قیمت روز طلا : 2,310,000 تومان

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا : 2,310,000 تومان

سفارش ساخت انگشتر طلا

سفارش ساخت انگشتر طلا
دسترسی سریع
دسترسی سریع

جواهرات و زیورآلاتی که از طلا ساخته می شوند، دوام و ماندگاری دائمی دارند و همیشه مانند روز اول زیبا و چشم نواز خواهند بود. به همین دلیل است که انگشتر طلا نسبت به دیگر انواع انگشتر محبوبیت بیشتری دارد و سفارش ساخت انگشتر طلا با طرح دلخواه نیز روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند.

در ساخت انگشتر طلا سفارشی، می توانید از انواع سنگ های قیمتی به سلیقه خود برای تزئین انگشتر سفارشی خود استفاده کنید. چرا که درخشندگی و رنگ خاص طلا، باعث می شود زیبایی سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی نیز بیش از پیش به چشم بیاید.

در ادامه با مزایای سفارش ساخت انگشتر طلا نسبت به خرید انگشتر آماده آشنا خواهیم شد و علاوه بر معرفی مراحل ثبت سفارش ساخت انگشتر طلا، انواع سنگ های قیمتی را که می توانید برای تزئين انگشتر از آن ها استفاده کنید معرفی می کنیم.

چرا خرید انگشتر طلا سفارشی؟

در ابتدا خوب است با پاسخ به این سوال شروع کنیم که اصلا چرا باید انگشتر یا دیگر انواع جواهرات را به شکل سفارشی تهیه کنیم؟ حتی اگر یک بار گذرتان به بازارهای طلا و جواهر خورده باشد، حتما دیده اید که تنوع در شکل، رنگ، طرح و مدل انواع طلا، جواهرات و زیورآلات بسیار زیاد است به شکلی که تقریبا برای هر سلیقه ای حداقل یک محصول ایده آل وجود دارد؛ اما با این حال چرا بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای خرید جواهرات آماده، از جواهرات سفارشی استفاده کنند؟ پاسخ این سوال در خاص و منحصر به فرد بودن محصولات سفارشی است.

 برای ساخت همه محصولات سفارشی از جمله ساخت انگشتر طلا سفارشی، از طرح و مدلی استفاده می شود که مطابق با سلیقه و نظر یک مشتری خاص تولید شده است. این یعنی محصول سفارشی که برای یک مشتری طراحی و ساخته می شود، قرار نیست برای سایر مشتری ها نیز تولید شود و همین امر باعث منحصر به فرد بودن جواهرات سفارشی می شود.

به شکلی که هیچ نمونه دیگر از آن ها در جهان وجود ندارد. به همین دلیل برای خرید کادو در مناسب های خاص و مهم و یا خرید یک هدیه به یاد ماندنی و بی نظیر برای عزیزان، جواهرات سفارشی گزینه مطلوب و خاطره انگیزتری نسبت به محصولات موجود در بازار می باشد.

ساخت انگشتر طلا با مروارید

به خصوص آن که شما می توانید روی جواهرات و طلا سفارشی، عبارات مورد نظر خود را حکاکی کنید تا به این روش یادگاری خود را روی قطعه ای از طلا ماندگار نمایید؛ مثلا برای سفارش ساخت انگشتر طلا، می توانید سفارش دهید که یک تاریخ به خصوص مثل تاریخ تولد یا سالگرد آشنایی و یا حروف اسم مخاطب مورد نظر شما روی انگشتر حکاکی شود. با این کار انگشتر طلای شما، چیزی بیشتر از صرفا یک قطعه جواهر خواهد بود و تبدیل به یادگاری ارزشمند و ماندگاری می شود که تا همیشه باقی خواهد ماند.

علاوه بر این ها دلیل دیگری که باعث می شود خرید انگشتر طلا با طرح دلخواه رواج داشته باشد، کیفیت بالای محصولات سفارشی است که در گالری های معتبر و شناخته شده تولید می شوند.

گالری هایی وجود دارند که به طور تخصصی روی طراحی و تولید محصولات سفارشی کار می کنند که گالری لیلیوم یکی از آن ها است. برای تولید محصولات سفارشی و از جمله سفارش ساخت انگشتر طلا در این گالری، تیم طراحی و ساخت طلا و جواهر به شکل اختصاصی روی تولید یک قطعه کار می کنند و تمام تمرکز و توجه خود را در این مسیر به کار می گیرند.

 این امر باعث می شود تا اثر نهایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد و حتی قابل مقایسه با جواهرات تولید انبوه که در بازار وجود دارند نباشد.

مراحل ثبت سفارش ساخت انگشتر طلا با طرح دلخواه

در گالری لیلیوم به عنوان یکی از گالری های با سابقه در زمینه طراحی، ساخت و فروش طلا و جواهرات سفارشی، تمرکز ما بر این است که فرایند ثبت سفارش ساخت انگشتر طلا با طرح دلخواه و یا هر گونه طلا و جواهر دیگری را تا جای ممکن برای شما عزیزان راحت و سریع بسازیم.

به همین منظور برای طی کردن مراحل ثبت سفارش ساخت جواهرات با طرح دلخواه، شما می توانید از هر نقطه ای از جهان سفارش خود را تنظیم نمایید و در عرض تنها چند هفته، آن را همراه با فاکتور رسمی گالری لیلیوم تحویل بگیرید.

برای شروع کار، کافی است از طریق واتساپ با کارشناسان گالری تماس بگیرید و جزئیات سفارش مورد نظر خود را بیان کنید. در خصوص سفارش ساخت انگشتر با طرح دلخواه، این جزئیات شامل موارد زیر می شود:

 • سایز انگشتر
 • انگشتر مردانه یا زنانه
 • وزن و ضخامت طلا برای ساخت انگشتر
 • طرح و مدل مورد نظر شما
 • سنگ های تزئینی دلخواه شما
 • وزن و ابعاد سنگ های تزئینی
 • حکاکی اسم یا تاریخ روی انگشتر

علاوه بر موارد ذکر شده، می توانید هر مورد دیگری را که فکر می کنید برای ساخت انگشتر سفارشی ایده آل شما لازم است را در سفارش اولیه توضیح دهید. در این مرحله، با توجه به مواردی که شما مشخص می کنید، تخمینی از قیمت نهایی ساخت انگشتر طلا سفارشی به شما داده می شود. در ادامه با جزئیات بیشتر با هر مرحله از ساخت انگشتر طلا سفارشی آشنا می شویم.

سفارش ساخت انگشتر طلا با طرح دلخواه

طراحی انگشتر طلا با طرح دلخواه

همانطور که اشاره شد، مشخص شدن طرح و مدل کلی انگشتر طلا یکی از مراحل اولیه ثبت سفارش ساخت انگشتر طلا می باشد. در واقع طرح و مدل کلی مشخص خواهد کرد که شما می توانید از چه حجم و ضخامتی از طلا برای ساخت انگشتر خود استفاده کنید و همچنین چه نوع از انواع سنگ های قیمتی زیبایی بیشتری به انگشتر شما می دهند؛ مثلا برای بعضی از مدل ها، استفاده از طلای نازک و سبک اصلا توصیه نمی شود چرا که باعث ضعیف شدن اثر نهایی خواهد شد.

به شکلی که ممکن است با کوچک ترین فشار و ضربه ای آسیب ببینید و شکل اولیه خود را از دست بدهد. یا در بعضی از مدل های انگشتر سفارشی، بهتر است به جای استفاده از یک سنگ تزئینی بزرگ،‌ از چندین برلیان ریز استفاده شود تا اصول و قواعد زیبایی شناسی در آن رعایت گردد.

کارشناسان گالری لیلیوم در همه این موارد به شما کمک خواهند کرد و با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهر، مطمئن خواهند شد که طرح و مدل پیشنهادی شما قابلیت ساخت با بالاترین کیفیت ممکن را دارد.

البته در همه مراحل طراحی و مدل سازی از انگشتر، سلیقه و نظر شما در اولویت قرار دارد و شما می توانید نظر شخصی خود را در خصوص طرح نهایی انگشتر سفارشی طلا با تیم طراحی گالری در میان بگذارید تا مطمئن شوید که انگشتر دقیقا مطابق با سلیقه خود شما است.

کار طراحی انگشتر طلا با طرح دلخواه در گالری لیلیوم با استفاده از نرم افزار های طراحی سه بعدی انجام می شود. طراحی با کامپیوتر نسبت به طراحی سنتی و دستی مزیت های زیادی دارد که باعث شده است کار طراحی با سرعت و ظرافت بیشتری انجام شود و مشتری تصویر واضح تری از محصول نهایی قبل از ساخت آن داشته باشد.

چرا که بعد از طراحی انگشتر، مدل نهایی توسط پرینتر سه بعدی چاپ می شود و به مشتری نشان داده می شود تا او جزئیات کار را تایید کند. این مرحله در واقع تایید نهایی مشتری برای شروع فرایند ساخت انگشتر طلا سفارشی است.

ساخت انگشتر طلا سفارشی

ساخت انگشتر طلا سفارشی

بعد از تایید نهایی مدل توسط مشتری، کار ساخت انگشتر طلا سفارشی شروع می شود. مدت زمان ساخت تا حد زیادی بستگی به طرح و مدل انگشتر دارد. هر چقدر که طرح و مدل دارای پیچیدگی و ظرافت بیشتری باشد، به زمان بیشتری برای ساخت آن نیاز خواهد بود.

ساخت انگشتر طلا سفارشی

البته در هر صورت در عرض کمتر از دو تا سه هفته محصول نهایی آماده تحویل خواهد بود. برای ساخت طلا و جواهرات در گالری لیلیوم از تجهیزات مدرن و به روز این صنعت استفاده می شود که باعث شده تا زیورآلات تولید شده در لیلیوم، از کیفیت و ظرافت منحصر به فردی برخوردار باشند.

انواع سنگ انگشتر طلا سفارشی

برای تزئین قریب به اتفاق انگشتر های سفارشی، از سنگ های قیمتی یا نیمه قیمتی در ابعاد و انواع مختلف استفاده می شود. گالری لیلیوم به شما این امکان را می دهد تا از بین بیش از صد ها نوع مختلف سنگ قیمتی و نیمه قیمتی، سنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و از آن برای جلوه بخشیدن به انگشتر خود استفاده نمایید.

سنگ های قیمتی که برای ساخت جواهرات در لیلیوم استفاده می شوند، به شکل مستقیم و بی واسطه از کشورهای مختلف وارد می شوند و دارای شناسنامه GIA می باشند. مدرک GIA شناسنامه معتبر و شناخته شده ای برای سنگ های قیمتی در جهان محسوب می شود که ملاک های مختلف را برای یک سنگ به خصوص اندازه می گیرد. این ملاک ها شامل درخشندگی و شفافیت، برش، وزن و رنگ سنگ می شود.

برای سفارش ساخت انگشتر طلا و استفاده از انواع سنگ های قیمتی در آن، شما راه های متنوعی را پیش رو دارید. قبل از خرید و استفاده از یک سنگ قیمتی وارداتی، گالری لیلیوم از زوایای مختلف سنگ مورد نظر تصاویری را برای شما ارسال می کند تا بتوانید با دقت آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که این سنگ همان سنگی است که می خواهید.

در این تصاویر میزان درخشندگی و شفافیت سنگ ها، نوع بافت و رنگ آن ها به وضوح مشخص است و شما می توانید بنا بر مشاهدات خود تصمیم بگیرید که آیا می خواهید این سنگ را برای انگشتر سفارشی خود خریداری کنید یا نه.

سنگ انگشتر طلا سفارشی

به غیر از سنگ های قیمتی و وارداتی که دارای شناسنامه GIA هستند، شما می توانید از سنگ های نیمه قیمتی نیز استفاده نمایید. سنگ های نیمه قیمتی به سنگ هایی گفته می شود که هم کیفیت بالا و قابل قبولی دارند و هم نسبتا قیمت ارزان تری دارند؛ بنابراین اگر می خواهید مبلغ کمتری برای سفارش ساخت انگشتر طلا پرداخت کنید، سنگ های نیمه قیمتی مثل زیرکونیوم گزینه ای ایده آل برای شما هستند.

این سنگ ها از نظر ظاهری شباهت زیادی به سنگ های گران قیمت مثل الماس دارند و در دراز مدت نیز کیفیت خود را از دست نخواهند داد.

البته بسیاری از تولیدکنندگان طلا و جواهر سفارشی از سنگ های اتمی نیز برای تزئين انگشتر یا دیگر انواع جواهرات استفاده می کنند اما بهتر است تا جایی که ممکن است از این نوع سنگ ها پرهیز کنید.

اگر چه قیمت نسبتا پایین این سنگ ها ممکن است وسوسه کننده باشد، اما در دراز مدت خواهید دید که به راحتی کدر و مات می شوند و هیچ روشی برای جلوگیری از مات شدن آن ها جواب نخواهد داد. به همین دلیل در گالری لیلیوم از این نوع سنگ ها استفاده نمی شود.

در اینجا چند نمونه از بهترین انواع سنگ های قیمتی را معرفی می کنیم:

الماس

الماس محبوب ترین سنگ قیمتی در بین تمام انواع سنگ ها و جواهرات است. درخشش الماس یک درخشش ابدی است که هیچوقت از شدت آن کم نخواهد شد و همچنین هیچ سنگی به اندازه الماس درخشندگی ندارد. لازم به ذکر نیست که الماس به دلیل همین ویژگی های اعجاب آورش، گران قیمت ترین سنگ تزئینی نیز هست و به همین دلیل فقط برای مناسبت های خاص مانند حلقه های ازدواج از آن استفاده می شود.

یاقوت

سفارش ساخت انگشتر طلا با یاقوت

یاقوت یکی دیگر از سنگ های گران قیمت و البته با کیفیت است. قرمزی خاص این رنگ باعث شده تا بسیاری آن را نماد عشق بدانند و برای ابراز علاقه و محبت خود نسبت به عزیزانشان از سنگ یاقوت برای تزئین انگشتر سفارشی خود استفاده کنند. درست مانند الماس یاقوت نیز در طول زمان درخشندگی خود را از دست نمی دهد و از استقامت بی نظیری برخوردار است. به شکلی که می توانید با خیال راحت آن را به طور روزمره استفاده کنید و نگران خط یا خراش افتادن روی آن نباشید.

زمرد

سفارش ساخت انگشتر طلا با زمرد

در طول تاریخ زمرد به عنوان یکی از سنگ های مورد علاقه حاکمان و خانواده های سلطنتی شناخته می شده است. درخشندگی بی نظیر و رنگ سبز منحصر به فرد آن دلیل قانع کننده ای برای شهرت و محبوبیت این سنگ نزد زنان و مردان قدرتمند تاریخ است. اگر به دنبال سنگی جذاب و قیمتی هستید که ظاهری مدرن و شیک هم داشته باشد، زمرد می تواند همان چیزی باشد که به دنبالش هستید.

آکوامارین

سفارش ساخت انگشتر طلا با آکوامارین

وقتی صحبت از رنگ سنگ های قیمتی می شود،‌ آکوامارین قطعا یکی از خوش رنگ ترین سنگ های قیمتی است که می توان از آن نام برد. رنگ خاص این سنگ جایی در بین طیف رنگ های آبی و سبز قرار می گیرد و امواج خروشان دریا را به ذهن القا می کند.

تنها یک نگاه به سنگ آکوامن کافیست تا مجذوب جادوی آن شوید و نتوانید چشمتان را از آن بردارید. جالب است بدانید که پرنسس دایانا نیز انگشتری با همین سنگ در دست می کرد که پس از اون به کیت میدلتون، عروس فعلی خاندان سلطنتی رسید.

هزینه ساخت انگشتر طلا سفارشی

هزینه ای که برای خرید انگشتر طلا با طرح دلخواه باید بپردازید، قبل از هر چیز به طرح و مدل پیشنهادی شما بستگی دارد. به طور کلی از آن جایی که تنوع سفارشات برای خرید انگشتر طلا با طرح دلخواه بسیار گسترده است و هیچ دو سفارشی دقیقا مثل هم نیستند، تعیین یک طیف قیمتی مشخص برای هزینه ساخت انگشتر طلا سفارشی کار راحتی نیست.

بعضی از سفارش ها به دلیل حجم بالای طلایی که در آن ها استفاده می شود، هزینه نسبتا بالایی نیز خواهند داشت. یا یک سفارش ساخت انگشتر طلا که مدل و طرح پیشنهادی آن ظرافت و پیچیدگی بالایی دارد، نیاز به صرف وقت و انرژی بالایی خواهد داشت در نتیجه اجرت ساخت آن نیز بالا می رود.

به طور کلی موارد زیر در هزینه ساخت انگشتر طلا سفارشی بیشترین تاثیر را می گذارند:

 • طرح و مدل پیشنهادی
 • وزن و ضخامت طلا مورد استفاده
 • نوع سنگ های تزئینی
 • وزن و ابعاد سنگ های تزئینی
 • اجرت ساخت

اگر شما هم طرح یا مدل خاصی در ذهن خود دارید و می خواهید ببینید که با توجه به توضیحات بالا هزینه ساخت آن چقدر خواهد شد، می توانید همین حالا از طریق واتس اپ با کارشناسان گالری لیلیوم تماس بگیرید و جزئیات سفارش خود را توضیح دهید. سپس تخمینی از مبلغ نهایی که برای سفارش ساخت انگشتر طلا خود باید بپردازید به شما ارائه می شود و بعد از آن اگر مایل بودید، می توانید سفارش خود را برای ساخت انگشتر طلا ثبت نمایید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
1.8/5 - (25 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://liliumgallery.com/?p=39046

هیچ نظری وجود ندارد

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید