قیمت روز طلا:
۳,۳۹۰,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۹۰,۰۰۰

افرادی که قصد دارند تا برای متولدین اردیبهشت اقدام به خرید هدیه کنند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که بهترین هدیه برای متولدین اردیبهشت چیست و اگر قرار باشد تا یک هدیه لاکچری و خاص برای متولدین اردیبهشت خریداری شود، بهتر است تا به سراغ چه هدایایی بروید؟

به منظور پاسخ به این سؤال باید گفت که اگر قصد خرید هدیه برای متولدین اردیبهشت را دارید، لازم است تا به سراغ محصولات و هدایایی بروید که بر روی آن نماد و سمبل‌های ماه اردیبهشت وجود داشته باشد. در همین راستا باید گفت که بهترین هدیه با سمبل اردیبهشت، طلاهایی با چنین طرح‌ها و سمبل‌هایی هستند. به خصوص اگر به دنبال طلاهای خاص‌تر و شکیل‌تر هستید، می‌توانید اقدام به سفارش طلا با طرح اختصاصی کنید.

اگر به سراغ طلا با طرح سفارشی بروید این امکان برای شما وجود دارد تا در کنار استفاده از سمبل‌ها و نمادهای رایج ماه اردیبهشت، با استفاده از سنگ ماه اردیبهشت یا سایر نمادهای این چنین هدیه خود را شگفت انگیز تر کنید. در همین راستا قصد داریم تا اطلاعات کاملی را در مورد بهترین هدیه به شما ارائه کرده و در مورد این هدایا اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

طلا برای متولدین اردیبهشت

نمادهای ماه اردیبهشت چیست؟

به منظور خرید بهترین هدیه با سمبل اردیبهشت لازم است تا به این نکته توجه داشته باشید که این ماه سمبل‌ها و نمادهای مختلفی دارند و شما برای خرید یک هدیه برای متولدین ماه اردیبهشت لازم است تا به سراغ کالاهایی بروید که بر روی آن نمادهای ماه اردیبهشت وجود دارد.

به منظور بررسی سمبل‌های این ماه باید به این نکته اشاره کرد که خاک به عنوان اصلی‌ترین عنصر این ماه به حساب می‌آید. سمبل و نماد این ماه گاو نر است و همچنین سیاره زهره یا ونوس به عنوان سیاره این ماه به حساب می‌آید.

فلز اصلی این ماه مس بوده و سنگ خوش یمن برای اردیبهشتی‌ها زمرد است. اگر بخواهیم شما را با سنگ ماه اردیبهشت آشنا کنیم باید گفت که زمرد یکی از قدیمی‌ترین سنگ‌های درمانی است. افرادی که درگیر بیماری‌هایی نظیر تیروئید، صرع و پارکینسون هستند، می‌توانند از این سنگ استفاده کنند. از سوی دیگر باید به این موضوع توجه کنید که این سنگ به منظور کنترل فشار خون و بیماری‌های قلبی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رنگ محبوب متولدین اردیبهشت آبی رنگ است و عدد شانس برای متولدین این ماه عدد 6 است و اگر بخواهیم شما را با گل این ماه آشنا کنیم باید گفت که رز صورتی گل محبوب این ماه است. در صورتی که به دنبال خرید یک هدیه مناسب برای متولدین ماه اردیبهشت هستید، پیشنهاد ما این است که حتماً به این سمبل‌ها و نمادها توجه داشته باشید و به سراغ هدایایی بروید که بر روی آن‌ها این نمادها وجود دارد.

کادو برای متولدین اردیبهشت

خرید انواع مختلفی از طلا برای متولدین ماه اردیبهشت

در صورتی که به دنبال خرید انواع مختلفی از طلا برای متولدین ماه اردیبهشت هستید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که در این طبقه بندی گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. شما می‌توانید به عنوان یکی از هدایا رایج و کلاسیک به سراغ جدیدترین گردنبند‌ها طلا با نماد ماه اردیبهشت بروید. نکته مهمی که باید بدانید این است که گردنبند‌ها رایج‌ترین انواع زیورآلات هستند و جز محبوب‌ترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به متولدین ماه اردیبهشت به حساب می‌آیند.

در کنار این که شما می‌توانید از نماد و سمبل ماه اردیبهشت بر روی انواع گردنبند‌ها استفاده کنید، این امکان برایتان وجود دارد تا طلا مورد علاقه خود را با رنگ‌های متنوع و طرح‌های خاص سفارش دهید و بتوانید یک هدیه زیبا و خاص را خریداری کنید.

از سوی دیگر اگر قصد دارید تا نوع دیگری از زیورآلات را برای متولدین ماه اردیبهشت خریداری کنید، به عنوان هدیه برای متولدین اردیبهشت می‌توانید به سراغ دستبندها بروید. افرادی که قصد خرید یک هدیه به یادماندنی برای متولدین ماه اردیبهشت را دارند، می‌توانند به سراغ دستبندهایی بروند که بر روی آن نماد یا سنگ ماه اردیبهشت وجود دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دستبندها این است که شما می‌توانید آن را هم برای خانم‌های اردیبهشتی و هم برای آقایان اردیبهشتی خریداری کنید.

از سوی دیگر دستبندها جز هدایایی هستند که در طرح‌های مختلف تولید می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود اقدام به سفارش دستبندهایی با طرح‌های خاص و زیبا کنید.

سفارش طلا با طرح اختصاصی با نمادهای اردیبهشت

با وجود این که امروزه انواع مختلفی از طلاها با نمادهای ماه اردیبهشت وجود دارد و شما می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید، اما اگر به دنبال خرید محصولات شکیل‌تر و خاص‌تر هستید، می‌توانید به جای این که اقدام به خرید طلاها آماده کنید، به سراغ سفارش طلا آمده و با طرح اختصاصی طلاهای خاص و زیبایی را خریداری کنید.

اگر بخواهیم در مورد سفارش طلا اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم باید گفت که شما می‌توانید از طریق گالری لیلیوم طلاهای مورد علاقه خود را به صورت سفارشی خریداری کنید. مجموعه لیلیوم گالری امکانی را به وجود آورده تا شما بتوانید انواع مختلفی از طلاها را با طرح‌هایی نظیر سمبل گاو نر، سیاره زهره یا ونوس، سنگ زمرد، رنگ آبی، عدد 6 و یا طرح گل رز صورتی سفارش دهید.

بهترین هدیه برای متولدین اردیبهشت

سفارش طلا اختصاصی از لیلیوم گالری

به منظور سفارش طلا اختصاصی از لیلیوم گالری لازم است تا به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. در صورتی که شخصاً طرح خاصی را برای هدیه متولدین ماه اردیبهشت در نظر نگرفتید، می‌توانید فرآیند طراحی طلا مورد علاقه خود را به تیم لیلیوم گالری بسپارید.

شما می‌توانید با پرداخت هزینه طراحی، به حجم بسیار زیادی از طلاها با طرح‌های اختصاصی دسترسی پیدا کرده و از بین طرح‌های مختلف که توسط تیم متخصص لیلیوم گالری ایجاد شده‌اند، طرح مورد علاقه خود را انتخاب کرده و اقدام به ساخت طلا اختصاصی کنید.

در کنار امکان طراحی اختصاصی، یکی از مهم‌ترین خدماتی که تیم لیلیوم گالری به شما ارائه می‌دهد، مشاوره رایگان است. در واقع شما می‌توانید از ابتدا فرآیند انتخاب طلا تا لحظه خرید و دریافت محصول، هر زمانی که با مشکل و چالش خاصی مواجه شدید از خدمات مشاوره مجموعه لیلیوم گالری استفاده کرده و از این طریق مشکلات خود را به سرعت برطرف کنید.

نکات مهم برای سفارش طلا از سایت لیلیوم گالری

اگر قصد دارید تا از طریق سایت لیلیوم گالری اقدام به خرید طلا، به خصوص طلا سفارش کنید، لازم است تا به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. در وهله اول باید گفت که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعه لیلیوم گالری حذف 9% مالیات از قیمت نهایی طلا است. کاهش 9 درصدی از قیمت نهایی باعث می‌شود تا شما بتوانید طلا مورد علاقه خود را با هزینه بسیار کمتر از مجموعه لیلیوم گالری خریداری کنید.

البته در هزینه نهایی اجرت ساخت و 7% سود در نظر گرفته می‌شود اما با این وجود همچنان قیمت خرید طلا از لیلیوم گالری بسیار اقتصادی‌تر و مقرون به صرفه‌تر است. پس از خرید آنلاین و اینترنتی نیز سفارشات با فاکتور به درب منزل شما ارسال می‌شود تا بعداً به منظور فروش طلاهای خریداری شده با مشکل خاصی مواجه نشوید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی