قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰

متولدین ماه مهر افرادی هستند که شخصیت درونگرا اما بسیار با احساسی دارند. معمولاً متولدین این ماه اشخاصی دور اندیش اند و با چشم اندازی گسترده از آینده هستند که همواره قصد دارند تا به اهدافی که می‌خواهند دست پیدا کنند. اگر شما شخصی را دارید که متولد ماه مهر است، در هنگام خرید هدیه برای متولدین مهر گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد.

شما می‌توانید به سراغ هدایایی بروید که در آن از المان‌های این ماه مثل ترازو که نماد اعتدال در زندگی استفاده کنید. از سوی دیگر امکان سفارش طلا اختصاصی نیز با المان‌های ماه مهر برای شما وجود دارد. همچنین اگر قصد خرید طلا برای متولدین مهر را دارید نیز می‌توانید به سراغ جواهراتی بروید که در کنار نماد ماه مهر، سنگ این ماه نیز بر روی آن قرار دارد.

در همین راستا در این مطلب از سایت لیلیوم گالری قصد داریم تا شما را با بهترین هدیه برای زن متولد مهر آشنا کرده و در مورد این هدایا اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

نمادهای ماه مهر

یکی از نکاتی که افراد به منظور خرید هدیه برای متولدین مهر باید به آن توجه داشته باشند این است که در ماه مهر شاهد نمادهای مختلفی هستیم. توجه به این نمادها به شما کمک می‌کند تا بتوانید متناسب با آن به سراغ هدایا اختصاصی مثل سفارش طلا برای هدیه آمده و این دسته از کالاها را خریداری کنید.

بهترین هدیه برای زن متولد مهر

اگر بخواهیم شما را با نمادهای این ماه آشنا کنیم باید گفت که عنصر وجودی متولدین ماه مهر، هوا است. سمبل و نماد اصلی این ماه ترازو بوده و سیاره متولدین این ماه زهره یا ونوس است. فلز مخصوص متولدین این ماه مس است و سنگ خوش یمن برای مهر ماهی‌ها نیز اوپال است.

رنگ محبوب این ماه بژ و عدد شانس آن 6 است. در نهایت نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که گل محبوب متولدین این ماه رز سفید است. فارغ از آن که قصد دارید تا چه کالایی را به عنوان هدیه ماه مهر خریداری کنید، لازم است تا به این نمادها و المان‌ها توجه داشته باشید و به سراغ هدایایی بروید که چنین المان‌هایی بر روی آن قرار گرفته است.

گردنبند طلا ماه مهر

اگر به دنبال خرید طلا به عنوان هدیه برای متولدین ماه مهر هستید، گردنبندهای طلا یکی از بهترین و خاص‌ترین گزینه‌ها به حساب می‌آید. همچنین به عنوان بهترین هدیه برای زن متولد مهر نیز می‌توانید به سراغ گردنبندهایی بروید که نمادها و سمبل‌های ماه مهر بر روی آن وجود دارد. گردنبندهای مخصوص ماه مهر مواردی هستند که بر روی آن از نماد یا سنگ ماه مهر استفاده شده است.

دستبندهای طلا ماه مهر

دستبند ماه مهر یکی دیگر از زیباترین هدایا و اکسسوری‌هایی است که می‌توانید آن را به عنوان طلا برای متولدین مهر خریداری کنید. ویژگی مهم این دسته از هدایا آن است که بر روی آن شاهد استفاده از نماد یا سنگ ماه مهر هستیم. این مسئله باعث شده تا دستبندهای طلا مخصوص ماه مهر تبدیل به یکی از منحصر به فردترین هدیه‌ها برای مهر ماهی‌ها شود.

سفارش طلا برای هدیه ماه مهر با طرح اختصاصی

اگر قصد خرید هدیه با المان‌های ماه مهر را دارید و علاقه مند هستید تا به سراغ هدایایی خاص بروید، پیشنهاد ما این است که به عنوان یک کادو منحصر به فرد به سراغ سفارش طلا با طرح اختصاصی بروید.

هدیه برای متولدین مهر

به عنوان یکی از مهم‌ترین طلاهای سفارشی که می‌توانید آن را خریداری کنید، انواع اکسسوری‌هایی است که بر روی آن نماد ترازو وجود دارد. همان طوری که اشاره کردیم ترازو که نشان دهنده اعتدال است، مهم‌ترین نماد و سنبل ماه مهر است. استفاده از فلز مس که فلز مخصوص ماه مهر است در کنار استفاده از اوپال که سنگ مخصوص ماه مهر است، می‌تواند طلا سفارشی شما را خاص و جذاب کند.

حتی اگر به دنبال هدیه‌ای خاص‌تر هستید، می‌توانید در کنار استفاده از المان‌ها و نمادهای مختلف ماه مهر، از عدد 6 که عدد شانس متولدین این ماه است هم استفاده کنید. همچنین قرار دادن یک رز سفید از جنس طلا به زیباتر کردن طلا سفارشی شما کمک می‌کند.

در نهایت نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که می‌توانید برای خاص‌تر کردن طلا سفارش مورد نظر خود به سراغ سنگ اوپال بروید. استفاده از سنگ اوپال بر روی طلاهای سفارشی به خاص‌تر کردن هدیه شما کمک می‌کند.

اگر بخواهیم در مورد خواص این سنگ صحبت کنیم باید گفت که استفاده از اوپال می‌تواند بسیاری از مشکلات هورمونی را برطرف کند. یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که مادرانی که با مشکلات مربوط به شیردهی مواجه هستند، می‌توانند از سنگ اوپال استفاده کرده و با کمک این سنگ این مشکل را برطرف کنند.

همچنین استفاده از سنگ اوپال می‌تواند افسردگی را کاهش داده و تمامی این موارد در کنار هم باعث شده تا استفاده از اوپال به خاص‌تر کردن هدیه کمک کند.

خرید طلا برای متولدین مهر از لیلیوم گالری

پس از آن که شما را با بهترین هدایا برای متولدین مهر آشنا کردیم، حال باید به این نکته توجه داشته باشید که شما می‌توانید از طریق سایت لیلیوم گالری انواع طلاها با طرح‌های مختلف را خریداری کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث محبوبیت گالری طلا لیلیوم شده است، امکان سفارش طلا با طرح اختصاصی است.

هدیه برای متولدین مهر

شما می‌توانید طرح‌های اختصاصی و مورد علاقه خود را به تیم مشاوره لیلیوم گالری ارسال کرده و پس از ارزیابی طرح شما، فرآیند ساخت آغاز می‌شود. در صورتی که طرح خاصی مدنظرتان نیست، باز هم باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان طراحی نیز از سوی متخصصین گالری لیلیوم وجود دارد.

در واقع شما می‌توانید پیش از خرید طلا مورد نظر خود، با پرداخت هزینه درخواست طراحی اختصاصی کنید. طراحان فعال در مجموعه لیلیوم گالری چندین طرح مختلف را برای شما ارسال کرده و در نهایت شما می‌توانید از بین طرح‌های مختلف، طلا اختصاصی مورد نظر خود را سفارش داده و آن را به عنوان هدیه برای متولدین مهر به شخصی که دوست دارید کادو بدهید.

قیمت خرید طلا از لیلیوم گالری

در صورتی که قصد خرید طلا از لیلیوم گالری را دارید باید بدانید که مهم‌ترین ویژگی این فروشگاه اینترنتی حذف مالیات 9% از قیمت نهایی طلا و تنها در نظر گرفتن اجرت ساخت و سود 7% بر روی قیمت نهایی است. همچنین پس از خرید اینترنتی فرآیند صدور فاکتور برای طلا خریداری شده انجام می‌شود و این مسئله باعث می‌شود تا هر زمانی که قصد فروش این طلاها را دارید، بتوانید این فرآیند را بدون مشکل انجام دهید.

در نهایت نیز مجموعه لیلیوم گالری امکان مشاوره رایگان را فراهم کرده است و شما می‌توانید هر زمانی که با مشکل خاصی مواجه هستید، با تیم لیلیوم گالری تماس گرفته و با کمک متخصصین این مجموعه مشکلات و چالش‌های خود را برطرف کنید.

تمامی این موارد در کنار هم باعث شده تا افرادی که به دنبال خرید بهترین هدیه برای زن متولد مهر به سراغ سایت لیلیوم گالری آمده و از خدمات این مجموعه استفاده کنند. در صورتی که قصد خرید طلا با طرح اختصاصی را دارید، مجموعه لیلیوم گالری بهترین گالری است که می‌توانید از آن اقدام به خرید طلا با طرح موردنظرتان کنید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی