قیمت روز طلا:
۳,۳۷۷,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۷۷,۰۰۰

اگر از افراد متولد خرداد هستید حتماً قصد آشنایی با سنگ‌های ماه تولد خرداد و همچنین خواص سنگ‌های ماه تولد خود را دارید.

متولدین ماه‌های مختلف دارای سنگ‌های تولد ویژه ماه خود هستند که هر یک خواص مختص خود را دارند. هر ماه یک سنگ اصلی مخصوص به خود را دارد که علاوه بر آن سنگ‌های فرعی دیگر هم پیشنهاد شده است. سنگ اصلی ماه خرداد که برای متولدین ماه خرداد توصیه می‌شود سنگ مروارید است. سنگ‌های فرعی ماه خرداد نیز شامل زمرد، یاقوت سفید، سیترین، مون استون، الکساندریت، کریزوپراس و چشم ببر می‌باشند.

لیلیوم گالری شما را با سنگ‌های ماه تولدتان و خواص منحصر بفرد هریک از آنها آشنا می‌کند تا انتخاب خوبی داشته باشید. شما می‌توانید با انتخاب نوع سنگ با در نظر داشتن قیمت سنگ ماه تولد خرداد از آنها در قالب انگشتر یا گردنبند طلا بهره مند شوید. لیلیوم گالری در این انتخاب با شما همراه است و در این زمینه اطلاعات لازم و مثمر ثمر را ارائه می‌دهد.

سنگ‌های ماه تولد خرداد

هر یک از سنگ‌های ماه خرداد خواص منحصر بفرد و مفید خود را دارند که افراد متولد خرداد می‌توانند با همراه داشتن سنگ‌ها از خواص شگفت انگیز آنها بهره مند شوند. طبق مطالعات انجام شده سنگ‌های مخصوص افراد متولد خرداد تا حدودی نسبت به سایر ماه‌ها بیشتر است. در ادامه این مبحث با خواص سنگ‌های ماه خرداد آشنا می‌شویم.

خواص سنگ‌های ماه خرداد

خواص سنگ مروارید

مروارید سنگ اصلی ماه تولد خرداد می‌باشد. این نوع سنگ از جنس آراگونیت است که عمدتاً آن را به عنوان سنگ مرمر هم می‌شناسند. مروارید در رنگ‌های سبز، سفید، آبی، زرد، سرخ و سیاه تنوع دارد. مروارید را در مناطقی همچون آمریکا، اروپا، دریای سرخ، خلیج فارس و استرالیا به دست آورد.

این سنگ جذاب و چشم نواز خواص بی‌شماری برای فرد مصرف کننده دارد. با توجه به نحوه شکل گیری مروارید به این نتیجه رسیده‌اند که این سنگ باعث می‌شود تا فرد بتواند سطوح زندگی خود را ارتقا بخشد. وجود این سنگ قادر است شخص را از همه لحاظ به تکامل برساند. سنگ مروارید قادر است انرژی‌های منفی و سوء درون شخص را جذب خود نموده تا زمانی که فرد از امواج منفی تهی شود. سنگ مروارید به دلیل دارا بودن پروتئین و کلسیم درون خود، برای شخص متولد خرداد بسیار مؤثر است.

خواص سنگ مون استون

سنگ مون استون از جمله سنگ‌های فرعی متولدین خرداد است که به دلیل درجه سختی بین 6-6.5 دارای بلورهای نیمه شفاف می‌باشد. در زمان‌های قدیم این سنگ را به عنوان سنگ مروارید می‌شناختند. سنگ مون استون در مواقع برخورد با برخی اشعه‌هایی خاص، رنگ‌های جذاب و متنوعی را از خود تراوش می‌دهد.

این سنگ عمدتاً در مناطقی همچون ایران، سریلانکا و هند یافت می‌شود. تراش مون استون به صورت کابوشن است. این نوع از سنگ‌های ماه تولد خرداد به فرد در رسیدن به آرامش روحی کمک می‌کند. گفته می‌شود که از سنگ مون استون به منظور بهبودی و پایداری روابط عاطفی و عاشقانه بین زن و مرد می‌شود.

سنگ‌های ماه تولد خرداد

از جمله خواص سنگ‌های ماه خرداد درمان بیماری‌هایی همچون صرع و جنون است که در این سنگ نهفته است. همراه داشتن مون استون منجر به افزایش رشد و تعالی و ارتباط معنوی فرد می‌گردد. سنگ مون استون از ایده‌آل ترین سنگ‌ها برای مردان متولدین ماه خرداد است که پیشنهاد می‌شود برای بهره مندی بیشتر از خواص بی نظیرش آن را همراه داشته باشند.

خواص یاقوت سفید

از دیگر سنگ‌های مخصوص افراد متولد خرداد یاقوت سفید است. این سنگ دلربا با درجه سختی 9 از لحاظ میزان سختی در رقابت با الماس است. یاقوت سفید یکی از سنگ‌های ماه تولد خرداد است که بسیار کمیاب است. این سنگ درخشان و جذاب خواص بسیار و منحصر به فردی برای متولدین خرداد دارد. یکی از خواص سنگ‌های ماه خرداد که در اکثر سنگ‌ها وجود دارد خاصیت ارتقا معنوی است که ارتباط فرد را در این زمینه تقویت می‌نماید.

یاقوت سفید قادر به القا آرامش روحی و ذهنی فرد شده و از این رو درک و بینش فرد را تقویت می‌کند. یکی از خواص سنگ‌های ماه خرداد همچون یاقوت سفید در درمان بیماری‌ها است. این سنگ زیبا کنترل کننده غدد بدن و کاهش دهنده خونریزی و تنظیم عروق می‌باشد.

علاوه بر این نیز قادر است بیماری‌های مربوط به چشم، خونریزی دماغ و اختلالات حافظه را رفع نماید. این سنگ برای خوشبختی و سعادت دختران مجرد خرداد ماهی توصیه می‌شود. یاقوت سفید در شرایط بغرنج و ناامید کننده به عنوان آرامش بخش برای فرد مصرف کننده می‌باشد.

خواص چشم ببر

این سنگ زیبا از مجموعه سنگ‌های مخصوص افراد متولد خرداد به دلیل رنگ جذاب و شباهت آن با چشم ببر این چنین نامگذاری شده است، این سنگ زیبا از خانواده سنگ‌های کوارتز می‌باشد و از دی اکسید سیلیکون ایجاد شده است.

سنگ‌های مخصوص افراد متولد خرداد

این سنگ زیبا استخوان‌ها و مفاصل فرد مصرف کننده را تقویت نموده و مشکلات مربوط به آنها را رفع می‌کند. همچنین مشکلات تنفسی همچون آسم و تنگی نفس را درمان می‌کند. کنترل کننده فشار خون بالا و درمان کننده بیماری‌ها و اختلالات قلبی می‌باشد. از خواص سنگ‌های ماه خرداد دفع انرژی‌های منفی و مضر است که در چشم ببر نیز وجود دارد.

سایر خواص سنگ‌ چشم ببر شامل موارد زیر میباشد:

  • افزایش عزت و اعتماد به نفس
  • القا کننده آرامش روحی و روانی
  • آرامش بخش قوی و مؤثر
  • جذب کننده پول و ثروت
  • در امان ماندن از خطرات و بلا بسیار
  • یک محافظت کننده قوی

خواص الکساندریت برای خرداد ماه

از دیگر سنگ‌های ماه تولد خرداد الکساندریت با درجه سختی 8.5 و مقاومت نسبتاً زیاد است. این سنگ از خانواده کریزوبریل است. طیف رنگی آن رنگ‌های قرمز، بنفش، سبز روشن به رنگ زمرد است. این سنگ زیبا که به عنوان یکی از سنگ‌های مخصوص افراد متولد خرداد است مخصوص الهه زیبایی می‌باشد.

از آن به عنوان یک تصفیه کننده و دفع کننده سموم و انرژی منفی برای بدن افراد عمل می‌کند. افزایش بخش سعادت، خوشبختی و موفقیت در زندگی فرد متولد خرداد به عنوان مصرف کننده است. به بهبود و تقویت اراده و همچنین بینش و خلاقیت فرد کمک می‌کند. این سنگ به عنوان یکی از سنگ‌های مخصوص افراد متولد خرداد دردها و مشکلات را رفع می‌کند.

خواص سنگ زمرد

زمرد از دیگر سنگ‌های ماه تولد خرداد است که در رنگ سبز با درجه سختی 7.5 می‌باشد. مصر از دیرباز به عنوان منبع سنگ زمرد شناخته شده است. پیدا کردن سنگ زمرد اصل بسیار دشوار می‌باشد چرا که بسیار کمیاب است.

خواص سنگ‌ مروارید

زمرد از زمان قدیم نمادی از محبت، پاکی، عشق و زیبایی بوده و هست. همراه داشتن این سنگ زیبا نمادی از آغاز دوباره و رشد مجدد می‌باشد‌. از جمله خواص سنگ‌های ماه خرداد نظیر زمرد به افزایش طول عمر فرد مصرف کننده آن‌ها می‌شود اشاره کرد. در زمان‌های دور اعتقاد بر این بوده که سنگ زمرد اعتبار و هویت به فرد می‌بخشیده است.

این سنگ موجب می‌شود فرد در اختلافات و مناظرات پیروز باشد. سنگ زمرد را جهت درمان صرع نیز به کار می‌برند‌. سنگ زیبای زمرد دفع‌ کننده ارواح شیطانی، طلسم‌ها و هر گونه انرژی منفی است. خانم‌های باردار می‌توانند برای راحتی زایمان از آن بهره ببرند. زمرد ارتباط موثری با چشم انسان برقرار می‌شود در عین حال که تقویت کننده بینایی است از چشم زخم نیز جلوگیری می‌کند.

خواص کریزوپراس

از سبزترین سنگ‌های ماه تولد خرداد آفرودیت یا کریزوپراس است، بلورهای این سنگ نیز شبیه چند نمونه دیگر نیمه شفاف است. در زمان‌های قدیم این سنگ را مخصوص الهه زیبایی می‌شناختند. کریزوپراس آرامش بخش روح و روان است و مشکلات مربوط به خواب را رفع می‌کند.

در پایان هر فرد بر اساس سلیقه شخصی و میزان بودجه مورد نظر می‌تواند سنگ مورد نظر خود را به صورت گردنبند، انگشتر و… داشته باشد. لیلیوم گالری در کلیه مراحل انتخاب و خرید با شما همراه است.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی