سفارش ساخت طلا

با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و اینترنت ، دسترسی همگان به آخرین مدل ها و طرح های روز دنیا بسیار آسان شده است ، اما برای بدست آوردن این طرح ها باید در خیلی از گالری ها یا بازار گشت تا پیدا کنید که حتما قیمت این اثر یا مدل به دلیل بروز بودن بالا تر از حالت عادی هستش یا امکان دارد شما نتوانید همان مدلی که به دل شما نشسته است را پیدا کنید.

ما سیستمی طراحی کردیم برای سفارش ساخت طلا که شما می توایند عکس یا ایده خود را با وارد کردن اطلاعات سایز ، جنس اثر ( طلا ، نقره ) و یا مدل سنگی که می خواهید بکار برود ( قیمتی یا نیمه قیمتی ) به راحتی به ثبت برسانید . ایده شما به دست طراحان ما خواهد رسید و بعد از برآورد هزینه و برنامه ریزی مراحل ساخت با شما تماس گرفته و از وضعیت سفارشتان مطعلتان می کنند.

قبل
بعد

طراحی وساخت طلا و جواهر
بر اساس سلیقه شما ...

ساخت طلا و جواهر به دو صورت انجام میشود :

طراحی و ساخت طلا با دست

طراحی کلاسیک و یا به عبارتی دیگر “طراحی دستی” طلا و جواهر از گذشته تا به حال به عنوان یک تخصص و هنر پایه در ساخت و تولید زیور آلات نقش اصلی داشته و دارد. برای تولید یک محصول در همه رشته ها همه چیز از یک ” طرح ” شروع می شود، از یک تجسم و خلاقیت، توسط یک فرد با ایده های متفاوت آغاز و شخص با پروراندن ایده در ذهن خلاق خود یک شیء یا محصول جدید بوجود می آورد .

طراحی و ساخت طلا با کامپیوتر

طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر ،روش جدیدی در طراحی است که در سالهای اخیر در اکثر کشورهای دنیا و حتی در ایران رواج زیادی پیدا کرده است. در این نوع از طراحی ، با استفاده از نرم افزار های ۳ بعدی ، طراحی و مدل سازی ( یا به عبارت دیگر ساخت مجازی طلا و جواهر ) انجام و سپس با استفاده از دستگاه های پرینتر ۳ بعدی ، مدل اولیه ی آن ساخته شده و بعد در پروسه ی ریخته گری،طلا و جواهر تولید خواهد شد.

سفارشاتتان را زیر قیمت بازار تحویل بگیرید

خوب طبیعی هستش زمانی که خود شما نسبت به بودجه و سلیقه خودتان سفارش می دهید می توانید به راحتی متناسب با شرایط خودتان سفارش دهید ! به عنوان مثال با کم کردن ضخامت کار ( در صورتی که به کار آسیبی وارد نشود) از وزن طلا بکاهید یا از تعداد سنگ های روی انگشتر یا آویز ! همچنین با انتخاب قیمتی یا نیمه قیمتی بودن سنگ قیمت ها بسیار تغییر می کنند.

نحوه ی قیمت گذاری سفارش ساخت طلا :

ارزش و قیمت مدلی را که مورد نظرتان میباشد به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نگین : نوع نگینی که روی مدل مورد نظر قرار میگیرد. ( بیشترین عامل ) الماس . برلیان . و …
  • وزن سنگ ( واحد آن قیراط است و هر چه وزن آن بیشتر باشد ، قیمت آن هم بیشتر خواهد شد و اگر کمتر باشد بلعکس )
  • وزن طلای مدل ( با توجه به وزن و عیار قیمت آن بیشتر و کمتر میشود.)
  • نوع طراحی ( هرچه طراحی پیچیده تر و ظریف تر باشد به مراتب زمان ساخت آن طولانی تر خواهد بود.)

 

این حق خریدار است که طلا و جواهری را که تهیه می کنند متناسب با بودجه دلخواهشان باشد.

انتخاب جنس اثر و مدل سنگ ها به سلیقه شما !

کارشناسان و طراحان ما ایده و نظر خود را بر اساس اصول علمی به شما اعلام می کنند ، اما این شما هستید که می توانید تعیین کنید محصولی که سفارش می دهید به چه جنسی (طلا یا نقره ) ریخته شود و همچنین سنگ های روی کار را بر اساس رنگ و قیمت مشخص کنید.

دقت داشته باشید به عنوان مثال جنس اثرتون نقره قرار دهید و از سنگ های قیمتی و یا تعداد زیاد سنگ نیمه قیمتی روی کار قرار دهید بی معنی هستش ! زیرا طبیعتا باید سنگ های با ارزش روی کار طلا بزارید تا ارزش خود را نمایش دهد و همچنین از عقلانیت به دور هستش که تعداد زیادی سنگ روی نقره قرار دهید زیرا هزینه مخراجی اینکار از خود سنگ و نقره کار بیشتر می شود.

برای تشخیص بهتر هارمونی رنگ ها می توانید از سایت paletton.com استفاده کنید

کارشناسان و طراحان ما تمامی نکات را به شما متذکر می شوند و این شما هستید که حرف آخر را می زنید !

قبل
بعد

حکاکی اسم یا نوشته بر روی طلا یا نقره

شما می توانید حرف ، اسم یا نوشته ای را به زبان های مختلف دنیا بر روی مدل خود سفارش دهید.

به عنوان مثال : تاریخ ازدواجتان ، به روی حلقه نامزدی خود اسم نامزد خود را بزنید !

یا فکر کنین عزیزانتان به ما سفارش دادن تا طرحی برای شما به صورت هدیه زده شود و اسم شما هم داخل اثر هستش !! به شما چه حسی می دهد ؟تا یک کار آماده از گالری های که همه جا هستن ؟!

یا فکر کنید عزیزترین دوست یا فامیلتان بچه دار شده است چه هدیه ای بهتر و ماندگار تر از اسم بچشون می تونه باشه ؟؟

سوالات متداول

مدت و زمان برای انجام سفارش بستگی به نحوه ساخت و پیچیدگی طرح شما دارد که تا زمانی طرح شما دیده نشود نمی توان نظر درستی نسبت به زمان تحویل سفارش شما داشته باشیم. اما میانگین تحویل سفارشاتی که داشتیم حدود 2 هفته می باشد.

1- طراحی 3 بعدی
2- پرینت 3 بعدی
3- ریخته گری
4- جواهرنگاری ( مخراجی)
5- آبکاری

1- طراحی 3 بعدی
2- پرینت 3 بعدی
3- ریخته گری
4- جواهرنگاری ( مخراجی)
5- آبکاری

شما می توانید به راحتی از طریق لینک زیر وارد قسمت ثبت سفارش ساخت طلا بشوید و پله به پله شما راهنمایی می شوید و به ثبت می رسانید.

اینجا کلیک کنید

سوالی دارید ؟ از ما بپرسید

تلفن :  02188198704 – پشتیبان تلگرام : @Liliumgallerysales

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

از جدیدترین طراحی و ساخت‎های انجام شده توسط تیم لیلیوم گالری باخبر شوید.