قیمت روز طلا:
۳,۵۵۰,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۵۵۰,۰۰۰

اگر قصد دارید تا یک هدیه خاص تولد را خریداری کنید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد که می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید. در این بین طلاها و زیورآلات به عنوان خاص‌ترین هدایا تولد به حساب می‌آیند. در صورتی که قصد دارید تا یک هدیه برای متولدین آبان خریداری کنید، پیشنهاد ما این است که حتماً توجه بسیار زیادی به زیورآلات داشته باشید و تلاش کنید تا اقدام به خرید طلا برای متولدین آبان کنید.

در کنار این مسئله اگر بخواهیم با توجه به شخصیت آبان ماهی‌ها به این سؤال پاسخ دهیم که آبان ماهی‌ها از چه چیزی خوششان می‌آید باید گفت که متولدین آبان، به خصوص خانم‌های متولد این ماه شخصیتی گرمی دارند. همچنین آن‌ها بسیار سختگیر و بسیار سخاوتمند هستند. به همین دلیل خرید طلا برای متولدین آبان چالش‌های خاصی دارد.

در صورتی که قصد دارید تا هدیه ای را خریداری کنید که آبانی‌های سختگیر هم عاشق آن شوند، پیشنهاد ما این است که به سراغ سفارش طلا با طرح اختصاصی آمده و این دسته از طلاها را خریداری کنید. به منظور معرفی بهترین هدایا برای متولدین ماه آبان با ما همراه باشید.

طلا برای متولدین آبان

سمبل‌ها و نمادهای آبان چیست؟

به منظور خرید هدیه برای متولدین آبان لازم است تا دید کاملی نسبت به سمبل‌ها و نمادهای این ماه داشته باشید. نماد ماه آبان زودیاک است. عقرب یا اسکورپین نیز به عنوان یکی دیگر از مهم‌ترین نمادهای ماه آبان به حساب می‌آید.

در این بین شما می‌توانید برای خرید یک هدیه خاص و فوق العاده به سراغ طلا و جواهراتی بروید که بر روی آن این نمادها قرار دارد. از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر زودیاک و اسکورپین، سمبل‌های دیگری نیز به عنوان نمادهای ماه آبان شناخته می‌شوند. اگر بخواهیم شما را با سایر نشانه‌های این ماه آشنا کنیم، می‌توان به موارد مثل آب به عنوان عنصر وجودی این ماه اشاره کرد. از سوی دیگر پلوتون به عنوان سیاره آبان ماهی‌ها به حساب می‌آید.

فلز اصلی این ماه آهن و سنگ شانس متولدین آبان یاقوت قرمز است. سنگ ماه یکی از مهم‌ترین سمبل‌های هر ماه است که در کنار نمادین بودن، می‌توانید با به همراه داشتن آن، از خواص این سنگ‌ها استفاده کنید. اگر بخواهیم شما را با ویژگی‌های یاقوت قرمز آشنا کنیم باید گفت که به همراه داشتن این سنگ می‌تواند به شما کمک کند تا از شر بیماری‌های ویروسی در امان باشید. همچنین استفاده از این سنگ می‌تواند بی حالی و خستگی را از بین ببرد.

در صورتی که بر روی طلا از این سنگ استفاده کنید، رنگ قرمز آن به نحوی است که می‌توانید آن را به خوبی با انواع لباس‌ها و رنگ پوست‌های مختلف ست کنید. رنگ محبوب این ماه قرمز تیره و عدد شانس آبانی‌ها 9 است. در نهایت نیز باید بدانید که گل محبوب این ماه ارکیده است.

کادو برای متولدین آبان

خرید طلا برای آبان ماهی‌ها

طلا و جواهرات یکی از کلاسیک‌ترین هدایایی هستند که می‌توانید خریداری کنید. به عنوان گردنبندهایی که با نماد و یا سنگ ماه آبان تزیین شده‌اند، می‌تواند هدیه برای متولدین آبان باشد که علاقه بسیار زیادی به طلا و زیورآلات دارند.

امروزه شاهد تنوع بالایی در زمینه گردنبند هستیم و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود گردنبندهایی با نماد ماه آبان را در اشکال و وزن‌های مختلف خریداری کنید. تنوع بالا از نظر وزن باعث می‌شود تا اگر قصد دارید تا طلا و جواهرات را به عنوان هدیه خریداری کنید، این امکان برای شما وجود داشته باشد تا بتوانید با توجه به بودجه خود به سراغ طلاهای مختلف بروید.

حتی شما می‌توانید به سراغ گردنبندهایی بروید که بر روی آن نماد ارکیده به عنوان گل محبوب آبان قرار گرفته است و از این طریق از حالت کلیشه‌ای نمادهای ماه آبان خارج شده و یک هدیه خاص را سفارش دهید. از سوی دیگر دستبندهایی که بر روی آن نمادها و سمبل‌های ماه آبان وجود دارد یکی دیگر از گزینه‌های مرسوم برای خرید هدیه تولد ماه آبان است. بر روی این دستبندها شاهد قرارگیری نمادهای ماه آبان و یا سنگ مخصوص این ماه هستیم.

خاص‌ترین طلا برای متولدین آبان

هر زمانی که حرف از هدیه برای متولدین ماه‌های مختلف زده می‌شود، بسیاری از افراد به سراغ طلاهای مرسومی می‌روند که بر روی آن نمادهای این ماه قرار دارند. این در حالی است که اگر شما قصد دارید تا یک هدیه بسیار خاص‌تر و شکیل‌تر را خریداری کنید، می‌توانید به سراغ زیورآلاتی بروید که دارای طرح اختصاصی و سفارشی هستند.

شما می‌توانید این دسته از طلاها را با طرح‌هایی سفارش دهید که به هیچ عنوان در بازار وجود ندارند و از این طریق یک هدیه فوق العاده را برای متولدین آبان خریداری کنید. به منظور پاسخ به این سؤال که آبان ماهی‌ها از چه چیزی خوششان می‌آید باید گفت که متولدین این ماه به دلیل سخت پسندی که دارند علاقه مند به هدایا خاص هستند و در چنین شرایطی سفارش طلا با طرح اختصاصی می‌تواند به بهترین شکل ممکن به شما کمک کند تا بتوانید یک هدیه شگفت انگیز را خریداری کنید.

ایده طلا اختصاصی برای متولدین آبان

اگر متقاعد شدید که به جای خرید طلاهای آماده موجود در بازار با نمادهای آبان به سراغ سفارش اختصاصی طلا بیایید، حال لازم است تا ایده جذابی را در این زمینه به شما ارائه دهیم. شما می‌توانید زیورآلاتی را سفارش دهید که در کنار سمبل ماه تولد، نام عزیز شما، سنگ یاقوت قرمز، طرح ارکیده و… در کنار هم قرار گرفته‌اند.

بهترین هدیه برای متولدین آبان

لازم به ذکر است که مجموعه لیلیوم گالری امکانی را فراهم کرده است تا شما بتوانید خاص‌ترین ایده‌های خود برای طراحی طلا را به واقعیت بدل کرده و با کمک تیم طراحی این مجموعه هدایا خاصی را با نمادهای ماه آبان ایجاد کنید.

چرا برای سفارش طلا به سراغ لیلیوم گالری بیاییم؟

یکی از سؤالات بسیار مهمی که همواره مشتریان مطرح می‌کنند این است که چرا باید از بین گالری‌های مختلفی که در حوزه زیورآلات وجود دارند به سراغ لیلیوم گالری آمده و از خدمات این مجموعه استفاده کرد؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که مجموعه لیلیوم گالری در کنار فروش خاص‌ترین طلاها و زیورآلات امکان سفارش طلا را فراهم کرده است و افراد می‌توانند جواهرآلاتی با طرح‌های خاص و اختصاصی را سفارش دهند.

از سوی دیگر شما می‌توانید فرآیند طراحی طلا را به تیم متخصص این مجموعه بسپارید و با پرداخت هزینه طراحی، از بین ایده‌های مختلف تیم لیلیوم گالری طلا مورد علاقه خود را خریداری کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از خدمات مشاوره رایگان لیلیوم گالری استفاده کنید.

اگر بخواهیم در مورد هزینه خرید طلا از مجموعه لیلیوم گالری صحبت کنیم باید گفت که این مجموعه 9 درصد مالیات را از هزینه‌های نهایی مشتریان کم می‌کند و شما تنها کافی است تا در کنار پرداخت قیمت طلا، تنها هزینه اجرت ساخت و سود 7 درصد مرسوم را پرداخت کنید.

در نهایت نیز پس از ثبت سفارش، طلا مورد علاقه شما به سرعت ساخته شده و به درب منزلتان ارسال می‌شوید. تمامی سفارشات با فاکتور ارسال می‌شوند تا شما بتوانید در صورت نیاز به راحتی اقدام به فروش طلا خود کنید. تمامی این ویژگی‌ها باعث محبوبیت گالری لیلیوم در بین مشتریان شده است.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی