قیمت روز طلا:
۳,۳۳۰,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۳۰,۰۰۰

اگر قصد خرید هدیه برای متولدین فروردین را دارید، پیشنهاد ما این است که نگاه ویژه‌ای به زیورآلات با نماد ماه تولد انداخته و این دسته از کادوها و اکسسوری‌ها را خریداری کنید. نکته مهمی که باید بدانید این است که هر یک از ماه‌های شمسی دارای یک نماد و علامت مخصوص است و معمولاً طراحان فعال در حوزه مد و طلا و جواهر از این سمبل‌ها و نمادها برای ساخت محصولات اختصاصی برای ماه‌های مختلف می‌کنند.

در کنار این مسئله امکان سفارش طلا با طرح اختصاصی برای متولدین فروردین نیز وجود دارد و به همین دلیل شما می‌توانید طرح‌های مدنظر خود را سفارش داده و به صورت اختصاصی یک هدیه خاص را ایجاد کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به بهترین هدیه با نماد فروردین انداخته و بیان کنیم که برای خرید طلا برای متولدین فروردین چه گزینه‌هایی پیش روی شما وجود دارد، پس با ما همراه باشید.

خرید دستبند و آویز طلا برای ماه فروردین

یکی از ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین هدایایی که می‌توانید برای متولدین ماه فروردین انتخاب کنید، انواع دستبندها یا آویز طلا با نماد ماه فروردین است. نکته مهمی که باید بدانید این است که نماد ماه فروردین حیوانی با نام قوچ است و افرادی که قصد خرید دستبند و آویز طلا برای متولدین فروردین را دارند می‌توانند به سراغ دستبندها و آویزهای طلایی بروید که بر روی آن شکل حیوان قوچ وجود دارد.

طلا برای متولدین فروردین

یکی از موضوعات مهمی که باید بدانید این است که این دسته از هدایا تنها برای خانم‌ها نیست، بلکه امروزه شاهد دستبندهای طلا با نماد ماه فروردین برای آقایان نیز هستیم.

پلاک طلا و گردنبند با طرح ماه فروردین

یکی دیگر از زیباترین و خاص‌ترین انواع طلاهایی که می‌توانید خریداری کنید، پلاک طلا و گردنبند با طرح‌های مختلف است. امروزه در زمینه طراحی و ساخت پلاک طلا و گردنبند شاهد ساخت محصولات مختلف و با طرح‌های خاص هستیم.

پلاک طلا بهترین هدیه برای متولدین فروردین هستند. عموماً این دسته از پلاک‌ها به شکلی هستند که بر روی آن شاهد نماد ماه فروردین هستیم. از سوی دیگر شما می‌توانید از سایر نمادهای این ماه مثل صورت فلکی ماه فروردین، سنگ خوش یمن آن و… بر روی پلاک طلا و گردنبند استفاده کرده و از این طریق زیبایی فوق العاده‌ای به هدیه خود بدهید.

نمادهای اصلی و مهم ماه فروردین

با وجود این که دستبندها، گردنبندها و… جز رایج‌ترین و بهترین هدیه با نماد فروردین هستند، اما افرادی که قصد دارند تا به سراغ محصولات خاص‌تر بروند، می‌توانند از سایر نمادهای اصلی و مهم فروردین استفاده کنند.

نکته مهمی که باید بدانید این است که فروردین مثل سایر ماه‌ها شمسی دارای نمادها و سمبل‌های مختلفی است. سنگ اصلی این ماه الماس و یاقوت است. عنصر این ماه آتش بوده و همان طوری که اشاره کردیم سمبل و نماد اصلی این ماه قوچ است. ستاره اصلی این ماه مریخ بوده و فلز خاص آن آهن است. رنگ محبوب در بین فروردینی‌ها قرمز و صورتی روشن بوده و عدد خوش یمن این ماه هم عدد ۹ است. در نهایت نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که گل محبوب برای فروردینی‌ها رز سرخ است.

هدیه برای متولدین فروردین

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به خرید طلا با طرح‌های اختصاصی کنید، می‌توانید به سراغ این نمادها آمده و یک هدایا خاص و شگفت انگیز را ایجاد کنید. در کنار استفاده از این نمادها، شما می‌توانید اسم شخصی که قصد هدیه دادن به او را دارید نیز در کنار این المان‌ها و نمادها استفاده کنید.

طراحی اختصاصی طلا در لیلیوم گالری

اگر قصد دارید تا هدیه برای متولدین فروردین که خاص و منحصر به فرد باشد را خریداری کنید، بهترین روش این است که به سراغ طلاهایی با طرح‌های اختصاصی بروید. مجموعه لیلیوم گالری این امکان را به وجود آورده است تا مشتریان این گالری بتوانند طرح‌های مورد نظر خود را سفارش داده و طلاهایی با طراحی خاصی را خریداری کنند.

شما می‌توانید طلاهایی را خریداری کنید که در کنار نماد قوچ، بر روی آن از سنگ‌های الماس و یا یاقوت استفاده شده است که به عنوان سنگ‌های اصلی این ماه به حساب می‌آیند. از آن جایی که عنصر اصلی ماه فروردین آتش است می‌توانید طلاهایی را سفارش دهید که بر روی آن نماد آتش وجود دارد. یکی از خاص‌ترین طلاها و گردنبندهای که می‌توانید سفارش دهید، محصولاتی است که طراحی آن بر اساس صورت کلی مخصوص ماه فروردین است.

بهترین هدیه با نماد فروردین

اگر قصد دارید تا به صورت ترکیبی از نمادها و سمبل‌های مختلف ماه فروردین برای طراحی اختصاصی طلا استفاده کنید، در کنار نمادهای مختلف می‌توانید طلاهایی را طراحی کنید که در آن از رنگ‌های قرمز و صورتی روشن نیز استفاده شده است. توجه به عدد 9 در سفارش طلا با طرح اختصاصی باعث می‌شود تا بتوانید از عدد خوش یمن این ماه نیز استفاده کنید.

در نهایت نیز استفاده از گل رز طلا بر روی گردنبندها و دستبندها با طراحی اختصاصی باعث می‌شود تا بتوانید یکی از زیباترین هدایا را برای متولدین ماه فروردین ایجاد کنید.

نکات مهم برای خرید طلا از لیلیوم گالری

اگر قصد دارید تا اقدام به خرید طلا با طرح اختصاصی کنید، می‌توانید از طریق مجموعه لیلیوم گالری محصولات مورد نظر خود را سفارش داده و مدل‌های مختلفی از طلاها را خریداری کنید. به منظور خرید و ثبت سفارش از مجموعه لیلیوم گالری لازم است تا به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید.

در وهله اول باید بدانید که طلاهایی که شما می‌توانید آن را از سایت لیلیوم گالری خریداری کنید، با ضخامت‌های مختلفی به فروش می‌رسند. این مسئله باعث می‌شود تا شما بتوانید با توجه به بودجه خود، طلاهای مختلفی را خریداری کنید.

یکی از خدمات مهمی که مجموعه لیلیوم گالری به مشتریان خود ارائه می‌کند، امکان طراحی اختصاصی طلا است. در واقع اگر شما طرح خاصی را مدنظر ندارید، می‌توانید المان‌ها و ویژگی‌های مورد نظر خود را به تیم طراحی لیلیوم گالری اطلاع داده و فرآیند طراحی طلا را به تیم متخصص لیلیوم گالری بسپارید.

هدیه برای متولدین فروردین

به منظور استفاده از خدمات طراحی مجموعه لیلیوم گالری لازم است تا در ابتدا هزینه طراحی را پرداخت کرده و سپس گروه طراحان این مجموعه مدل‌های مختلفی از طلا را به شما ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با توجه به طرح مورد علاقه خود، اقدام به خرید بهترین هدیه با نماد فروردین کنید. مطمئن باشید که طراحی‌های انجام شده از سوی تیم لیلیوم گالری بسیار خاص و شگفت انگیز است. به همین دلیل شما می‌توانید با خیال آسوده از طرح‌های اختصاصی این مجموعه نیز استفاده کنید.

در بخش آخر نیز اگر بخواهیم در مورد هزینه خرید طلا از لیلیوم گالری اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم باید گفت که محصولاتی که در مجموعه لیلیوم گالری به فروش می‌رسد 9% مالیات ندارد. البته شما باید برای خرید یا ساخت طلا مورد نظرتان هزینه اجرت ساخت را پرداخت کرده و همچنین 7% سود مرسوم را در نظر بگیرید.

پس از خرید اینترنتی از گالری لیلیوم نیز سفارشات شما به سرعت به درب منزلتان ارسال خواهد شد و می‌توانید طلا مورد نظر خود را همراه با فاکتور دریافت کنید. تمامی ویژگی‌ها و خدماتی که مجموعه لیلیوم گالری به مشتریان خود ارائه می‌دهد باعث شده تا افرادی که به دنبال خرید طلا با طرح اختصاصی را دارند، به سراغ این گالری آمده و از خدمات این مجموعه استفاده می‌کنند.

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی