–21 از 35 نتیجه

تعویض کالا
تعویض مدل

امکان تعویض 7 روزه مدل خریداری شده

گالری طلا لیلیوم اندرزگو
خرید مطمئن

عضو رسمی اتحادیه طلا خرید حضوری و آنلاین

فاکتور رسمی گالری طلا
فاکتور رسمی​

ضمانت طلای ۱۸ عیار و فاکتور رسمی

ارسال رایگان گالری طلا لیلیوم
ارسال رایگان

ارسال رایگان به سرار کشور با پست پیشتار

گالری طلا,ارسال رایگان
بسته بندی ویژه

مناسب هدیه + ارسال فوری

طلا و جواهر
ساخت سفارشی

بر اساس سلیقه و بودجه

از آن جایی که تنوع طلا و جواهرات برای کودکان نسبت به بزرگسالان کمتر است، پیدا کردن و خرید گوشواره بچه گانه گاهی تبدیل به یک کار دشوار می شود. طبیعتاً هر پدر و مادری می خواهد تا گوشواره ای را که ظاهر جذاب و دوست داشتنی دارد به عنوان یکی از اولین جواهرات فرزند دلبند خود انتخاب کنند. اما علاوه بر زیبایی، گوشواره ای که برای کودکان انتخاب می کنید باید ایمنی کافی داشته باشد و همچنین ضرری به گوش و یا پوست کودک وارد نکند.
بین انواع گوشواره ها، گوشواره های طلایی به دلیل خاصیت ضد حساسیتی که دارند بهترین گزینه برای گوشواره بچه گانه محسوب می شوند. تمامی جواهرات موجود در گالری لیلیوم با استفاده از طلای ۱۸ عیار ساخته می شوند که علاوه بر ماندگاری و دوام بی نهایت بالا، به خاطر خاصیت ضد آلرژیک خود نیز گزینه امنی محسوب می شوند و برای انواع پوست ها مناسب هستند.

انواع گوشواره بچه گانه
در انتخاب گوشواره بچه گانه نکات مختلفی را باید مد نظر قرار داد. معمولا از این گوشواره ها تا سال های سال استفاده می شود پس بهتر است از جنسی استفاده کنید که در طول زمان کیفیت خود را از دست ندهد و به عنوان مثال رنگ آن مات و کدر نشود. اما علاوه به جنس و کیفیت، گوشواره های بچه گانه را می شود از نظر شکل و طرح نیز دسته بندی کرد.
در نظر داشته باشید که از آن جایی که کودکان بسیار بازیگوش هستند و ممکن است خواسته یا ناخواسته با زیور آلات و جواهرات خود بازی کنند، در انتخاب گوشواره و سایر جواهرات بچه گانه باید از طرح هایی که کمترین خطر را برای کودک دارند انتخاب کنید.
به عنوان مثال یک گوشواره بچه گانه نباید گوشه های خیلی تیز داشته باشد. همچنین این گوشواره ها نباید دارای حلقه های نسبتا بزرگی باشند که ممکن است انگشت کودک در آن ها گیر کند. مدل های آویزی نیز برای کودکان توصیه نمی شود چرا که با توجه به فعالیت بالای آن ها، این نوع از گوشواره ها ممکن است به لباس یا موی کودک گیر کرده و باعث اذیت او شوند.

طرح مناسب برای خرید گوشواره بچه گانه
با توجه به توضیحات بالا، طرح های گوشواره بچه گانه محدود به طرح های نسبتا ساده ای می شوند که تمام مسائل ایمنی در آن ها رعایت شده. به شکلی که حتی اگر کودک به شکل شبانه روزی این گوشواره ها را به گوش داشته باشد، خطر و آسیبی او را تهدید نخواهد کرد.
محبوب ترین طرح ها برای خرید گوشواره بچه گانه شامل این موارد می شوند:

طرح های کلاسیک و ساده مثل ماه، ستاره، قلب و گل. این طرح ها به دلیل سادگی و زیبایی خاصی که دارند به عنوان طرح های ابدی شناخته می شوند. یعنی طرح هایی که هیچوقت از مد نمی افتند و حتی می توانند نسل به نسل به کودکان بعدی که در خانواده شما پا خواهند گذاشت منتقل شوند.
طرح حیوانات مثل پروانه، فیل، خرگوش و… جزو طرح های بامزه و جالبی هستند که برای خود کودکان نیز جذابیت دارند و از استفاده از آن ها لذت خواهند برد.
طرح های هندسی از دیگر نمونه های پر فروش گوشواره بچه گانه هستند. به خصوص طرح های مربعی و یا گوی های مرواریدی در ابعاد مختلف که هم برای کودکان و هم بزرگسالان ساخته می شوند.

در قریب به اتفاق انواع گوشواره بچه گانه از قفل میخی استفاده می شود. این نوع از قفل ها طوری طراحی شده اند تا ضمن آن که باعث آسیب و درد گوش کودک نشوند،‌ مقاومت بالایی نیز داشته باشند و به راحتی باز نشوند. چرا که در غیر این صورت ممکن است گوشواره هنگام بازی و فعالیت به راحتی از گوش کودک بیفتد و گم شود.

گوشواره بچه گانه سفارشی
اکثر طرح هایی که در گالری لیلیوم مشاهده می کنید قابلیت شخصی سازی و طراحی و تولید به شکل سفارشی را دارند. این یعنی شما می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس از تیم طراحان گالری لیلیوم بخواهید تا تغییرات مد نظر شما را روی آن مدل به خصوص پیاده کنند.
همچنین اگر هم بخواهید می توانید تصویری از طرح دیگری که قبلا دیده اید تهیه کنید و آن را برای تیم طراحان گالری بفرستید تا کار طراحی و ساخت گوشواره بچه گانه سفارشی را به شکل اختصاصی برای شما انجام دهند.

قیمت گوشواره طلا بچه گانه
مانند سایر انواع جواهرات و زیور آلات، در قیمت گوشواره طلا بچه گانه نیز مهم ترین عامل وزن طلای به کار رفته در اثر است. البته وزن طلا فقط یکی از عوامل است و بعد از آن مواردی مثل طرح گوشواره، کیفیت ساخت، اجرت ساخت، نگین های تزئینی و… نیز در تعیین قیمت گوشواره طلا بچه گانه موثر هستند.
اگر بخواهیم یک تخمین کلی از قیمت گوشواره های بچه گانه داشته باشیم، می شود گفت که مدل های ساده و پر فروش این گوشواره ها بین ششصد هزار تومان تا حدود دو میلیون تومان قیمت دارند. اما اگر بخواهید از مدل های خاص و همراه با تزئینات ویژه مثل سنگ و نگین های قیمتی استفاده کنید، بدیهی است که قیمت گوشواره بیشتر خواهد شد.