[vc_row][vc_column][vc_column_text]

انتخاب مناسب حلقه ازدواج

حلقه ازدواج,حلقه ست,ساخت حلقه ازدواج,سفارش حلقه ازدواج

در ابتدا، اگر در شرف نامزدی هستید، تبریک گرم گالری لیلیوم را پذیرا باشید.

برای خرید یک حلقه نامزدی یا عروسی به مهارت خاصی نیاز ندارید و تنها با اطلاعات کافی میتوان با قیمت معقول یک حلقه ی مناسب را تهیه نمود. بی گمان یکی از زیباترین لحظه های هر ازدواجی، خرید حلقه ازدواج است.

با تمام این تفاسیر بهتر است شما در مورد پیشینه این حلقه ها و همچنین نحوه ی انتخاب حلقه های ازدواج مناسب ، خاصیت سنگ های به کار برده و طریقه تشخیص اصالت سنگ نیاز به اطلاعات بیشتری داشته باشید.

متناسب با سلیقه خود حلقه ازدواج خود را سفارش دهید

 

تاریخچه حلقه ازدواج یا نامزدی

در بسیاری از منابع منشا اصلی بوجود آمدن حلقه های ازدواج یونان باستان و اروپا ذکر شده است.

در صورتی که حلقه های ازدواجی که در طول تاریخ تا کنون مورد استفاده هستند، برگرفته از حلقه مهر در آیین میتراییسم (آیین ایرانیان باستان) هستند.

 

 تفاوت حلقه نامزدی یا عروسی با انگشتر در چیست؟

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]حلقه ازدواج در واقع رینگ بسیار ساده و ظریفی است که ممکن است با یک ردیف نگین ریز (و گاهی با یک نگین درشت تر) به روی آن مزین شده باشد.

در حالی که انگشتر این سادگی و ظرافت را ندارد و عموما از طرح های شلوغ تری نسبت به حلقه ازدواج برخوردار است.

اگر در انتخاب حلقه نامزدی یا عروسی خود دچار تردید شده اید و طرح مورد پسند خود را پیدا نکرده اید، میتوانید از متخصیصین جواهرسازی ما مشورت بگیرید تا حلقه ازدواج مورد علاقه خود را با بودجه ای که در نظر گرفته اید تهییه کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_section][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

ط

تفاوت حلقه عروس و داماد

یکی از اولین خریدهای زوجین حلقه ازدواج آنها میباشد.

حلقه عروس معمولا از نگین هایی در یک یا چند ردیف تشکیل شده است، در حالی که حلقه داماد از ظاهر ساده تری برخوردار است.

حلقه ست عروس و داماد

به حلقه های ازدواجی که شباهت زیادی به هم دارن حلقه ست گفته میشود. که یا کاملا شبیه به هم هستن و یا حلقه داماد از زرق و برق کمتری نسبت به حلقه عروس برخوردار است. داشته باشی[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][vc_column_text]


طراحی و ساخت حلقه ازدواج متناسب با بودجه شما

حلقه ازدواج,حلقه ست,ساخت حلقه ازدواج,سفارش حلقه ازدواج

 

قیمت حلقه ازدواج به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد ، که در پایین به چند مورد اشاره میکنیم:

1- متریال و جنس حلقه : شما میتوانید متناسب با بودجه خود متریال ساخت حلقه ازدواج خود را انتخاب کنید. مانند طلا ، نقره و همچنین وزن آنها که تاثیر مستقیم بر قیمت آنها دارد.

2-نوع و جنس سنگ ها: شما میتوانید برای حلقه های نامزدی یا ازدواج خود از سنگ های قیمتی (جواهر) یا اتمی استفاده کنید. ارزش جواهرات و سنگ های قیمتی به فاکتور های زیر بستگی دارد.

1- برش سنگ: شامل برلیان(گرد)، باگت، بیضی، تراش اشک، مارکیز و… میباشد. دقت داشته باشید که برش ها با کیفیت های متفاوتی انجام میشود و سنگی که انعکاس نور آن بیشتر است از برش بهتری برخوردار است.

2-خلوص سنگ: هر چه سنگ شما ناخالصی کمتری داسته باشد از ارزش بیشتری برخوردار است.

3-رنگ سنگ: به هر میزان که رنگ سنگ های شما سفیدتر باشد قیمت بیشتری دارد.

4-سایز سنگ: طبیعتا جواهراتی با سایز درشت تر از قیمت بیشتری برخوردارند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

نکاتی برای نگه داری از حلقه ازدواج

1-هنگام شستشو دستها و حمام انگشتر خود را دربیاورید چون صابون باعث میشود لایه نازکی از جرم در گوشه و کنار حلقه شما جمع شود.

2-کلری که در استخرها استفاده میشود باعث تغییر رنگ نگین ها میشود.

3-اگر از کرم های دست استفاده میکنید، حلقه خود را یعد از کرم زدن استفاده کنید.

4-از حلقه در برابر گرمای شدید و ضربه محافظت کنید.

5-سعی کنید هر ساله انگشتر خود را پیش یک جواهر ساز ماهر ببرید که از محکم بودن جای نگین ها اطمینان پیدا کنید و حلقه های ازدواجتان را برایتان پولیش و تمیز کنند.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

نکاتی که هنگام تهیه حلقه ازدواج باید به آنها دقت کنید

1-از آنجا که حلقه ازدواج به صورت روزمره مورد استفاده قرار میگیرد سعی کنید حلقه ای انتخاب کنید که در دست شما راحت بنشیند و ترجیحا سنگ های کوچکی داشته باشد که در صورتی که انگشتر ضربه ببیند به آن صدمه ای نخورد.

2-اگر حلقه های درشت تری میپسندید بهتر است که از حلقه های جایگزین ساده تر برای روزمره استفاده کنید و حلقه های اصلی را تنها در میهمانی ها و مراسم خاص به دست کنید.

3-شما قرار است حلقه ازدواج خود را سالیان دراز در دست داشته باشید، پس بهتر است که سایز آنرا یک تا دو سایز بزرگتر در نظر بگیرید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمونه ساخت حلقه ازدواج یا نامزدی
برای دیدن طرح بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

چطوری سفارش ساخت حلقه ازدواج را ثبت بکنم ؟ اینجا کلیک کنید

شما می توانید به راحتی از طریق دکمه زیر وارد قسمت ثبت سفارش ساخت طلا بشوید و پله به پله شما راهنمایی می شوید و به ثبت می رسانید.

آیا می تونم تلفنی یا در تلگرام براتون ایده خودم را بفرستم ؟ بله تماس با ما

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”green” icon_fontawesome=”fa fa-phone”]

سوالی دارید ؟ از ما بپرسید

تلفن :  02188198704 – پشتیبان تلگرام : @Liliumgallerysales

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

سفارش ساخت حلقه ازدواج
  • کیفیت طراحی طلا
  • کیفیت ساخت طلا
  • مشاوره و راهنمایی
  • خدمات پس از فروش