قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰
قیمت پلاک اسم طلا

قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی

در گالری لیلیوم قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی با توجه به میزان طلا کاربردی تعیین می‌شود که از یک گرم به بالا شروع می‌شود. شما می‌توانید سفارش پلاک اسم طلا انگلیسی یا فارسی مورد نظر خود را بر اساس میزان بودجه‌ای که در نظر دارید تعیین کنید.

ساخت پلاک اسم طلا پس از تأیید طرح و فونت توسط مشتری شروع می‌شود و برای شما ارسال می‌شود. تنوع در سفارشات لیلیوم کاملاً مشهود است که در کنار آن طرح و فونت مورد نظر مشتری نیز در دستور ساخت پلاک اسم طلا قرار می‌گیرد.

پلاک اسم طلا انگلیسی و فارسی برای مناسبت‌های خاص

مدل‌های زیبایی شناسی و انحصاری در دنیای طلا و جواهرات می‌تواند ترکیبی عالی با لباس‌های مورد علاقه شما ایجاد کند و می‌توانید ظاهری منحصر به فرد داشته باشید. از این نظر می‌توانید با ترکیب یک لباس زیبا با یک گردنبند طلای فوق العاده پلاک اسم طلا انگلیسی یا فارسی، روزهای خاص خود را معنادارتر و کامل‌تر کنید.

مجموعه جواهرات و گردنبند هایی که توسط طراحان ارزشمند و برجسته لیلیوم ساخته شده است، بهترین مدل‌های جواهرات و همچنین منحصر به فرد می‌باشد. به عنوان مثال سفارش پلاک اسم طلا فارسی با فونت و طرح منحصر بفرد و زیبا می‌تواند بهترین و شکیل‌ترین گردنبد برای مجالس به یادماندنی شما باشد.

مشتریان می‌توانند برای عزیزان خود با سفارش و خرید پلاک اسم طلا و هدیه به آنها بهترین یادبود را برایشان به ارمغان آورند.

مدل‌ها و طرح‌های پلاک اسم طلا

بانوان در کنار سفارش پلاک اسم طلا انگلیسی و یا فارسی می‌توانند همراه با آنها سنگ‌های قیمتی که زیورآلات اصلی طلا در رنگ‌های مختلف هستند را اضافه کنند. سنگ‌های قیمتی به عنوان گردن بند می‌تواند هر طرحی را به طلسمی فوق العاده تبدیل کند، سنگ‌ها منعکس کننده دنیای درونی زنان است.

در میان زیورآلات گردنبند پلاک طلا اسم انگلیسی یا ساده در کنار گردنبندهای طلای متنوع نیز برای کسانی که ظرافت را در سادگی جستجو می‌کنند وجود دارد. در گالری لیلیوم برگزیده‌ترین گردنبندهای طلای در طرح‌های مختلف و ساده، با سنگ‌های قیمتی و صدها مدل مناسب برای استایل شما با هم ارائه شده است.

در این مجموعه علاوه بر جواهرات کمیاب و سایز کوچک، مدل‌هایی با طرح‌های قابل توجه مانند جواهرات تک رنگ را در خود جای داده است و بیشترین جواهرات طلا را پس از سفارش مشتری ارائه می‌دهد.

علاوه بر زیورآلاتی که می‌توان در مناسبت‌های خاص ترجیح داد، مدل‌های پلاک اسم طلا انگلیسی و فارسی که با طرح‌های مناسب عرضه می‌شود برای استفاده روزانه به کار می‌آید و قطعاً نیز بیشتر توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. شما می‌توانید با انتخاب بهترین مدل و خرید پلاک اسم طلا با بهترین قیمت و کیفیت که هم مناسب استایل و هم ساختار بدن شماست، ظاهری شیک و زیباتر داشته باشید.

خرید پلاک اسم طلا انگلیسی

خرید پلاک اسم طلا انگلیسی

مطمئناً برای کسانی که قصد خرید زیورآلات کادویی مانند خرید پلاک اسم طلا را دارند، قبل از اینکه تصمیم بگیرند چه نوع گردنبندی را بخرند، باید به قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی یا فارسی توجه کنند‌. همچنین اینکه مدل لباس فرد هدیه گیرنده را در نظر بگیرند.

اگر قصد خرید و سفارش ساخت پلاک اسم طلا انگلیسی یا ساخت پلاک اسم طلا فارسی را برای مناسبت‌های خاص دارید، می‌توانید طرح، قطعات و حتی فونت‌های عجیب و غریب را ترجیح دهید تا طرحی منحصربفرد را به طرف مقابل خود هدیه دهید. همچنین جواهراتی که روی آن پیام یا نام نوشته شده نیز می‌تواند مناسب باشد. مدل لباس و نوع لباس پوشیدن فرد در انتخاب گردنبند مهم است.

کسانی که لباس‌های یقه گرد را ترجیح می‌دهند نیز باید به مدل‌های بیضی روی بیاورند. در ضمن خرید زنجیر بلند به افرادی که گردن کوتاه دارند توصیه نمی‌شود. شما می‌توانید برای خرید پلاک اسم طلا لاتین یا فارسی با کارشناسان بخش فروش در واتساپ در ارتباط باشید و مشاوره و اطلاعات لازم را کسب کنید.

مدل‌های متنوع گردنبد پلاک اسم طلا

در گالری لیلیوم انواع زیورآلات طلا با طرح‌های خاصی و مدل‌های مناسب برای هر سلیقه‌ای ساخته می‌شود. به این ترتیب، تقریباً برای همه خانم‌ها راحت‌تر می‌شود که محصولاتی را به سبک دلخواه خود از طریق شرکت ما پیدا کنند.

در سال‌های اخیر، سفارش و خرید پلاک اسم طلا انگلیسی و اکثراً فارسی به عنوان  مدل‌های زنجیری با اسم‌های  یک نفره و یا دونفره بیشتر مورد تقاضا است.

در حالی که مدل‌های یک نفره ما با ظرافت و کیفیت خود خیره کننده تر می‌شوند، مدل‌های متنوع پلاک اسم طلا با زنجیر طلایی نیز از ظرافت خیره کننده‌ای برخوردار می‌شوند.

ما تعداد زیادی مدل پلاک اسم طلا به صورت فارسی، انگلیسی، یک اسم و دو اسم را در مجموعه خود طراحی و ارائه می‌دهیم. هر یک از محصولات ما با کیفیت و اطمینان برتر خود برای مصارف بانوان عرضه شده است و این امکان فراهم شده است تا ترکیبات آنها را به بهترین شکل ممکن با این محصولات تکمیل کنیم.

محصولات گالری لیلیوم با تلفیق ظرافت، زیبایی و کیفیت به نقطه ضعف خانم‌هایی تبدیل شده است که خود را دوست دارند و از زیبایی خود مراقبت می‌کنند. به ویژه، جواهرات با الماس همیشه رویاهای زنان را زینت می‌دهد.

با این حال، در میان جواهرات لوکس که با سبک خاص سازگار می‌شود؛ پلاک اسم طلا به عنوان زیورآلات باکیفیت و مجلل که هم برای مجالس روزانه و هم برای مجالس خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند، زیباترین و با ارزش‌ترین اکسسوری های تکمیل کننده سبک‌ها هستند.

پلاک اسم طلا انگلیسی

ایده آل ترین مدل‌های ساخت پلاک اسم طلا و نقره

انتخاب مدل گردنبند یا پلاک اسم طلا در مرحله اول بسیار مهم است و انتخاب طرح مناسب می‌تواند هم مورد پسند همگان باشد و قبل از سفارش و ساخت پلاک اسم طلا دقت زیادی می‌طلبد. در غیر این صورت، ممکن است شرایط نامطلوب رخ دهد.

به عنوان مثال انتخاب طرح‌های ظریف و بسیار نازک با هدف کاهش قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی می‌تواند فرد را متضرر کند‌. این مورد به این علت است که فرد در عین اینکه باید هزینه طراحی پرداخت کند به دلیل کم بودن ضخامت و کیفیت کمتر و آسیب دیدن پلاک ممکن است مجدد مجبور به پرداخت هزینه طراحی گردد. از این رو پایین بودن قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی یا فارسی در نهایت به آسیب دیدن مدل طراحی و ساخته شده می‌انجامد.

بنابراین برای خرید پلاک اسم طلا به صورت لاتین و فارسی علاوه بر طراحی، به ضخامت و کیفیت آن نیز توجه نمایید.

در تمامی مدل‌های گالری لیلیوم جهت سفارش و خرید پلاک اسم طلا، چه طلا و چه نقره، اندازه، شکل و رنگ زنجیر از دیگر عواملی است که در انتخاب تأثیر می‌گذارد. زیرا انتخاب باید بسته به عواملی مانند رنگ پوست، فرم صورت، رنگ مو و نوع بدن باشد.

به این ترتیب قبل از خرید پلاک اسم طلا، دقیق‌ترین انتخاب جواهرات صورت می‌گیرد. در حین انتخاب، قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی نباید اولین عامل مؤثر در انتخاب باشد. هنگام انتخاب از بین این محصولات زیبا و لوکس، باید بر روی نیازهای خود تمرکز کنید و یکی از محصولات ما را با ایده آل ترین ویژگی‌ها برای خود یا عزیزانتان خریداری کنید.

شما می‌توانید با خیال راحت محصولات ما را با ارزش و گواهی کیفیت کامل انتخاب کنید.

قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی و فارسی در گالری لیلیوم

قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی و فارسی بسیار متغیر است، زیرا عوامل زیادی بر قیمت آنها تأثیر می‌گذارد. از اصلی‌ترین این عناصر می‌توان به کیفیت جنس، طرز کار، گرم طلا، هزینه ساخت و ساختار آن، در صورت وجود سنگ و جواهر، تنظیم طلا و نرخ ارز فعلی اشاره کرد.

علاوه بر این، طراحی محصولات ما نیز در قیمت‌ها بسیار مؤثر است. طرح‌های مدرن با خطوط و الگوهای مطابق با آخرین روند همیشه محبوبیت بیشتری دارند. این امر به ناچار ارزش محصولات ما را افزایش می‌دهد.

همچنین می‌توانید عاقلانه با گردنبندهای طلایی که می‌توانید برای خود یا عزیزانتان خریداری کنید اقدام به خرید پلاک اسم طلا کنید. بنابراین، شما این فرصت را خواهید داشت که خود و عزیزانتان را مزین‌ به نام طلایی یا نقره‌ای خود کنید. ما برای هر بودجه‌ای مدل‌های متنوع داریم. به این ترتیب می‌توانید یکی از زیورآلات طلای باکیفیت و قابل اعتماد ما را بدون کاهش بودجه خریداری کنید.

علاوه بر زنجیر شما می‌توانید قیمت پلاک طلا خود را کم یا زیاد کنید. با انتخاب و ترکیب پلاک اسم طلا با چرم، ریسه‌های سنگی و دستبند هدیه‌ای خاص با قیمت مناسب تری را خریداری کنید.

نحوه خرید پلاک اسم طلا و ثبت سفارش

  • کلیه سفارشات مربوط به ساخت پلاک اسم طلا که در قالب پلاک، دستبند، انگشتر  که همراه با زنجیر، ریسه‌های سنگی و چرم ارائه می‌گردد‌.
  • مدت زمان ساخت پس از ثبت سفارش پلاک اسم طلا لاتین و فارسی حدوداً ۳ الی ۴ روز کاری و در مواردی حداکثر تا یک هفته می‌باشد.
  • پس از انتخاب طرح مورد نظر و ارائه اطلاعات در زمینه ابعاد و وزن‌ مختلف تا قبل از ساخت از وزن و قیمت تقریبی محصول عملیات تولید و ساخت پلاک اسم طلا انجام می‌شود.
  • سفارشات مشتریان با فاکتور و بسته بندی شکیل با هدف هدیه برای شما عزیزان ارسال می‌گردد.
4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی