قیمت روز طلا:
۳,۵۸۳,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۵۸۳,۰۰۰

اگر اقدام به نگهداری طلا در خانه می‌کنید، یکی از چالش‌هایی که ممکن است با آن مواجه شوید، گم شدن طلا در خانه است. این طلا می‌تواند یک حلقه طلا، گوشواره یا هر مدل دیگری از جواهرات باشد. در این بین اگر شما بدانید بهترین روش پیدا کردن طلا گمشده در منزل چیست، می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن اقدام به پیدا کردن طلای گمشده در خانه کرده و از این طریق با کمترین چالش جواهرات مورد نظر خود را پیدا کنید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به این سؤال بسیار مهم پاسخ دهیم که چگونه طلای گم شده را پیدا کنیم و به چه نحوی می‌توان با استفاده از چند تکنیک ساده به این هدف دست پیدا کرد.

پیدا کردن طلای گمشده با استفاده از جارو برقی

در صورتی که با مشکل گم شدن طلا، به خصوص طلاهای ریز و کوچک در خانه مواجه هستید، پیدا کردن این قطعات می‌تواند بسیار سخت و چالش برانگیز باشد. در کنار آن که برای یافتن طلا باید اقدام به صرف انرژی بسیار زیادی کنید، نیاز است تا حتماً استرس خود را نیز مدیریت و کنترل کنید، چرا که استرس داشتن می‌تواند فعالیت مغز شما را با مشکل مواجه کند و به همین دلیل احتمال پیدا کردن طلا کاهش چشمگیری پیدا می‌کند.

بهترین روش پیدا کردن طلا گمشده در منزل

در این بین بهترین روش پیدا کردن طلا گمشده در منزل استفاده از جارو برقی است. در صورتی که قصد دارید تا با استفاده از جارو برقی طلا گمشده را پیدا کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که این دستگاه‌ها خاصیت مکش دارند و به همین دلیل می‌توانید با استفاده از این دستگاه به تمام نقاط خانه دسترسی پیدا کرده و از این طریق طلاهای گمشده را پیدا کنید. کمک گرفتن از جارو برقی باعث می‌شود تا بتوانید زیر مبل‌ها، زیر کابینت و… دسترسی پیدا کنید.

به منظور پاسخ به این سؤال که چگونه طلای گم شده را پیدا کنیم باید گفت که اگر قصد دارید تا با استفاده از جارو برقی به این هدف دست پیدا کنید، نیاز است تا پوششی را بر روی مکش دستگاه خود قرار دهید و از آن استفاده کنید.

نکته مهمی که باید بدانید این است که اگر بدون هیچ پوششی از جارو برقی برای پیدا کردن طلای استفاده کنید، در صورت مکش جارو برقی طلا شما در صورت پیدا شدن لابه لای گرد و خاک و زباله‌هایی که در داخل کیسه جارو قرار دارند گم می‌شوند. برای حل این مشکل می‌توانید از یک تکنیک بسیار ساده استفاده کنید. در گام اول شما باید بر روی سر لوله باریک جارو برقی یک جوراب زنانه یا یک تکه تور قرار داده و از آن به عنوان یک پوشش استفاده کنید.

وجود این پوشش و توری باعث می‌شود تا گرد و خاک از پوشش عبور کرده و در صورتی که جارو برقی طلا را پیدا کند، بر روی این پوشش می‌ماند. در این بین نیاز است تا حتماً از جورابی استفاده کنید که جنس نایلونی داشته باشد و جلوی ورود قطعات درشت و بزرگ مثل طلا به داخل مخزن جارو را می‌گیرد.

پیشنهاد می‌شود تا جوراب را با استفاده از یک کش پلاستیکی دور لوله محکم کنید، چرا که اگر پوششی که از آن استفاده می‌کنید محکم نشود، پوشش از طریق مکش جارو به داخل مخزن کشیده می‌شود و این مسئله باعث می‌شود تا قطعه طلا شما نیز به داخل مخزن جارو کشیده شود.

گم شدن طلا در خانه

در صورتی که پوشش جارو برقی را به درستی محکم کنید، می‌توانید برای پیدا کردن طلای گمشده تمام خانه را جارو کنید. از آن جایی که ممکن است طلا شما زیر مبل، قفسه‌های کتاب، زیر فرش‌ها و… رفته باشد و نمی‌توانید به راحتی آن را پیدا کنید، به همین دلیل پیشنهاد می‌شود تا جارو برقی خود را روی بیشترین میزان مکش قرار دهید و سپس اقدام به جارو کردن بخش به بخش خانه خود کنید تا در نهایت بتوانید طلا گمشده را پیدا کنید.

نکات مهم برای پیدا کردن طلای گمشده در خانه

در صورتی که پس از جارو کشیدن خانه باز هم نتوانستید اقدام به پیدا کردن طلای گمشده در خانه کنید، نیاز است تا به سراغ تکنیک دیگری رفته و از آن استفاده کنید.

پیشنهاد ما این است که اگر مطمئن شدید که طلا در داخل فضا خانه نیفتاده است، به سراغ حمام و توالت خانه آمده و به صورت کامل بخش به بخش سرویس‌های خانه‌تان را بررسی کنید. طلا شما ممکن است در هر جایی از حمام یا سرویس بهداشتی خانه‌تان افتاده باشد و به همین دلیل پیشنهاد ما این است که حتماً قسمت‌های خاص مثل چاهک حمام را نیز بررسی کنید.

در گام بعدی پیشنهاد می‌شود که سطل‌های زباله خانه خود را نیز چک کنید چرا که این احتمال وجود دارد که طلا شما در حین تمیز کردن خانه به داخل سطل افتاده باشد. از دیگر بخش‌هایی که ممکن است بتوانید با جستجو این بخش‌ها مشکل گم شدن طلا در خانه خود را برطرف کنید داخل جیب لباس‌هایتان، محفظه ماشین لباسشویی، زیر کوسن‌های مبلمان یا درزهای کناری، اتاق خواب کودک، کشوهای آشپزخانه، راه پله و پاگردها، بالای کمد و پیشخوان و… می‌شود.

پیدا کردن طلای گمشده در ماشین

یافتن طلا گمشده در بیرون از خانه

در صورتی که پس از جستجو خانتان متوجه شدید که گم شدن طلا در خانه رخ نداده است، نیاز است تا به سراغ بیرون خانه آمده و بخش‌های خارجی خانه خود را بررسی کنید.

در وهله اول پیشنهاد می‌شود که در گام اول به سراغ اتومبیل شخصیتان آمده و داشبورد و قسمت‌های نگه دارنده روی درب‌های خودرو را جستجو کنید. در مرحله بعدی باید به سراغ بخش‌های زیر صندلی‌ها آمده و این قسمت‌ها را نگاه کنید، پیشنهاد ما این است که برای گشتن زیر صندلی‌ها از چراغ قوه استفاده کنید تا بتوانید با دید بهتری برای پیدا کردن طلا گم شده اقدام کنید.

پس از جستجو خودرو لازم است تا به سراغ آخرین مکانی که در آن بودید بروید و به صورت کامل آن مکان را بررسی کنید. در کنار بررسی فضا داخلی آخرین محلی که بودید، نیاز است تا بخش ورودی و خروجی این خانه را بررسی کنید. اگر آخرین بار در مکان عمومی بودید، پیشنهاد ما این است که به سراغ بخش اشیا گمشده آن مکان آمده و این بخش را بررسی کنید.

نکات مهم برای افزایش شانس پیدا کردن طلای گمشده

در صورتی که از تمامی تکنیک‌های بیان شده استفاده کردید اما باز هم نتوانستید طلا گمشده را پیدا کنید، نیاز است تا با افرادی که در زمان گم شدن طلا خود همراه شما بودند تماس گرفته و از آن‌ها بپرسید که آخرین باری که طلا شما را دیده‌اند کجا بوده است. همچنین کمک گرفتن از دیگران به شما کمک می‌کند تا بتوانید فرآیند جستجو را سریع‌تر انجام داده و شانس خود را برای پیدا کردن طلا افزایش دهید.

پیدا کردن طلای گمشده در خانه

خرید جواهرات با طرح‌های خاص و یونیک

در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید طلا گمشده خود را پیدا کنید، می‌توانید طرح طلا خود را به کارشناسان مجموعه لیلیوم گالری ارائه کرده و از آن‌ها بخواهید تا زیورآلاتی با طرح مورد نظرتان را بسازند. شما می‌توانید در مجموعه لیلیوم گالری انواع زیورآلات و جواهرات با طرح‌های خاص و منحصر به فرد را خریداری و با خیال آسوده از این جواهرات زیبا و خاص استفاده کنید.

حرف آخر

گم شدن طلا یکی از چالش‌های اساسی است که هر شخصی ممکن است با آن مواجه شود. در چنین شرایطی اگر یاد بگیرید که چگونه طلای گم شده را پیدا کنید، می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن مشکل خود را برطرف و از این طریق طلا و جواهرات خود را پیدا کنید.

در کنار استفاده از تکنیک‌های مختلف، پیشنهاد ما این است که در هنگام جستجو برای یافتن طلا استرس نداشته باشید تا بتوانید با آگاهی کامل فرآیند جستجو را انجام دهید. همچنین نیاز است تا سرعت جستجو را از طریق کمک گرفتن از دیگران افزایش دهید، چرا که ممکن است طلا شما زودتر توسط یک فرد غریبه پیدا و برداشته شود.

3.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی