قیمت روز طلا:
۳,۳۷۸,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۷۸,۰۰۰

سنگ‌های ماه تولد دی ماه چیست؟ گارنت مشهورترین سنگ ماه تولد دی ماه می‌باشد. سنگ‌های فرعی که برای متولدین دی ماه در نظر می‌گیرند سنگ‌های عقیق، لاجورد، یاقوت سرخ و اونیکس است. نماد ماه دی بز است و افراد با کمک این سنگ‌ها امکان هماهنگ سازی با سیاره زحل را در جهت هماهنگی و جذب انرژی دارند.

ویژگی‌های گارنت سنگ ماه تولد دی ماه

در میان سنگ­های ماه تولد دی ماه گارنت از همه مهمتر است. گارنت نوعی سنگ قیمتی است که در ده نمونه مختلف با طیف مختلفی در طبیعت یافت می‌شود. مهم‌ترین خواص سنگ گارنت این است که به عنوان یک تصفیه کننده برای کل بدن شناخته می‌شود. استفاده از این سنگ به سلامت خون، قلب و ریه کمک می‌کند و تأثیر زیادی در جذب مواد معدنی و ویتامین­ها دارد.

استفاده از گارنت باعث می‌شود که فرد از شر فکر­های آزاردهنده و بی ­فایده قدیمی رهایی یابد. با استفاده از این سنگ افراد می‌توانند به افزایش اعتماد به نفس خود کمک زیادی کنند. از دیگر مزیت ای استفاده از سنگ گارنت رفع موانع و تابوها برای احیای احساسات و تمایلات جنسی است.

روبی ارزشمندترین سنگ ماه تولد دی ماه

یکی دیگر از سنگ‌های ماه تولد دی روبی یا یاقوت سرخ است. روبی یکی از کمیاب‌ترین سنگ‌هایی است که در طبیعت وجود دارد. این سنگ دارای رنگ بسیار شگفت انگیز از قرمز مایل به قهوه‌ای تا قرمز روشن می‌باشد. در حقیقت رنگ یاقوت سرخ شبیه به تمشک­های سرخ و رسیده است. این سنگ از لحاظ زیبایی و درخشندگی پس از الماس قرار دارد و از ساختار سختی نیز برخوردار است.

روبی ارزشمندترین سنگ ماه تولد دی ماه

از قدیم الایام اعتقاد داشته‌اند که این سنگ از قدرت ماورایی برخوردار است. متولدین دی ماه می‌توانند از این سنگ برای حفظ سلامت روحی و جسمی خود استفاده کنند. در قرون وسطی سنگ یاقوت سرخ را با عنوان یک سنگ آینده بین می‌شناختند و بر این باور بودند که هر زمان که خطر نزدیکتر شود رنگ روبی نیز به سمت تیرگی می‌رود.

این سنگ برای هزاران سال به عنوان سنگ عشق، انرژی شور و شوق می‌شناختند. روبی قادر است که چاکرای قلب را تحریک کند به همین دلیل است که از آن برای قدرت زندگی عاشقانه استفاده می‌کنند. روبی در تمام دنیا به عنوان یک نماد برای احساسات قوی شهرت دارد.

یاقوت سرخ دارای عنصر خون و آتش است و از آن برای بازگرداندن نیروهای حیاتی و افزایش انرژی قدرت استفاده می‌کنند. در افسانه‌ها روبی یا یاقوت سرخ را به عنوان سنگ شجاعت می‌شناختند و بر این باور بودند که هر کسی این سنگ را داشته باشد بر ترس خود غلبه می‌کند و زندگی بدون سرشار از خوشبختی را تجربه می­کند.

عقیق سنگ تولد دی ماه

عقیق را به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سنگ­های شفابخش و بخت آور می­شناسند. افرادی که از سنگ عقیق استفاده می‌کنند توانایی تشخیص دوستان واقعی و دروغین را خواهند داشت. این سنگ را در گذشته برای جلوگیری از طوفان، رعد و برق و زمین خوردن استفاده می­کردند. سنگ عقیق از لحاظ فیزیکی برای درمان اختلالات پانکراس، بهبود در عملکرد گردش خون و همچنین برای پاکسازی و ایجاد پل میان قلب و ذهن مفید است.

عقیق سنگ تولد دی ماه

از دیگر خواص سنگ عقیق می‌توان به تقویت حافظه، افزایش تمرکز و بالا بردن سطح استقامت اشاره کرد. از گذشته این باور وجود داشته است که سنگ عقیق نیروی تشخیص حقیقت دارد و افرادی را که در حضور آن قرار دارند را وادار به حقیقت گویی می­کند. مهم‌ترین ویژگی سنگ عقیق افزایش شجاعت و محافظت افراد در برابر خطرات است. سنگ عقیق به عنوان یک سنگ آرامبخش شناخته می­شود که از آن برای از بین بردن بی­خوابی و داشتن رویاهای دلپذیر استفاده می­کنند.

لاجورد سنگ ستاره دی ماهی ­ها

لاجورد را با عنوان سنگ مخصوص مدیتیشن و تفکر عمیق می­شناسند. این سنگ به عنوان الهام­ بخش به سوی زندگی جاودانه می­باشد. سنگ لاجورد از درخشش عمیقی برخوردار است و معمولاً در رنگ آبی درخشان یافت می‌شود. میزان عمق رنگ و شیار­های طلایی که در سنگ­های لاجورد وجود دارد بیانگر اصالت لپیس لازولی این نوع سنگ می‌باشد.

در صورتی که لپیس لازولی را بر روی بدن قرار بگیرد از قدرت بالایی در زمینه شفا بخشی، درمان و تصفیه کنندگی برخوردار است. می‌توانید از طیف‌های آبی تیره سنگ لاجورد برای خنک­ کنندگی استفاده کنید. این نوع سنگ‌ها کمک زیادی برای از بین بردن التهابات می­کند. استفاده از سنگ لاجورد باعث می‌شود که عملکرد تیروئید و هورمون‌ها بهبود پیدا کند. این سنگ را برای درمان افسردگی نیز به کار می‌برند.

از دیگر خواص سنگ ماه تولد دی ماه می‌توان به درمان کم شنوایی، از بین بردن مشکلات کم خوابی و سرگیجه، مشکلات چشم، خالص سازی خون و تقویت و بهره گیری از سیستم ایمنی اشاره کرد. یکی دیگر از خواص سنگ لاجورد کاهش فشارخون می‌باشد. این سنگ علاوه بر دی ماه سنگ مخصوص متولدین بهمن ماه نیز می‌باشد.

اونیکس سیاه

سنگ شانس متولدین دی ماه عقیق سلیمانی یا اونیکس سیاه

اونیکس سیاه یا عقیق سلیمانی به عنوان یکی از سنگ­های پرطرفدار مخصوص متولدین دی ماه به شمار می‌رود. این سنگ قابلیت مبارزه با بیماری­های پوستی مانند التهاب و آفتاب سوختگی را دارد. می‌توانید از اونیکس برای درمان بیماری‌های پوستی قارچی و زخم‌های آلوده استفاده کنید.

اکسیر اونیکس را با انداختن این سنگ در آب فعال کنید. به این شکل که سنگ اونیکس را درون آب قرار داده و بگذارید یک شب در نور مهتاب بماند. پس از انجام این فرایند در طول روز چند بار سنگ را به شکل نوازش­ گونه بر روی سطح پوست خود بمالید. پارچه‌ای را با آبی که شب اونیکس در آن خیس خورده است را مرطوب کرده و بر روی پوست آسیب دیده خود ببندید تا بهبود پیدا کند.

انرژی سنگ اونیکس هر یک هفته یک بار در زیر آب فعال می‌شود. این سنگ قدرتمند را برای کسانی به کار می‌برند که از اضطراب و استرس شدیدی رنج می‌برند یا مشکلات شدید فکری یا عاطفی دارند. اونیکس عملکرد بدن را متعادل می‌کند و برای ذهن قدرت و هماهنگی بالایی را به ارمغان می‌آورد. گذشتگان بر این باور بوده‌اند که سنگ عقیق سلیمانی قابلیت افزایش و کنترل فرد، ایجاد شادی، غریزه، قدرت شهود با استفاده از انرژی‌های موجود در جهان را دارد. این سنگ جزو سنگ‌های مخصوص متولدین مرداد­ ماه نیز می‌باشد.

سنگ‌های ماه تولد دی

سنگ ماه تولد دی مخصوص آقایان

در حقیقت سنگ خوشبختی برای مردان متولد دی ماه گارنت است؛ اما آن‌ها می‌توانند از دیگر سنگ‌ها مانند اونیکس، توپاز، روبی و عقیق می‌باشد. استفاده از گارنت باعث می‌شود که مردان متولد این ماه از قدرت افزایش چذب انرژی جهت بهبود و تقویت عملکرد خود از سیاره حاکم یعنی زحل را داشته باشند.

بهترین سنگ ماه تولد دی ماه برای خانم‌ها

بهترین سنگ ماه تولد برای خانم‌های دی ماهی مانند آقایان متولدین این ماه گارنت می‌باشد. البته خانم‌های دی ماهی می‌توانند از سنگ‌های دیگری مانند توپاز آبی و زرد، عقیق، روبی، اونیکس سیاه و آمیتیست نیز در جواهرات خود استفاده کنند. ترکیب هر کدام از این سنگ­ها با جواهرات مختلف برای خانم­ ها باعث می­شود زنان متولدین دی ماه از افزایش قدرت و انرژی بیشتری با سیاره زحل برخوردار باشند.

سخن پایانی

سنگ های ماه تولد می توانند به عنوان یک هدیه فوق العاده برای ماه تولد عزیزان شما باشند. با مراجعه به گالری لیلیوم می توانید با مشاوره کارشناسان حرفه ای و متخصص این سایت بهترین انتخاب را داشته باشید. این سنگ ها می توانند زینت بخش جواهرات باشند و به عنوان یک هدیه ماندگار به عزیزان شما تقدیم گردد. سنگ ماه تولد می تواند جذابیت شما را چند برابر کند.

استفاده از این سنگ ها در قالب گوشواره، گردنبند، انگشتری و دستبند گزینه فوق العاده ای برای هدیه دادن خواهد بود. کارشناسان گالری لیلیوم این سنگ ها را مطابق میل شما و بر اساس سلیقه و نظر شما تراش می دهند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی