قیمت روز طلا:
۳,۳۹۸,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۹۸,۰۰۰

گوشواره‌ یکی از برترین زیورآلاتی است که می‌توانید از آن‌ها برای زیبا کردن ظاهر خود استفاده کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که به دلیل آن که گوشواره در زیر گوش‌های شما نصب می‌شوند، این دسته از جواهرات در نگاه اول و به سریع‌ترین شکل ممکن دیده می‌شوند. به همین دلیل انتخاب بهترین گوشواره متناسب با فرم صورت باعث می‌شود تا ظاهر شما شیک و عالی باشد.

تمامی این موارد در کنار هم باعث شده تا گوشواره‌ها تبدیل به یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌ها شوند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به این سؤال بسیار مهم پاسخ دهیم که چه گوشواره‌ای به چه صورتی میاد و به منظور خرید بهترین مدل گوشواره براساس فرم صورت بهتر است تا به سراغ چه محصولی آمده و از کدام گوشواره استفاده کرد.

اهمیت انتخاب گوشواره متناسب با صورت

پیش از آن که بخواهیم شما را با بهترین مدل گوشواره با توجه به شکل صورت آشنا کنیم، نیاز است تا در مورد اهمیت انتخاب بهترین گوشواره متناسب با فرم صورت صحبت کرده و در این زمینه اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم.

در وهله اول باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر گوشواره‌ای که از آن استفاده می‌کنید با فرم صورت شما همخوانی نداشته باشد، باعث می‌شود تا گوشواره به جای پوشاندن عیوب و تکمیل چهره شما، صورتتان را عجیب و غریب نشان دهد. به همین خاطر است که باید گوشواره‌هایی را انتخاب کنید که زیبایی طبیعی صورت شما را تکمیل کنند.

در چنین شرایطی، بهترین راه برای انتخاب گوشواره بررسی و ارزیابی فرم صورت و انتخاب گوشواره با توجه به شکل صورتتان است. در صورتی که قصد دارید تا اقدام به خرید گوشواره مناسب صورت کنید باید به سراغ محصولی بروید که طراحی آن متضاد با ویژگی‌های صورت شما است.

گوشواره مناسب صورت

در صورتی که قصد دارید تا به صورت دقیق فرم صورت خود را تعیین کنید، لازم است تا حتماً موهای خود را به عقب بکشید و در آینه، طرح کلی صورت خود را ترسیم کنید. این مسئله باعث می‌شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن فرم صورت خود را مشخص و سپس با توجه به این مسئله اقدام به خرید گوشواره مناسب صورتتان کنید.

بهترین گوشواره با توجه به انواع فرم صورت

به صورت کلی می‌توان گفت که صورت خانم‌ها 7 شکل مختلف دارد و برای آن که مشخص کنید که چه گوشواره‌ای به چه صورتی میاد، نیاز است تا در گام اول مشخص کنید که فرم صورت شما کدام یک از این 5 نوع است.

سپس می‌توانید به راحتی اقدام به خرید بهترین گوشواره کرده و از این دسته از زیور آلات استفاده کنید. در همین راستا در بخش‌های بعدی نگاهی به 7 فرم صورت انداخته و سپس بیان می‌کنیم که چه گوشواره‌ای به چه صورتی میاد.

بهترین گوشواره برای صورت بیضی شکل

افرادی که شکل صورت بیضی دارند، پیشانی خیلی پهن نداشته و خط پیشانیشان با استخوان گونه‌های بلند ترکیب می‌شوند. اگر صورت شما بیضی شکل است، ممکن است چانه گرد و باریک داشته باشید.

زنانی با صورت بیضی شکل به منظور انتخاب گوشواره جز خوش شانس‌ترین افراد هستند، چرا که می‌توانند تقریباً از هر مدل گوشواره‌ای با توجه به فرم صورت بیضیشان استفاده کنند. با این وجود گوشواره‌های مرواریدی و گوشواره‌هایی با طرح الماس می‌توانند گزینه شگفت انگیزی برای خرید و استفاده باشند. با این وجود اگر صورت بیضی شکل دارید، می‌توانید از هر نوع گوشواره‌ای استفاده کنید.

بهترین مدل گوشواره

بهترین گوشواره برای صورت‌های گرد

در صورت‌های گرد شاهد استخوان گونه پهن‌تر و پیشانی و خط فک باریک هستیم. اگر صورت شما فرم دایره‌ای شکل دارند، گوشواره‌های بلند یا قطره اشک بهترین گزینه برای خرید و استفاده هستند. خرید این دسته از گوشواره‌ها برای افرادی با صورت گرد، به کشیده نشان دادن صورت شما کمک می‌کنند. گوشواره‌هایی با بدنه براق و همچنین قد بلند بهترین انتخاب برای شما به حساب می‌آید.

بهترین گوشواره برای صورت مربعی

در صورتی که عرض پیشانی، گونه‌ها و خط فک شما به یک اندازه است، شما جز افرادی با صورت مربعی قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی اگر فرم صورت مربعی دارید، پیشنهاد ما این است که به سراغ گوشواره‌هایی با طرح گرد آمده و از این دسته از گوشواره‌ها استفاده کنید.

گوشواره‌های دایره‌ای شکل بزرگ یا گوشواره‌هایی با لبه‌های گرد انتخاب عالی برای شما به حساب می‌آیند زیرا باعث می‌شوند تا در نگاه اول نظر سایر افراد به گوشواره‌های شما جلب شده و همچنین این دسته از زیور آلات با طراحی نرم به کاهش زوایای طبیعی صورت شما کمک می‌کند.

بهترین گوشواره برای صورت کشیده

اگر صورت کشیده‌ای دارید، هنگام انتخاب گوشواره با توجه به فرم صورتتان نیاز است تا به چند نکته بسیار مهم توجه کنید. در وهله اول اگر به سراغ گوشواره‌هایی بروید که بر روی نرمی گوش قرار می‌گیرند، باعث می‌شود تا کشیدگی صورت شما بیشتر نمایش داده شود، به همین دلیل از خرید این دسته از گوشواره‌ها باید اجتناب کنید. در عوض، پیشنهاد می‌شود که به سراغ گوشواره‌هایی بروید که درست در پایین نرمی گوش قرار می‌گیرند.

بهترین گوشواره متناسب با فرم صورت

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای افرادی که صورت‌های کشیده دارند، گوشواره‌های بزرگ است. خرید و استفاده از این گوشواره‌ها می‌تواند به پهنای صورت شما کمک کند تا بیشتر دیده شده و متعادل‌تر به نظر برسد؛ بنابراین اگر به دنبال یک گوشواره عالی برای بهبود شکل صورت خود هستید، پیشنهاد ما این است که به سراغ این دسته از گوشواره‌ها آمده و از آن‌ها استفاده کنید.

بهترین گوشواره برای صورت باریک

مشخص‌ترین ویژگی صورت‌های باریک طول آن‌ها است. این دسته از صورت‌ها شکل مربعی دارند اما کشیده‌تر هستند. در صورتی که چنین فرم صورتی دارید، پیشنهاد ما این است که به سراغ آویزان‌های کوتاه اما با حجم بالا آمده و از این گوشواره‌ها استفاده کنید.

بهترین گوشواره برای صورت قلبی شکل

صورت‌های قلبی شکل، به نحوی هستند که در آن پیشانی شما پهن‌تر از استخوان گونه هستند و صورت شما وقتی به سمت چانه می‌آید باریک می‌شود. چنین چهره‌هایی با گوشواره‌هایی که در پایین پهن‌تر از بالا هستند زیباتر شده و جلوه بهتری پیدا می‌کنند. گوشواره‌های قطره‌ای شکل برای صورت‌های قلبی گزینه عالی به حساب می‌آیند.

بهترین گوشواره‌ها برای صورت‌های الماس شکل

افرادی که دارای صورت الماس شکل هستند، پیشانی و چانه باریک‌تری از استخوان‌های گونه دارند. در صورتی که قصد دارید تا بهترین گوشواره متناسب با فرم صورت الماس شکل را انتخاب کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ گوشواره‌های گرد آمده و از آن‌ها استفاده کنید.

چه گوشواره‌ای به چه صورتی میاد

سفارش گوشواره‌های شیک متناسب با فرم صورت از لیلیوم گالری

اگر به دنبال خرید گوشواره‌های شیک و خاص متناسب با فرم صورتتان هستید، می‌توانید از طریق مجموعه لیلیوم گالری به این هدف دست پیدا کنید. لیلیوم گالری در کنار عرضه انواع زیورآلات امکان سفارش جواهرات با طرح‌های اختصاصی و سفارشی را نیز فراهم کرده است.

در صورتی که نمی‌دانید چه نوع گوشواره با چه مدلی برای صورت شما مناسب است، می‌توانید با کمک کارشناسان مجموعه لیلیوم گالری اقدام به سفارش طلا با طرح اختصاصی کرده و از این دسته از محصولات استفاده کنید.

حرف آخر

در صورتی که به دنبال خرید گوشواره هستید، نیاز است تا دید کاملی نسبت به انتخاب بهترین گوشواره متناسب با فرم صورت داشته باشید. پس از آن که تعیین کردید که فرم صورت شما به چه شکلی است و چه گوشواره‌ای برای آن مناسب است، انتخاب‌های شما محدودتر می‌شود اما مطمئن خواهید بود که هر گوشواره‌ای که انتخاب کنید با توجه به شکل صورتتان، می‌تواند زیبایی چهره‌تان را تضمین کند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی