قیمت روز طلا:
۳,۵۵۷,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۵۵۷,۰۰۰

نحوه ارسال

برای خرید محصولات یا پس از اتمام کار و زمانی که همکاران ما به شما اطلاع می دهند که سفارشتان حاضر شده شما می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری سفارش خود را تحویل بگیرید.

تحویل حضوری: برای تحویل حضوری سفارش خود میتوانید به فروشگاه گالری لیلیوم مراجعه و نسبت به تسویه و تحویل سفارش خود اقدام کنید.

تحویل غیر حضوری: ارسال رایگان کلیه سفارشات طلا به سراسر کشور توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران (پست پیشتاز)انجام می شود و بسته به موقعیت شما بین 24 تا 72 ساعت کاری زمان می برد.

برای کالای سفارشی بعد از ساخت همکاران ما عکس محصول سفارشتان را همراه با فاکتور برای شما ارسال می کنند و بعد از تسویه با هماهنگی قبلی بسته برای شما ارسال می گردد.

_گالری لیلیوم در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،امکان ارسال سفارشات تهران توسط پیک را در همان روز در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربرانی که خارج از شهر تهران هستند طی مدت ۷۲ ساعت کاری از طریق پست ارسال می گردد.

*لازم به ذکر است هزینه ارسال توسط پیک به عهده مشتریان عزیز می باشد*

کلیه کالاهای خریداری شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط گالری لیلیوم کنترل می شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن و مناسب برای هدیه به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به گالری لیلیوم اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب می نماید.

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی