قیمت روز طلا:
۳,۳۷۷,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۷۷,۰۰۰

امروزه دستبندهای مهره دار یا دستبند طلا سنگی مردانه طرفداران بیشتری پیدا کرده و اکثراً به عنوان هدیه از آن برای آقایان استفاده می‌کنند. شاید یکی از اکسسوری‌های جذاب و زیبا باشند ولی باید به چند نکته توجه کرد تا ۵ اشتباه رایج آقایان در استفاده از دستبند طلا سنگی مردانه را مرتکب نشوید. بهتر است قبل از خرید و یا استفاده از دستبندهای مهره‌ای به رنگ و طرح دستبند دقت کنید.

بنابراین از آنجایی که احتمال دارد آقایان در زمان استفاده از دستبندهای مهره‌ای اشتباهاتی داشته باشند که به منجر به عدم تناسب و بهم خوردن استایل آن‌ها شود در این مطلب به ۵ اشتباه رایج آقایان در استفاده از دستبند طلا سنگی مردانه اشاره کرده‌ایم تا بتوانید با پرهیز کردن از انجام هریک از آنها اطمینان یابید که این اکسسوری زیبا، موجب افزایش جذابیت تیپ ظاهری شما شود.

دستبند طلا سنگی مردانه

اهمیت ندادن به رنگ دستبند

دستبندهای مردانه سنگی خیلی متنوع هستند و با رنگ‌های مختلف عرضه می‌شوند. از رنگ سبز گرفته تا سیاه، قرمز، قهوه‌ای و… بنابراین وقتی شما با هر تیپی از یک نوع دستبند مشکی رنگ استفاده کنید چندان جالب به نظر نمی‌رسد.

درست است که تقریباً رنگ مشکی با همه رنگ‌هاست می‌شود اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اکسسوری مثل دستبند چرم طلا در رنگ‌های مختلف موجود است و این امکان را دارند که آنها را با رنگ لباستان ست کنید. پس برخلاف تصور بعضی از آقایان انتخاب درست رنگ دستبند در جذابیت تیپ و استایل نقش موثری دارد.

به طور مثال، زمانی که پیراهن مردانه آبی رنگ، را با شلوار جین و کفش قهوه‌ای می‌پوشید خیلی زیبا و جذاب‌تر است که دستبندی با مهره‌ها یا بند چرمی به همین رنگ داشته باشد. در اصل نتیجه این است که راز کامل شدن خوش‌تیپی در مردانی که دستبند می‌پوشند این است که دستبندی استفاده کنند که حتماً با رنگ لباس‌های آنها همرنگ و تناسب داشته باشد.

در گذشته طبق مد آقایان دستبندهایی آبی رنگ و سبز و سفید وجود داشت که به رنگ دریا و ساحل بود و اغلب آقایان هم بدون اینکه به نوع تیپ و لباس خود توجه کنند این دستبندها را می‌پوشیدند. ولی امروزه آقایان مدرن و امروزی کاملاً متوجه رنگ لباس و اکسسوری خود هستند و حتماً براساس ست بودن با لباس اکسسوری‌های خود را انتخاب و خریداری می‌کنند.

خرید دستبندهای قابل تنظیم

اندازه نبودن دستبند

دقیقاً برعکس تصوری که آقایان دارند باید بدانید که دستبندهای مردانه نیز حتماً باید دقیقاً متناسب و هم اندازه با مچ دست انتخاب می‌شوند. زمانی که دستبندتان بیش از اندازه لازم بزرگ باشد و در دست شما معلق باشد و دائم جابجا شود کاملاً مشابه وقتی است که شخصی لباس بزرگ‌تر از خودش پوشیده باشد و به تن او زار بزند.

در عین حال دستبندهای خیلی تنگ هم همچون حالت قبل ظاهری زشت ایجاد می‌کنند زیرا هیچ حرکتی در مچ دستتان ندارند. از طرفی باعث مسدود شدن جریان خون در دست و در نهایت اذیت شدن و آسیب دیدن مچ دست شما خواهد شد.

یکی از نکات مهم برای اینکه این اشتباه رایج آقایان در استفاده از دستبند طلا سنگی مردانه نشوید این است که زمان خرید کردن دستبندهای مهره‌دار به اندازه آن حتماً اهمیت دهید. دستبند چرم طلا و یا مهره دار طلا حتماً باید اندازه باشد.

بنابراین برای اینکه این مشکل را نداشته باشید گزینه‌هایی را انتخاب کنید و بخرید که قابلیت تنظیم داشته باشند دستبندهایی که امکان تغییر سایز دارند بهترین گزینه هستند پس با اطمینان خرید کنید. در این مدل‌ها گره‌ای وجود دارد که هر کسی می‌تواند فقط با کشیدن نخ دستبند سایز آن را به همان اندازه مچ دست تغییر دهد.

در گالری لیلیوم امکان خرید دستبندهای قابل تنظیم وجود دارد. شما می‌توانید انواع دستبند سنگی و چرمی ترکیبی با طلا را با قابلیت قابل تنظیم سایز وجود دارد. علاوه بر انواع مختلفی که در گالری لیلیوم موجود است، می‌توانید محصولی که در نظر دارید را به صورت سفارشی درخواست بدهید و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

دستبند چرم طلایی مردانه در رنگ‌های مختلف بهترین اکسسوری مردانه در گالری لیلیوم است که می‌توان با رنگ لباس‌های خود ست کنید و به خوش‌تیپی و جذابیت خود بیفزایید.

بهترین اکسسوری مردانه

استفاده همزمان از دستبندهای مختلف

طی سال‌های گذشته مد شده بود که مردان همراه با ساعت مچی همزمان از دستبندهای مختلف با طرح، بافت و رنگ‌های یکسان استفاده می‌کردند.

چنانچه دوست دارید از چندین دستبند به طور همزمان به عنوان اکسسوری استایل خود استفاده کنید مهم است که حتماً به تناسب دستبندها با یکدیگر توجه ویژه داشته باشید. به این معنی که اگر یک دستبند پهن یا باریک، کوچک یا بزرگ و… انتخاب کردید، به این نکته توجه کنید که حتماً لایه‌های بعدی از بقیه دستبندها حتماً به همدیگر ربط داشته باشند (هر چند کوچک) تا استایلی چشمگیر و جذاب ایجاد کنید.

اگر از آن دسته آقایانی هستید که تا به حال دستبند به دست نکرده‌اید و به تازگی تصمیم گرفتید که از دستبندهایی مهره دار و چرم آغاز کنید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا از دستبندهایی با بندهای چرمی باریک همراه با مهره‌های کوچک بهره ببرید.

به همین دلیل بهتر می‌توانید به وجود دستبند در دستان خود عادت نمایید و چنانچه این اکسسوری تزئینی را دوست داشتید و برایتان جالب بود کم کم می‌توانید به سراغ مدل‌های بزرگ‌تر و حتی طرح‌های شلوغ‌تر را امتحان کنید.

دستبندهای مهره‌ای

بستن دستبند طلا سنگی مردانه بدون توجه به استایل

در فرآیند ساخت دستبندهای طلا سنگی مردانه از سنگ‌های تزئینی و مهره‌های جذاب استفاده می‌شود. در برخی موارد برای طراحی و شکل دهی به محصول از شکل‌هایی نظیر اسکلت و حیواناتی مانند شیر، فیل، جغد استفاده می‌کنند.

به همین دلیل این نکته را در نظر بگیرد که مطابق با شخصیت، استایل و کلاس خود طرح مورد نظر را انتخاب کنید. ما پیشنهاد می‌کنیم برای حفظ شخصیت خود اصلاً به طرح‌های حیوانات فکر نکنید ولی اگر خیلی اصرار دارید از این کار استفاده کنید حداقل مهره‌هایی به شکل شیر بخرید به نحوی که خیلی ظریف و ریز بر روی دستبند شما حک شده باشد.

اما به طور کلی، همیشه این اعتقاد وجود دارد که دستبندهایی با مهره‌های ساده و بدون طرح به مراتب بسیار زیباتر و شیک‌تر از مدل‌های شلوغ و طرح دار هستند. به ویژه اگر قصد دارید با دستبند خود در یک قرار کاری یا رسمی حاضر شوید حواستان باشد از دستبندی ساده و شیک بهره مند شوید.

استفاده از دستبندهای مهره‌ای آویزان

بعضی دستبندهای مردانه موجود در بازار دارای مهره‌ها یا تزئینات آویزان هستند و خرید این مدل‌ها، یکی از ۵ اشتباه رایج آقایان در استفاده از دستبند طلا سنگی مردانه است. سعی نمایید تا حد امکان از چنین اکسسوری‌هایی استفاده نکنید چون برای آقایان ظاهر جالبی نخواهد داشت.

با این حال اگر خیلی مشتاقید از این دستبندهای مدل‌ آویزان دار بپوشید پس ترجیحاً زیاده‌روی نکنید چون این طرح ها برای آقایان اصلاً مناسب نیست و این دستبندها عمدتاً زنانه هستند. در کل اگر به هر دلیلی به دستبند آویزدار علاقه دارید، ترجیحاً نمونه‌ای را بخرید که آویز آن طرحی کاملاً مردانه دارد و یک آویز بیشتر نداشته باشد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی