قیمت روز طلا:
۳,۵۴۹,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۵۴۹,۰۰۰

سنگ‌های ماه تولد بهمن بسیار متنوع و زیبا هستند در حقیقت سنگ اصلی متولدین بهمن ماه آمیتیست می‌باشد. این سنگ را برای مردان و زنان توصیه می‌کنند. بیشترین زیورآلاتی که به وسیله این سنگ‌ها ساخته می‌شوند گردنبند و انگشتر می‌باشد.

آمیتیست به عنوان یکی از سنگ‌های با ارزش برای متولدین ماه بهمن جزو خانواده کوارتز به شمار می‌رود. این سنگ بسیار زیبا دارای رنگ‌های بنفش سلطنتی و ارغوانی می‌باشد. گذشتگان اعتقاد داشتند که وجود این سنگ به عنوان نگین زیورآلاتی نظیر انگشتر، گردنبند و دستبند باعث می‌شود که افراد از سحر و جادو در امان بمانند.

این سنگ بسیار زیبا قدرت درک و فهم انسان را ارتقاء می‌دهد. در گذشته آمیتیست را برای ساختن تسبیح به کار می‌بردند همچنین این سنگ را به سربازان می‌دادند تا از آسیب‌ها و صدمات در امان بمانند.

گارنت

یکی دیگر از سنگ‌های ماه تولد بهمن گارنت است. این سنگ برای متولدین اردیبهشت هم استفاده می‌شود. سنگ گارنت به معنی دانه انار است زیرا این سنگ از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به دانه‌های انار دارد. گارنت از لحاظ رنگ طیف بسیار وسیعی را شامل می‌شود این رنگ‌ها عبارتند از قهوه‌ای، زرد، صورتی، نارنجی، سفید و سیاه می‌باشد، کمیاب‌ترین گونه سنگ گارنت آبی می‌باشد.

سنگ گارنت

گوهر شناسان اعتقاد دارند که گارنت می‌تواند انرژی منفی، ارواح شیطانی و طلسمات را از فرد دور کند. استفاده از این سنگ باعث افزایش انرژی و اشتیاق، ثبات در عشق و موفقیت افراد می‌شود. استفاده از این سنگ زیبا باعث افزایش جذابیت در فرد می‌شود.

در گذشته بازرگانان گارنت را برای جذب سود بیشتر در کنار سرمایه‌ها نگه می‌داشتند. استفاده از این سنگ باعث تحریک چاکراهای بدن می‌شود؛ بنابراین استفاده از گارنت در هنگام انجام مدیتیشن باعث تحریک قدرت معنویت می‌شود.

سنگ جاسپر و خواص آن

جاسپر یکی از سنگ‌های ماه تولد بهمن می‌باشد. سنگ جاسپر از خانواده کوراتز می‌باشد و در مدل‌های مختلفی وجود دارد. رنگ زرد سنگ جاسپر با نور خورشید در ارتباط است همین شباهت باعث افزایش قوای بدنی و انرژی مثبت در افراد می‌شود. جالب است بدانید که سنگ جاسپر را در گذشته در هنگام قحطی و خشکسالی به کار برده می‌شده است.

سنگ جاسپر به عنوان یک عنصر حامی شناخته می‌شود و می‌تواند به افراد انرژی مثبت تزریق کند. یکی از مهمترین خواص سنگ جاسپر افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس و نگرانی می‌باشد. استفاده از این سنگ باعث می‌شود انرژی حیاتی افراد افزایش پیدا کند و اتفاقات ناگوار گذشته را از یاد ببرد.

سنگ جاسپر به عنوان تقویت کننده معده و آدرنالین به شمار می‌رود، استفاده از آن موجب ایجاد آرامش، شادی و آسودگی مغز و جلای روح افراد می‌شود. بهمن ماهی‌ها می‌توانند با استفاده از سنگ جاسپر زرد از خواص فوق العاده این سنگ برخوردار شوند. بر اساس گفته‌های کتاب مقدس سنگ جاسپر یک هدیه از سمت خدا می‌باشد.

سنگ‌های ماه تولد بهمن

خواص سنگ شجر یا عقیق خزه‌ای

یکی از سنگ‌های متولدین ماه بهمن که از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است عقیق خزه‌ای یا سنگ شجر می‌باشد. این مدل سنگ در درون خود طرح‌هایی دارد که به شکل درخت هستند. این طرح‌ها معمولاً از جنس سنگ‌های دیگری می‌باشد. این سنگ جذاب از خانواده کوارتز می‌باشد و در رنگ‌های متنوعی وجود دارد. سنگ عقیق خزه‌ای دارای رنگ‌های خاکستری، سیاه، آبی، نارنجی، سبز و قرمز برخوردار است.

معمولاً عقیق خزه‌ای را برای افرادی که مبتلا به افسردگی هستند تجویز می‌کنند. استفاده از این سنگ باعث می‌شود که فرد بتواند عشق واقعی خود را پیدا کند. معمولاً از سنگ عقیق شجر با عنوان سنگ روابط یاد می‌کنند همچنین استفاده از این سنگ در زیورآلات باعث می‌شود فرد بتواند با دوستان و نزدیکان خود رابطه مناسبی برقرار کند. یکی از مهمترین ویژگی‌های عقیق خزه‌ای این است که به عنوان گوهر فراوانی و باروری شناخته می‌شود.

سنگ اوپال و خواص آن

یکی از سنگ‌های مخصوص متولدین بهمن ماه سنگ اوپال است. این سنگ از ساختار بسیار جالبی برخوردار است و از شکل خاصی برخوردار نیست. 20 درصد از ساختار اوپال را آب تشکیل می‌دهد؛ بنابراین حفظ و نگهداری آن بسیار حساس و ظریف است در حقیقت سنگ اوپال از خواص بی نظیری برخوردار است.

سنگ اوپال

استفاده از این سنگ باعث می‌شود که فرد بتواند انرژی‌های مثبت، شادکامی، عشق، موفقیت و خوشبختی را جذب کند. می‌توانید با هدیه دادن این سنگ به فرد مورد علاقه‌تان حس اعتماد به نفس و ارزشمندی را در او افزایش بدهید. استفاده از سنگ اوپال برای تزیین جواهرات باعث می‌شود که حس شور، شوق، صفا و صمیمیت در فرد افزایش پیدا کند، این سنگ نماد و مظهر وفاداری به شمار می‌رود.

خواص سنگ فیروزه

یکی دیگر از سنگ‌های مخصوص متولدین بهمن ماه سنگ فیروزه است. این سنگ از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است و از قدیم الایام بسیار مورد توجه افراد بوده است. بیشتر افراد اعتقاد دارند که سنگ فیروزه باعث خوشبختی می‌شود، این سنگ دارای طیف رنگی سبز، آبی آسمانی و سبز آبی می‌باشد. یکی از مهمترین ویژگی‌های این نوع سنگ قابلیت محافظت کننده آن می‌باشد. این سنگ را از گذشته برای دفع چشم زخم استفاده می‌کردند.

نکته جالبی که در مورد سنگ فیروزه وجود دارد این است که موجب پایداری در روابط عاشقانه و دوستانه می‌شود، وجود نگین فیروزه در انگشتری نشانه عشق است. یک انگشتری با نشان فیروزه می‌تواند یک هدیه مناسب برای عشقتان باشد. سنگ فیروزه دارای انرژی طبیعی است که به افراد کمک می‌کند تا با حقیقت ارتباط برقرار کنند.

آشنایی با خواص سنگ سوژیلیت برای متولدین بهمن ماه

یکی دیگر از سنگ‌هایی که برای متولدین بهمن ماه پیشنهاد می‌شود سنگ سوژیلیت است. سنگ سوژیلیت شباهت زیادی به سنگ فیروزه دارد. این نوع سنگ بسیار کمیاب است و از انرژی بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از سنگ سوژیلیت باعث می‌شود که افراد بتوانند با ناخودآگاه خود ارتباط بیشتری برقرار کنند همین امر موجب کنترل درونیات و مغز می‌شود در واقع سنگ سوژیلیت باعث می‌شود که معنویات درونی افراد رشد پیدا کند.

سنگ‌های مخصوص متولدین بهمن ماه

سنگ‌های مخصوص متولدین بهمن ماه بسیار متنوع هستند و این امکان را به شما می‌دهند که بهترین انتخاب را داشته باشید. دو مدل سنگ که به عنوان سنگ مخصوص بهمن ماهی‌ها شناخته می‌شود اونیکس و سنگ حدید است که با روحیات متولدین این ماه سازگاری دارند.

استفاده از سنگ‌های ماه تولد در ساخت جواهرات

استفاده از سنگ‌های ماه تولد در تزیین جواهرات از دیرباز مرسوم بوده است. سنگ‌های ماه تولد می‌توانند هدایای ماندگاری برای تولد عزیزانتان باشد. گالری لیلیوم به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با استفاده از سنگ ماه تولد طلا و جواهرات زیبایی را طراحی کرده و به عزیزان خود تقدیم کنید. می‌توانید با مراجعه به این گالری و استفاده از تجارب کارشناسان خبره این گالری یک هدیه ماندگار و زیبا را برای فرد مورد نظرتان طراحی کنید.

سنگ‌های ماه تولد گزینه مناسبی برای نگین انگشتری هستند، شما می‌توانید یک نیم ست زیبا طلا با نگین گارنت یا فیروزه را سفارش دهید. اگر به دنبال تقدیم یک هدیه منحصر به فرد هستید می‌توانید با مراجعه به گالری لیلیوم یک جواهر کاملاً اختصاصی را با کمک سنگ ماه تولد طراحی کنید، با استفاده از این ویژگی می‌توانید برای همیشه در ذهن عزیزانتان ماندگار شوید. می‌توانید همه نظریات خود را در هنگام طراحی برای ساخت قطعه مورد نظرتان ارائه دهید. نکته مهمتر اینکه امکان تغییر در ساخت جواهرات سفارشی وجود دارد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی