سفارش ساخت پلاک اسم طلا

خرید پلاک اسم طلا یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید برای نشان دادن عشق و علاقه خود به دیگران انتخاب کنید؛ همچنین برای آن که نشان دهید چقدر به اسم خودتان افتخار می کنید نیز می توانید ساخت پلاک اسم طلا با اسم خودتان را نیز سفارش دهید. علاوه بر این ها، شما حتی می توانید پلاک اسم طلا را با نام شرکت یا برند خود انجام دهید تا به این شکل اعتبار و قدرت آن برند را به رخ بکشید.

گالری لیلیوم به شما این فرصت را می دهد تا پلاک اسم مورد نظر خود را با طرح دلخواه خود بسازید و از آن روی گردنبند، دستبند و یا انگشتر استفاده کنید. در روند ساخت پلاک اسم طلا در لیلیوم گالری، همه چیز طبق نظر و سلیقه شما انجام خواهد شد و حتی شما قادر خواهید بود تا با انتخاب وزن و نوع مواد اولیه، قیمت نهایی اثر را در حد بودجه خود نگه دارید.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
احتیاج به مشاوره دارید؟

برای راهنمائی ،برآورد قیمت و ثبت سفارش می‌توانید در واتس‌اپ یا تلگرام پیغام بدید یا در ساعات کاری با شماره تلفن ما تماس بگیرید تا همکارانمون در اسرع وقت راهنمائیتون کنند.

ساخت پلاک اسم طلا به صورت کاملا سفارشی و خاص

خرید پلاک اسم طلا یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید برای نشان دادن عشق و علاقه خود به دیگران انتخاب کنید؛ همچنین برای آن که نشان دهید چقدر به اسم خودتان افتخار می کنید نیز می توانید ساخت پلاک اسم طلا با اسم خودتان را نیز سفارش دهید. علاوه بر این ها، شما حتی می توانید ساخت پلاک اسم طلا را با نام شرکت یا برند خود انجام دهید تا به این شکل اعتبار و قدرت آن برند را به رخ بکشید.

گالری لیلیوم به شما این فرصت را می دهد تا پلاک اسم مورد نظر خود را با طرح دلخواه خود بسازید و از آن روی گردنبند، دستبند و یا انگشتر استفاده کنید. در روند ساخت پلاک اسم طلا در لیلیوم گالری، همه چیز طبق نظر و سلیقه شما انجام خواهد شد و حتی شما قادر خواهید بود تا با انتخاب وزن و نوع مواد اولیه، قیمت نهایی اثر را در حد بودجه خود نگه دارید.

خرید پلاک اسم طلا به تنهایی یک گزینه جذاب برای هدیه است و می تواند معنا و مفهوم عمیقی پشت خود داشته باشد؛ اما وقتی ساخت پلاک اسم طلا به شکل سفارشی و اختصاصی انجام شود، ارزش معنوی آن چند برابر خواهد شد چرا که در این صورت شما پلاکی را دارید که با سلیقه و ایده شما طراحی شده و در نتیجه هیچ نمونه ای از آن در جهان وجود ندارد.

برای ساخت پلاک اسم طلا می توانید ایده های متنوعی را پیاده کنید. از ساخت یک اسم گرفته تا ترکیب دو اسم با یکدیگر یا حتی ساخت پلاک اسم طلا به شکل یک تاریخ به خصوص مثل تاریخ تولد یا ازدواج. شما می توانید اسم مورد نظر را هم به فارسی و هم به انگلیسی طراحی کنید و در نهایت طرح ایده آل خود را انتخاب نمایید.

طراحی جملات یا اشعار یک یا چند بیتی نیز این روز ها به یکی از ایده های پرطرفدار برای طراحی پلاک تبدیل شده و انتخاب جذابی برای هدیه یا جمع آوری کلکسیون شخصی می باشد

روند سفارش پلاک اسم طلا

برای ثبت سفارش ساخت پلاک اسم طلا و یا ساخت پلاک اسم نقره در گالری لیلیوم، شما کار بسیار راحتی پیش رو دارید. در واقع همه کار ها توسط تیم طراحی حرفه ای و با تجربه گالری انجام می شود و شما فقط کافی است تا طرح و ایده مورد نظر خود را ارائه کنید تا بتوانید دقیقا همان چیزی را که در ذهن دارید تحویل بگیرید. در ادامه مراحل کلی روند سفارش پلاک اسم طلا را مرور می کنیم:

ارسال طرح یا ایده

همه چیز برای ساخت پلاک اسم طلا از یک ایده شروع می شود. این ایده می تواند در ذهن شما و یا در ذهن تیم طراحی گالری شکل بگیرید؛ بنابراین اگر خودتان از قبل یک طرح مشخص را در ذهن داشته اید می توانید آن را برای تیم طراحی بفرستید تا مطابق با همان کار ساخت پلاک اسم را انجام دهند. یا حتی می توانید از طرح های مشابه که در بازار دیدید عکس بگیرید و از تیم طراحی بخواهید که تغییرات مورد نظر شما را روی این طرح اعمال کند.

اما در صورتی که خودتان طرح خاصی را در نظر ندارید، می توانید روی ذهن خلاق تیم طراحی گالری حساب باز کنید. فقط کافی است تا اسم یا تاریخ و یا هر عبارت دیگری را که می خواهید پلاک از آن ساخته شود اعلام کنید و سپس تیم طراحی کار روی آن عبارت را شروع می کند.سفارش ساخت پلاک اسم طلا

فراموش نکنید که در گالری لیلیوم امکان ساخت پلاک در مدل های مختلف با اندازه و فونت (قلم) های مختلف وجود دارد. شما می توانید در این موارد گزینه های مطلوب خود را اعلام کنید تا تیم طراحی با توجه به سلیقه شما کار ساخت مدل را شروع کند.

انتخاب طرح

چه طرح و ایده برای ساخت پلاک از شما باشد و چه تیم طراحی خودش کار ایده پردازی و طراحی مدل را انجام داده باشد، در هر صورت این شما هستید که تصمیم نهایی را می گیرید و طرحی که بیشتر از بقیه به سلیقه شما نزدیک است را انتخاب می کنید. بعد از ارائه طرح یا ایده مورد نظر خود به تیم طراحی گالری، تقریبا یک روز زمان کافی است تا مطابق با نظر شما حداقل ۸ الی ۱۰ طرح آماده شود.

سپس شما می توانید یکی از این طرح ها را که بیشتر از بقیه می پسندید انتخاب کنید. بعد از انتخاب طرح، سایز و وزن های مختلفی که امکان ساخت دارد برای شما ارسال می‌شود تا قبل از ساخت از سایز و وزن پلاک اسم خود اطلاع داشته باشید؛ و بعد از پرداخت بیعانه کار ساخت شروع می شود. از آنجائیکه پلاک‌های اسم مطابق با سلیقه شما طراحی و ساخته می‌شود از کنسل کردن سفارشات شما عزیزان بعد از تائید نهایی طرح معذوریم.

انتخاب مدل دستبند یا زنجیر گردنبند

همان طور که می دانید، هر پلاک اسمی نیاز به یک زنجیر یا آویز دارد تا بشود از آن استفاده کرد. یا آن که می توانید پلاک رو روی یک دستبند چرمی وصل کنید و آن را دور دست ببندید. مرحله بعدی پس از انتخاب مدل پلاک، انتخاب مدل دستبند یا زنجیر گردنبندی است که می خواهید پلاک روی آن سوار شود.

در انتخاب زنجیر گردنبند پلاک اسم نکاتی هست که باید به آن توجه شود تا محصول نهایی حداکثر زیبایی و جذابیت را داشته باشد. به طور معمول وقتی برای یک گردنبند از پلاک اسم استفاده می شود، هدف نهایی این است که پلاک به خوبی خودش را نشان بدهد و زیبایی های طراحی سفارشی آن به چشم بیایند. به همین دلیل توصیه می شود برای پلاک اسم سفارشی خود از زنجیر های ساده استفاده کنید. زنجیر هایی که طراحی ساده ای دارند و چندان جلب نظر نمی کنند. استفاده از این زنجیر ها باعث می شود تا چشم به شکل طبیعی به سمت پلاک جذب شود و به این شکل زیبایی های پلاک بیشتر خودش را نشان می دهد.

از طرف دیگر استفاده از زنجیر های شلوغ به نوعی توجه را از پلاک اسم سفارشی می دزدد و باعث می شود از لحاظ بصری، اثر نهایی شلوغ و شلخته به نظر بیاید. در گالری لیلیوم از زنجیر های شیک و ساده ای که به زنجیر فلامینگو معروف هستند برای ساخت آویز پلاک اسم استفاده می شود. این زنجیر ها در وزن های متنوع مثل ۱.۵ گرم، ۲.۵ گرم و … موجود هستند و شما می توانید بنا بر تمایل خود از یکی از آن ها برای پلاک اسم طلا سفارشی استفاده کنید.

البته زنجیر تنها گزینه شما برای ساخت آویز پلاک اسم طلا نیست. شما همچنین می توانید از ریسه های سنگی جذاب و زیبایی استفاده کنید که این روز ها در سراسر جهان مد شده اند و به خصوص برای آقایان از جذابیت خاصی برخوردار هستند. این ریسه ها از مجموعه ای از سنگ ها تشکیل شده اند که در شکل و رنگ هی مختلف موجود هستند. شما هم می توانید ریسه یک دست مشکی و هم ریسه های چند رنگ را برای پلاک اسم خود استفاده کنید. از مزیت های ریسه سنگی می شود به قیمت ارزان تر آن نسبت به زنجیر طلا و همچنین قابلیت ست کردن آن اشاره کرد. به عنوان مثال زوج هایی که می خواهند آویز پلاک اسم طلای خود را با هم ست کنند، می توانند از دو ریسه سنگی یک شکل و یا مکمل هم استفاده کنند.

علاوه بر این ها، اگر هم بخواهید که پلاک اسم طلا را روی چرم سوار کنید، می توانید از بین چرم های طبیعی و با کیفیت گالری لیلیوم اثر مطلوب خود را انتخاب کنید. گالری لیلیوم تنوع بالایی از انواع چرم دارد که گزینه ای ایده آل برای استفاده در کنار پلاک اسم طلا هستند. همچنین شما می توانید هر کدام از این چرم ها را که پسندیدید، با سنگ های قیمتی یا نیمه قیمتی و یا با بافت های جذاب و خلاقانه ترکیب کنید تا زیبایی اثر نهایی را دو چندان نمایید.

قیمت ساخت پلاک اسم طلا چقدر است؟

طبیعتا برای خرید پلاک اسم طلا یکی از مواردی که باید همواره در نظر بگیرید، قیمت آن است. از آن جایی که این پلاک ها به شکل اختصاصی و فقط برای شما طراحی و ساخته می شوند ممکن است این تصور وجود داشته باشد که قیمت ساخت پلاک اسم طلا به شکل سفارشی گران تر از پلاک های موجود در بازار است؛ اما جالب است بدانید که اتفاقا ساخت پلاک اسم طلا به شکل سفارشی می تواند بسیار ارزان تر از پلاک های موجود در بازار برای شما تمام شود.

دلیل این امر این است که در ساخت پلاک اسم طلا یا نقره به شکل سفارشی، شما روی تمام جزئیات اثر کنترل خواهید داشت و می توانید همه مواد اولیه را خودتان انتخاب کنید. شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای ساخت پلاک اسم طلا در نظر گرفته اید، وزن و سایز طلا یا نقره استفاده شده برای ساخت پلاک را انتخاب کنید تا اثر نهایی قیمت مناسب و معقولی داشته باشد.سفارش ساخت پلاک اسم طلا

علاوه بر همه این ها، تولید پلاک اسم طلا در گالری لیلیوم از آن جایی که یک واحد تولیدی است، شامل معافیت مالیاتی ۹ درصدی می شود. این معافیت مالیاتی باعث می شود تا محصول نهایی ارزان تر از محصولاتی با وزن و جنس مشابه در بازار باشد و شما پول کمتری بابت آن پرداخت خواهید کرد.

در انتها وقتی که پلاک اسم ساخته و آماده تحویل شد، یک فاکتور رسمی از طرف گالری لیلیوم به شما داده می شود. این فاکتور برای همه محصولات ساخته شده در گالری لیلیوم صادر می شود و شامل تمام جزئیات ساخت اثر مربوطه می شود. در این فاکتور شما وزن و جنس تمام مواد اولیه به کار رفته برای ساخت پلاک اسم طلا را خواهید دید و به نوعی شناسنامه اثر محسوب می شود.

برای آن که تصور دقیق تری از هزینه ساخت پلاک اسم طلا به شکل سفارشی داشته باشید، در اینجا به شکل مختصر قیمت مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه ساخت پلاک اسم نقره و طلا را بررسی می کنیم:

هزینه طراحی اسم برای پلاک طلا یا نقره

همانطور که در بخش روند ساخت پلاک اسم طلا اشاره کردیم، مرحله اول ارائه و انتخاب طرح توسط مشتری است. کار طراحی اسم برای پلاک نقره یا طلا به شکل های متنوعی انجام می شود که هر کدام از آن ها هزینه خاص خودش را دارد.

هدف از به کار گیری فونت ها و استایل های مختلف طراحی در طراحی پلاک اسم این است که بتوانیم قریب به اتفاق سلیقه ها در سفارش های مختلف را پوشش دهیم. فرقی ندارد که شما بخواهید پلاک اسم خود را با زبان فارسی طراحی کنید یا زبان لاتین، از فونت های نستعلیق استفاده کنید یا فونت های مدرن و گرافیکی؛ در هر صورت تیم طراحی گالری لیلیوم می تواند طرح ایده آل شما را مدل سازی کند و با بالاترین کیفیت ممکن آن را اجرا نماید. اگر طرح خاصی در ذهن دارید و می خواهید بدانید که هزینه طراحی اسم پلاک طلا یا نقره با طرح مورد نظر شما دقیقا چقدر خواهد بود، با کارشناسان گالری لیلیوم از طریق واتس اپ تماس بگیرید تا برآورد قیمت دقیق را دریافت نمایید.

وزن و ابعاد پلاک اسم طلا

بعد از ارائه طرح یا ایده برای ساخت پلاک اسم، طراحان گالری حداقل هشت طرح متنوع را در اختیار شما قرار می دهند تا از بین آن ها یکی را برای شروع کار ساخت انتخاب کنید. طبیعی است که هر چقدر یک طرح از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد، هزینه ساخت آن نیز بیشتر خواهد شد.

سفارش ساخت پلاک اسم طلا

مورد بعدی که در هزینه ساخت پلاک موثر است، ضخامت و وزن آن است. این یعنی شما ممکن است یک طرح کوچک تر را با ضخامت 1.5 میلیمتر بسازید که باعث می شود وزن و قیمت آن از یک طرح نسبتا بزرگتر با ضخامت ۱ میلیمتر بیشتر باشد. در نتیجه اندازه یک پلاک اسم معیار دقیقی برای تشخیص قیمت ساخت آن نیست و باید به ضخامت و کیفیت طراحی آن نیز توجه شود.

ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در هزینه های ساخت پلاک اسم طلا، از پلاک نازک تری استفاده کنید اما توجه داشته باشید که نسبت اندازه به وزن و ضخامت پلاک باید استاندارد باشد تا پلاک دچار شکستگی نشود.

اگر پلاک نسبت به اندازه ای که دارد نازکتر باشد، با کوچکترین آسیب فیزیکی دچار ترک خوردگی و شکستگی می شود و ارزش خود را از دست می دهد. در نتیجه برای ساخت پلاک اسم طلا باید به نسبت ضخامت و اندازه آن دقت داشته باشید.

گالری لیلیوم بیش از پنج سال سابقه در امر طراحی و ساخت پلاک اسم طلا و دیگر انواع جواهر و زیورآلات سفارشی دارد و در طول این پنج سال، توانسته تجربه بالایی در این زمینه پیدا کند و به شما اطمینان می دهد بهترین نسبت ضخامت به اندازه را برای پلاک شما انتخاب می کند. به طور معمول، نسبت های زیر پر طرفدار ترین نسبت های وزن به ابعاد برای ساخت پلاک اسم طلا هستند که از مقاومت و استحکام بالایی نیز برخوردار هستند:

  • ۱ گرم حدود ۱.۵ تا ۲ سانت
  • ۱.۵ گرم حدود ۲ تا ۲.۵ سانت
  • ۲ گرم حدود ۳ سانت
  • ۴ گرم حدود ۴ سانت
  • ۶ گرم حدود ۵ سانت

برای آن که درک بهتری از این ابعاد داشته باشید، دانستن این نکته به شما کمک می کند که سایز استاندارد برای پلاک آویزی بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد. همچنین خوب است بدانید که ساخت پلاک طلا با وزن کمتر از یک گرم اصلا به هیچ وجه توصیه نمی شود چرا که این دسته از پلاک ها بسیار ضعیف می باشند و امکان شکستگی در آن ها بالا است.

در گالری لیلیوم با استفاده از دستگاه لیزری تخصصی ساخت طلا و جواهرات، قابلیت کار و برش طلا با ضخامت حداکثر ۱.۵ میلیمتر وجود دارد که می تواند طرح مورد نظر را با ظرافت و زیبایی منحصر به فردی آماده کند.

قیمت زنجیر، چرم، دستبند و ریسه سنگ برای پلاک اسم

اینکه برای پلاک خود از کدام یک از انواع زیورآلات استفاده کنید کاملا بستگی به سلیقه و نظر شما دارد. شما می توانید از قبل از شروع ساخت پلاک اسم نقره یا طلا مشخص کنید که آیا می خواهید پلاک مورد نظر برای دستبند مورد استفاده قرار بگیرد یا برای آویز گردنبند.

در این صورت تیم طراحی گالری می تواند پلاک را به شکل اختصاصی برای دستبند یا گردنبند طراحی کند تا محصول نهایی شیک تر و زیباتر به نظر برسد. همانطور که در این مطلب اشاره شد، شما می توانید زنجیر یا چرم دستبند و یا ریسه سنگ را از قبل تهیه کنید و یا از گالری لیلیوم و گزینه های متنوع آن استفاده نمایید.

از آن جایی که تنوع در انواع زنجیر و چرم و سنگ بسیار زیاد است، هزینه آن ها جداگانه محاسبه می شود و تاثیر بر هزینه ساخت پلاک نخواهند گذاشت؛ بنابراین اگر از قبل یک زنجیر یا چرمی دارید که فکر می کنید برای پلاک شما مناسب است، می توانید از همان استفاده نمایید تا به این شکل در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

طراحی و ساخت پلاک اسم نقره

در گالری لیلیوم، شما می توانید علاوه بر سفارش پلاک اسم طلا، سفارش ساخت پلاک اسم نقره را نیز ثبت کنید. از آن جایی که نقره نسبت به طلا از قیمت کمتری برخوردار است، ممکن است بخواهید برای کنترل هزینه ها و صرفه جویی در آن از ماده اولیه ارزان تری استفاده نمایید و به همین دلیل این امکان برای شما فراهم شده است که پلاک اسم مورد نظر خود را با جنس نقره بسازید.

خرید پلاک اسم نقره به خصوص برای افرادی که می خواهند از ترکیب دو یا چند اسم و یا عبارت های طولانی تر مانند یک یا دو بیت شعر استفاده کنند مناسب است.

چرا که برای طراحی اینگونه از پلاک ها طبیعتا به حجم بیشتری از فلز نیاز است و اگر این فلز نقره باشد، قیمت نهایی محصول کمتر خواهد بود؛ بنابراین اگر در نظر دارید تا پلاک اسم شما از جنس نقره ساخته شود، تنها کافی است که این درخواست را در واتس اپ با ما در میان بگذارید تا تیم طراحی و ساخت پلاک اسم در گالری لیلیوم مطابق با میل شما کار ساخت پلاک اسم نقره را انجام دهد.

سفارش پلاک اسم طلا

در اینجا روندی را که باید برای سفارش پلاک اسم طلا در گالری لیلیوم طی کنید بررسی می کنیم تا ببینید که چگونه می توانید در کمترین زمان ممکن، بهترین و زیباترین پلاک اسم طلا را تهیه نمایید.

برای شروع لازم است که طریق واتساپ یا تلگرام با گالری لیلیوم ارتباط برقرار کنید.

برای شروع کار باید ایده و طرحی را که برای پلاک در نظر دارید ارائه کنید تا طراحان گالری کار طراحی و مدل سازی پلاک را انجام دهند. علاوه بر پلاک اسم، شما می توانید از گزینه های دیگری نیز برای ساخت پلاک استفاده کنید. ایده های رایج برای پلاک اسم شامل این موارد می شوند:

  • ساخت پلاک اسم تکی
  • ساخت پلاک اسم دو یا چند تایی به شکل ترکیبی
  • ساخت پلاک حاوی شعر یا جمله
  • پلاک یا حلقه با حکاکی تاریخ (تولد یا سالگرد ازدواج و …)

هزینه هر کدام از این طراحی ها متفاوت است و بستگی به ابعاد و پیچیدگی آن ها و همچنین زبان طراحی دارد. برای آن که حداکثر استفاده را از تیم حرفه ای و باتجربه طراحان طلا و جواهر در گالری لیلیوم ببرید، توصیه می کنیم که برای سفارش طراحی پلاک اسم طلا همه نکات مورد نظر خود را بیان کنید تا طرح های پیشنهادی تا حد امکان به سلیقه و نظر شما نزدیک باشند.

از آنجایی که در گالری لیلیوم از طرح های تکراری و از پیش ساخته استفاده نمی شود، همه طرح هایی که به شما ارائه می شوند حاصل کار چند ساعته طراحان حرفه ای طلا و جواهر هستند و به شکل ویژه و اختصاصی برای شما طراحی شده اند.

پس بهتر است در همان ابتدای کار جزئیات مورد نظر خود مانند فونت، ابعاد، شکل، ضخامت، زبان حروف و … را مشخص کنید تا طراحان کار دقیق تری را مطابق با خواست شما انجام دهند. حتی می توانید عکس محصولات مشابهی را که قبلا دیده ای برای آن ها بفرستید و یا یک طرح که خودتان روی کاغذ کشیده اید را ارسال کنید تا طراحان گالری نمونه مشابه آن را برای شما طراحی کنند.

برای اطلاع از قیمت دقیق سفارش خود می توانید در واتس اپ با تیم گالری لیلیوم تماس بگیرید و از مشاوره آن ها استفاده کنید.

نکته مهم دیگری که در خصوص طراحی پلاک اسم در گالری لیلیوم باید در نظر داشته باشید این است که هیچ کدام از طرح هایی که برای شما ارسال می شوند، از قبل آماده نشده اند؛ و طرح ها با توجه به سلیقه و کاربردی که می‌خواهید از آن داشته باشید انجام می‌شوند.

این کار باعث می شود تا طرح نهایی پلاک شما یک طرح منحصر به فرد و خاص بماند به شکلی که هیچ نمونه مشابهی از آن ها در سراسر جهان وجود نداشته باشد. به همین دلیل، امکان ارسال طرح های پلاک اسم به شکل رایگان وجود ندارد و شما قبل از دریافت طرح های پیشنهادی باید هزینه طراحی را پرداخت نمایید.

مدت زمان ساخت پلاک اسم طلا

بعد از ارائه طرح و ایده خود برای طراحی پلاک اسم طلا، تیم طراحی بلافاصله کار طراحی و مدل سازی طرح های پیشنهادی را شروع می کند. برای هر اسم حداقل هشت مدل متفاوت با توجه به گفته های شما طراحی می شود.

مدت زمان ساخت این مدل ها تقریبا یک روز کاری می باشد و تا حدی نیز بستگی به پیک کاری گالری دارد. سپس همه طرح های پیشنهادی برای شما ارسال می شوند و می توانید هر کدام را که خواستید انتخاب کنید.سفارش ساخت پلاک اسم طلا

بعد از انتخاب طرح توسط شما همکاران ما سایز و وزن های مختلفی که میشه از اون طرح تولید کرد را به شما اطلاع می‌دهند تا قبل از ثبت سفارش از سایز و قیمت نهایی سفارش خود اطلاع داشته باشید.

و بعد از پرداخت بیعانه کار ساخت شما انجام می‌شود.

توجه داشته باشید که از این لحظه به بعد دیگر سفارش شما قابل کنسل کردن نخواهد بود چرا که طرح مورد نظر به شکل اختصاصی برای شما ساخته خواهد شد و قرار نیست هیچ نمونه دیگری از آن ساخته شود. از لحظه تایید طرح نهایی تا ساخته شدن و آماده شدن پلاک اسم طلا یا نقره، حداقل سه و حداکثر هفت روز کاری زمان می برد.

نحوه پرداخت هزینه ساخت پلاک اسم طلا

اگر قصد خرید پلاک اسم طلا را دارید و می خواهید از قیمت دقیق و نحوه پرداخت آن آگاه شوید، بهتر است ابتدا طرح خود را برای مشاورین گالری لیلیوم ارسال کنید تا برآورد تقریبی از هزینه های کلی ساخت پلاک اسم طلا با طرح مورد نظر شما ارائه کنند. در اینجا به طور کلی روند دریافت هزینه های ساخت پلاک های اسم طلا در گالری لیلیوم را خدمت شما عزیزان توضیح می دهیم.

بعد از ارسال طرح برای مشاورین گالری، هزینه تخمینی و حدودی برای ساخت پلاک اسم طلا به شما اعلام می شود. توجه کنید که این هزینه قطعی نیست و تا روز نهایی ساخت پلاک، مشخص نخواهد شد که دقیقا مبلغ تمام شده برای ساخت اثر چقدر است.

در روز آخر وزن دقیق پلاک اندازه گیری می شود و با قیمت روزی که آماده می‌شود همراه با فاکتور رسمی گالری لیلیوم به شما اعلام می شود تا بدانید هزینه ساخت پلاک دقیقا چقدر شده و هر کدام از عناصر پلاک چقدر قیمت دارند.

سفارش ساخت پلاک اسم طلا

بعد از اعلام قیمت تخمینی توسط مشاورین گالری، برای ثبت سفارش باید ۳۰٪ مبلغ تخمینی را به عنوان بیعانه پرداخت کنید تا کار ساخت پلاک شروع شود. ۷۰٪ باقی مانده بعد از ساخت کامل پلاک و زمانی که پلاک اسم طلا آماده تحویل شد، قابل پرداخت خواهد بود. قیمت طلا و دیگر عناصر به کار رفته برای ساخت پلاک اسم، مطابق با قیمت روز در پایان کار ساخت پلاک محاسبه می شوند و همه این موارد در فاکتور رسمی نیز ذکر خواهند شد.

بعد از تکمیل کار و زمانی که پلاک آماده تحویل شد، از پلاک اسم و فاکتور برای شما عکس ارسال می‌شود و شما می توانید به هر شکلی که می خواهید پلاک را تحویل بگیرید. یا می تواند به شکل حضوری به آدرس گالری لیلیوم در تهران مراجعه کرده و پلاک خود را دریافت نمایید و یا با هماهنگی و بعد از تسویه برای شما از طریق پیک اتحادیه یا پست پیشتاز ارسال می‌شود.

سوالات متداول

برای راهنمائی ،برآورد قیمت و ثبت سفارش می‌توانید در واتس‌اپ یا تلگرام پیغام بدید یا در ساعات کاری با شماره تلفن ما تماس بگیرید تا همکارانمون در اسرع وقت راهنمائیتون کنند.

زمان لازم برای انجام سفارش بستگی به پیچیدگی طرح و همچنین پیک کاری ما دارد.
ساخت پلاک اسم طلا معمولا ۳ تا حداکثر ۷ روز کاری زمان می‌برد.

۱. از اسم مورد نظرتون چند مدل طراحی انجام و براتون ارسال می‌شود.
۲. بعد از انتخاب طرح مورد پسندتون مجدد ابعاد و وزن های مختلف اون طرح براتون ارسال می‌شود تا قبل از ساخت از وزن و قیمت تقریبی اطلاع داشته باشید.
۳.بعد از اتمام کار براتون عکس پلاک اسم طلا به همراه وزن و قیمت نهایی ارسال می‌شود.

بعد از اتمام مراحل ساخت برای شما عکس محصول ارسال می‌شود و شما می‌توانید به صورت حضوری برای دریافت سفارش اقدام کنید یا با هماهنگی قبلی بعد از تسویه حساب با گالری سفارشتون برای شما ارسال می‌شود.
سفارشات تهران با پیک یا پست پیشتاز و سفارشات شهرستان با پست پیشتاز ارسال می‌شود

برای ثبت سفارش پلاک اسم طلا ۳۰٪ مبلغ به عنوان بیعانه پرداخت می‌شود و مابقی بعد از ساخت وزن دقیق گرفته می‌شود و به قیمت روز فاکتور صادر می‌گردد.

اجرت ساخت بستگی به طرح و مدل دارد و برای اطلاع از قیمت‌ها و برآورد قیمت می‌توانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید تا همکارانمون در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌ها و برآورد قیمت اولیه از طریق واتس اپ عکس محصول خود را با اطلاعات کامل ارسال کنید تا همکارانمون در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

از جدیدترین طراحی و ساخت‎های انجام شده توسط تیم لیلیوم گالری باخبر شوید.