قیمت روز طلا : 2,300,000 تومان

طراحی آنلاین پلاک اسم

طراحی آنلاین پلاک اسم
دسترسی سریع
دسترسی سریع

خرید پلاک اسم با طرح دلخواه یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید به عزیزان خود بدهید. جواهرات سفارشی که با طرح دلخواه ساخته شده اند، نسبت به هر کادوی دیگری ارزشمندتر هستند و حس خاص بودن را منتقل می کنند. خرید پلاک اسم با طرح دلخواه چه برای خودتان و چه برای عزیزانتان، یک کادوی ماندگار و همیشگی خواهد بود که هیچوقت ارزش خود را از دست نمی دهد.

چرا طراحی سفارشی پلاک اسم؟

پلاک های اسم به پلاک هایی گفته می شود که با ایده گرفتن از یک اسم طراحی می شوند. در اکثر موارد از اسم افراد برای ساخت و طراحی پلاک اسم استفاده می شود اما شما می توانید اسم شرکت و یا هر اسم دیگری که دلتان می خواهد را به شکل پلاک طلا یا نقره طراحی و تولید کنید.

اگر چه پلاک های آماده و از پیش طراحی شده در بازار به راحتی پیدا می شوند و تنوع مدل آن ها نیز کم نیست، اما با این حال سفارش طراحی آنلاین پلاک اسم یکی از پرطرفدار ترین راه ها برای خرید پلاک اسم با طرح دلخواه است. این که چرا سفارش و خرید پلاک اسم با طرح دلخواه تا این حد محبوب است دلایل زیادی دارد که در اینجا به مهم ترین دلایل آن اشاره می کنیم.

طراحی آنلاین پلاک اسم

اولین دلیل محبوبیت طراحی پلاک اسم با طرح دلخواه و اختصاصی، منحصر به فرد بودن پلاک های اسم سفارشی است. چه قرار باشد پلاک اسم را برای خودتان بخرید و چه قرار باشد آن را به عنوان یک کادو به عزیزان خود هدیه بدهید، در هر صورت تفاوت زیادی بین پلاکی که با طرح دلخواه شما و به شکل اختصاصی تولید شده با پلاک های از پیش ساخته موجود در بازار است.

پلاک های اسم بازاری در تیراژ بالا تولید می شوند و این یعنی از هر طرح و مدل، شاید صد ها نمونه دیگر نیز به فروش رفته باشد. این موضوع به خصوص وقتی صحبت از خرید پلاک اسم باشد، بسیار مهم خواهد بود. چرا که اسم هر شخص بخشی از هویت او حساب می شود و طبیعی است که ترجیح بدهد به جای استفاده از یک پلاک مشابه با دیگران، از پلاکی استفاده کند که کاملا منحصر به فرد است و به شکل سفارشی برای خود او ساخته شده است.

طراحی پلاک اسم با طرح دلخواه به شما امکان می دهد تا پلاک را دقیقا مطابق با سلیقه و نظر خود سفارش دهید. این موضوع نه تنها وقتی که می خواهید پلاک را برای خودتان بخرید، بلکه وقتی که می خواهید پلاک را به یکی از نزدیکان خود هدیه بدهید نیز بسیار اهمیت پیدا می کند.

وقتی خرید پلاک اسم با طرح دلخواه را به عنوان کادو انتخاب می کنید، شما می توانید مطابق با شخصیت و روحیه طرف مقابل خود پلاک اسم را طراحی کنید و مطمئن باشید که کادوی شما مورد پسند او قرار می گیرد.

در این صورت می شود گفت ارزش معنوی پلاک اسمی که به شکل سفارشی ساخته شده است حتی از ارزش مادی آن نیز بیشتر است. چرا که نشان می دهد که شما برای طرف مقابل خود ارزش قائل شده اید و تلاش کرده اید تا کادویی متناسب با شخصیت و هویت او تهیه کنید.

یکی دیگر از مزایای سفارش طراحی آنلاین پلاک اسم این است که شما می توانید از خلاقیت خود برای طراحی پلاک اسم کمک بگیرید و دست به ایده های جدیدی بزنید. به عنوان مثال، شما می توانید به جای طراحی پلاکی که فقط یک اسم روی آن درج شده، دو اسم را با همدیگر ترکیب کنید و در قالب دو پلاک به شکل ست خریداری نمایید.

این ایده به خصوص بین زوج ها طرفداران زیادی دارد و می شود از آن به عنوان یک کادوی ایده آل برای سالگرد ازدواج استفاده کرد. به طور کلی برای طراحی آنلاین پلاک اسم شما می توانید از ایده ها و مدل های متنوعی استفاده کنید. در ادامه نگاهی می اندازیم به پر استفاده ترین انواع طرح پلاک اسم تا بتوانید از آن ها برای پلاک اسم اختصاصی خود و عزیزانتان ایده بگیرید.

انواع طرح پلاک اسم

همانطور که می دانید، تنوع در بازار طلا و جواهرات به خصوص در زمینه پلاک های اسم خیلی زیاد است؛ بنابراین طبیعی است که اگر این تنوع زیاد باعث سردگمی شما شود و نتوانید با اطمینان خاطر در مورد خرید پلاک اسم طلا تصمیم گیری کنید. در ادامه با ۶ نوع از انواع طرح پلاک اسم که از محبوبیت بالایی در سطح جهان برخوردار هستند آشنا می شویم که به شما کمک می کند تا برای طراحی پلاک اسم خود ایده های جدیدی داشته باشید.

پلاک اسم طلا

پلاک اسم طلا ساده در واقع پرفروش ترین طرح پلاک اسم در سراسر جهان محسوب می شود. این پلاک با استفاده از حروف اسم مورد نظر شما طراحی می شود و ظاهری نسبتا ساده و خلوت دارد. پلاک های اسم ساده با استفاده از مواد اولیه مختلف مثل استیل و نقره نیز ساخته می شوند؛ اما طبیعتا پلاک طلا از ارزش بیشتری برخوردار است و زیبایی منحصر به فرد طلا با هیچ فلز دیگری قابل مقایسه نیست.

سادگی پلاک اسم طلا باعث شده است تا تبدیل به گزینه ای ایده آل برای کادو و هدیه در هر مناسبتی باشد. فرقی ندارد که به جشن تولد دوستتان می روید یا می خواهید در روز مادر یا روز پدر، والدین خود را با یک هدیه جذاب و به یاد ماندنی شاد کنید.

طراحی پلاک دو اسم طلا

در هر صورت می توانید از یک پلاک اسم طلا که با طرح دلخواه شما سفارش داده شده است به عنوان هدیه استفاده کنید. ضخامت طلای استفاده شده در پلاک، یکی از عواملی است که باعث ارزشمند شدن آن می شود. البته شما می توانید برای کاهش هزینه های طراحی پلاک اسم و ساخت آن، از طلای نازک تری نیز استفاده کنید.

پلاک اسم طلا با نگین الماس

اگر به دنبال یک کادوی ارزشمند و استثنایی هستید تا به وسیله آن عزیزترین فرد زندگی خود را سورپرایز کنید، طبیعتا بهتر است به گزینه ای خاص تر از پلاک اسم طلای ساده فکر کنید. یکی از گزینه های پیش روی شما، پلاک اسم طلا همراه با نگین های الماس است.

از خیلی از جهات طراحی و ساخت این نوع از پلاک اسم درست مانند پلاک اسم طلای ساده است اما چیزی که باعث می شود این طرح از بین انواع طرح پلاک اسم به عنوان گرانترین گزینه شناخته شود، استفاده از سنگ های الماس برای تزئین پلاک است. برای تزئین پلاک با الماس چندین راه مختلف پیش رو دارید. می توانید از یک نگین نسبتا بزرگ الماس روی قسمتی از پلاک استفاده کنید؛ مثلا به عنوان نقطه یکی از حروف. یا ان که می توانید از چندین نگین ریز در گوشه و کنار پلاک برای تزئین استفاده نمایید.پلاک طلا سه اسم وحید - رضا - علی

یک گزینه پر خرج و البته جذاب هم می تواند این باشد که حروف را با نگین های الماس روی بستری از طلا طراحی کنید. انتخاب هر کدام از این راهکار ها کاملا بستگی به نظر و سلیقه شخصی خود شما دارد. می توانید با توجه به بودجه ای که برای طراحی پلاک اسم و ساخت آن در نظر گرفته اید، با کارشناسان گالری لیلیوم مشورت کنید تا در نهایت بهترین راهکار ممکن را برای پلاک اسم سفارشی خود انتخاب نمایید.

پلاک اسم طلا مخصوص زوج ها

طراحی آنلاین پلاک اسم طلا

بسیاری از زوج ها ترجیح می دهند به جای آن که هر کدام به شکل جداگانه یک پلاک اسم با طرح دلخواه برای خود خریداری کنند، از پلاک هایی شبیه به هم که نام هر دوی آن ها در آن طراحی شده استفاده کنند. طراحی پلاک اسم به شکل ترکیبی نیز یکی از طرح های پرطرفدار در زمینه صنعت طلا و جواهرات سفارشی محسوب می شود.

همانطور که اشاره شد، در طراحی پلاک اسم سفارشی شما می توانید از خلاقیت خود استفاده کنید و پلاک اسم را دقیقا طوری که خودتان دوست دارید سفارش دهید. برای طراحی پلاک اسم مخصوص زوج ها، می توانید از ایده های متنوعی استفاده کنید که در اینجا به شکل مختصر چند مورد از آن ها را معرفی می کنیم. یک طرح مینیمال و ساده این است که از مخفف اسم خود و محبوبتان استفاده کنید؛ یعنی فقط از حروف اول اسم خود و همسرتان برای طراحی مدل پلاک استفاده نمایید.

اما اگر طرح مخفف را نمی پسندید و ترجیح می دهید که اسم ها به شکل کامل نوشته شوند، می توانید از طرح هایی با ابعاد بزرگتر استفاده کنید به شکلی که جا برای هر دو اسم روی پلاک وجود داشته باشد. طبیعتا برای ساخت این نوع از پلاک ها باید طلای بیشتری استفاده شود و هزینه ساخت آن ها نیز بیشتر خواهد بود. علاوه بر این ها، یک راهکار خلاقانه نیز وجود دارد که در آن می توانید هر دو اسم را با استفاده از فنون گرافیکی با یکدیگر ترکیب کنید.

در این صورت هم هر دو اسم به شکل کامل نوشته می شوند و هم ابعاد پلاک کوچک تر و جمع و جور خواهد بود. طراحان گالری لیلیوم با سال ها تجربه و کسب مهارت های تخصصی در زمینه طراحی طلا و جواهرات، می توانند طرح های متنوعی را متناسب با سلیقه شما پیشنهاد دهند تا از بین آن ها یکی را برای ساخت پلاک اسم سفارشی انتخاب کنید.

پلاک اسم طلا با کریستال

کمی قبل اشاره کردیم که یکی از مدل های خاص و جذاب طراحی پلاک اسم، استفاده از الماس برای تزئين پلاک است؛ اما شما همچنین می توانید پلاک خود را با سنگ های قیمتی ارزان تر نسبت به الماس نیز تزئین کنید. البته در اینجا لازم است به این نکته اشاره کنیم که استفاده از سنگ های اتمی که قیمت نسبتا پایین تری دارند، به هیچ وجه توصیه نمی شود. چرا که این سنگ ها در هر صورت پس از مدتی درخشش خود را از دست می دهند و کاملا مات خواهند شد.

طراحی پلاک اسم

خوشبختانه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی تنوع بسیار بالایی دارند و شما می توانید انواع سنگ ها را در انواع رنگ ها، شکل، کیفیت، برش، شفافیت و درخشش از گالری لیلیوم تهیه کنید. این سنگ ها گزینه ای ایده آل برای تزئین پلاک اسم با هزینه ای مناسب می باشند و زیبایی پلاک شما را دو چندان می کنند.

شما می توانید از سنگ هایی که نماد ماه تولد هستند برای تزئین پلاکی که قرار است به عنوان کادوی تولد هدیه بدهید استفاده کنید. یا آن که می توانید از رنگ مورد علاقه خود برای تزئین پلاک اسم خودتان ایده بگیرید.

پلاک اسم مخصوص کودکان

جالب است بدانید که پلاک اسم فقط مخصوص بزرگسالان نیست. طراحی و خرید پلاک اسم اختصاصی برای کودکان می تواند یک ایده خیلی جذاب و دوست داشتنی باشد.

طراحی آنلاین پلاک اسم کودک

اهمیت پلاک اسم کودکان این است که این پلاک اسم، تبدیل به یک کادوی ابدی خواهد شد که هرگز کهنه و قدیمی نمی شود و کودک می تواند تا سال های سال از آن پلاک استفاده کند؛ بنابراین اگر می خواهید برای فرزند خود یا فرزند یکی از عزیزان خود در خانواده کادویی به یاد ماندنی و فراموش نشدنی بگیرید، خرید پلاک اسم طلا سفارشی با اسم کودک همان چیزی است که دنبالش می گردید.

پلاک اسم خانوادگی

پلاک اسم خانوادگی

پلاک اسم خانوادگی اگر چه به اندازه دیگر انواع طرح پلاک اسم رایج نیست، اما قطعا یکی از پلاک های منحصر به فردی است که می توانید به اعضای خانواده خود به خصوص به پدربزرگ و مادربزرگ هدیه بدهید. پلاک های اسم خانوادگی به شکل های مختلفی طراحی و ساخته می شوند.

یکی از رایج ترین آن ها، حکاکی اسم اعضای خانواده روی یک پلاک از جنس طلا است. علاوه بر آن می توانید اسم اعضای خانواده را به شکل جداگانه تبدیل به چند پلاک مستقل بکنید و همه آن ها را روی یک زنجیر قرار دهید. این نوع از پلاک ها بیشتر از جنبه تزئینی و مادی، جنبه معنوی دارند و به عنوان کلکسیون خانوادگی استفاده می شوند.

هزینه طراحی آنلاین پلاک اسم

برای طراحی سفارشی پلاک اسم با طرح دلخواه، می توانید به گالری های معتبر و شناخته شده مانند گالری لیلیوم مراجعه کنید. طبیعتا راحت ترین روش برای طراحی پلاک اسم، ثبت سفارش طراحی آنلاین پلاک اسم از طریق اینترنت است.

از هر نقطه ای از جهان که هستید، تنها کافی است با کارشناسان گالری لیلیوم از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را برای طراحی پلاک اسم با طرح و مدل دلخواه و مطلوب خودتان ثبت کنید. هزینه طراحی آنلاین پلاک اسم به موارد متعددی بستگی دارد که در این جا آن ها را توضیح می دهیم.

همانطور که در این صفحه توضیح دادیم، انواع طرح پلاک اسم بسیار متنوع هستند و این که شما کدام یک از این طرح ها را می پسندید تاثیر بزرگی بر هزینه طراحی آنلاین پلاک اسم می گذارد. برای طراحی سفارشی پلاک اسم با طرح دلخواه، شما می توانید از هر کدام از این طرح ها که می خواهید استفاده کنید.

همچنین اگر طرحی را در بازار و یا شبکه های اجتماعی دیدید که به سلیقه شما نزدیک بود،‌ می توانید تصویر آن را برای طراحان لیلیوم گالری بفرستید تا عین همان طرح را برای شما تولید کنند و یا آن که جزئیات مورد نظر شما را در طرح و فرم کلی پلاک تغییر دهند. هر چقدر طرح از پیچیدگی و ظرافت بیشتری برخوردار باشد، هزینه طراحی آن نیز بیشتر خواهد بود.

بعد از مشخص کردن جزئیات مورد نظرتان برای پلاک اسم، طراحان گالری کار طراحی را شروع می کنند و در فاصله تنها چند روز کاری، حدود ده طرح مختلف را برای شما ارسال می نمایند. سپس شما باید از بین طرح های پیشنهادی، یکی را که بیشتر از بقیه می پسندید انتخاب کنید تا کار ساخت پلاک سفارشی اسم شروع شود.

 

طبیعتا بخش بزرگی از هزینه های ساخت پلاک اسم طلا مربوط به فرایند ساخت آن و مواد اولیه به کار رفته برای تولید پلاک می شود. هنگام انتخاب طرح، شما می توانید مشخص کنید که چقدر بودجه برای ساخت پلاک در نظر گرفته اید تا طرح نهایی با توجه به بودجه شما مدل سازی شود. به عنوان مثال اگر می خواهید هزینه های ساخت را کاهش دهید، می توانید وزن و ضخامت طلا را تا حد استاندارد پایین بیاورید.

منظور از حد استاندارد این است که وزن و ضخامت پلاک طلا باید در حدی باشد که از نظر ساختار ضعیف و شکننده نباشد و کیفیت خود را در طول زمان حفظ کند. از طرف دیگر اگر می خواهید پلاک اسم شما از ارزش بیشتری برخوردار باشد،‌ می توانید هم ضخامت طلا را افزایش دهید و هم از سنگ های قیمتی برای تزئین آن استفاده کنید.

در نهایت همه چیز در خصوص طراحی آنلاین پلاک اسم و ساخت آن به سلیقه و نظر شما بستگی دارد. اگر می خواهید هزینه طراحی آنلاین پلاک اسم را به شکل دقیق متوجه شوید، کافی است همین حالا با کارشناسان گالری لیلیوم تماس بگیرید.

بلافاصله بعد از مشخص شدن جزئیات مورد نظر شما برای طراحی پلاک اسم، تخمین قیمتی از هزینه طراحی و ساخت پلاک به شما ارائه می شود تا ایده واضحی از ساخت پلاک اسم و هزینه های مربوط به آن داشته باشید.

این مقاله برایتان مفید بود؟
4.9/5 - (7 امتیاز)
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Telegram
WhatsApp
Pinterest
Email
لینک کوتاه مقاله
https://liliumgallery.com/?p=39086

هیچ نظری وجود ندارد

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی
0 مورد سبد خرید