قیمت روز طلا:
۳,۳۷۵,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۷۵,۰۰۰

مردان دستبند را به کدام دست باید ببندند؟ ممکن است تا زمانی که خودتان یک دستبند تهیه نکرده‌اید این سؤال که دستبند مردانه دست چپ یا راست باید باشد برایتان پیش نیاید اما در دنیای مد راهنمای بستن دستبند نیز وجود دارد و دستبند مردانه طلا یا دیگر جنس‌های موجود با اصول خاصی استفاده می‌شوند.

دستبندها بخشی از مجموعه جواهرات مردانه نیز هستند و فقط برای خانم‌ها استفاده نمی‌شوند. اگر شما هم کنجکاو هستید که بدانید دستبد دست چپ یا راست پوشیده می‌شود یا به طور کلی هر جنسی از دستبند دست چپ یا راست است، ما در این مقاله به سؤال شما پاسخ داده‌ایم.

دستبند چرم مردانه

مردان دستبند را به کدام دست باید ببندند؟

در مورد اینکه دستبند مردانه دست چپ یا راست استفاده می‌شود یا اینکه جنس‌های مختلف مانند دستبند مسی دست چپ یا راست است باید گفت هیچ کتاب قانونی وجود ندارد. یک مرد می‌تواند دستبند مردانه طلا و هر نوع دیگری از دستبند را به هر دو مچ خود ببندد اما یک راهنمای بستن دستبند وجود دارد که می‌گوید مردان معمولاً دستبندها را به دست‌ غیر مسلط خود می‌پوشند‌.

دلیل این امر این است که نمی‌خواهند هنگام کار دستبند آنها را محدود کرده و مانع از کار کردن درست آنها شود. نوشتن یا امضای اسناد را در نظر بگیرید و تصور کنید که دستبند ضخیمی دارید، این یک تجربه ناراحت کننده خواهد بود.

همچنین گاهی مردانی را خواهید دید که دستبند را روی دست غالب خود می‌بندند و این نیز طبق یک اصول خاص است. هنگام ارائه یک سخنرانی، رفتن به جلسات، دست دادن، از آنجایی که می‌خواهید دستبند قابل مشاهده باشد، به خصوص اگر در حال بیان مد و پوشش خود باشید، بهتر است دستبند به دست قالب بسته شود.

نکته دیگری که تعیین می‌کند دستبند مردانه دست چپ یا راست باشد این است که بخواهید هم دستبند و هم ساعت را در یک طرف قرار دهید. برخی ترجیح نمی‌دهند این کار را انجام دهند و بنابراین بدون ساعت دستبند را در دست دیگر خود می‌بندند. اگر به کنار هم بودن ساعت و دستبند علاقه ندارید مشکلی نیست زیرا لازم نیست همه چیز در یک طرف باشد.

برای خوش شانسی، دستبند مردانه دست چپ یا راست باید بست؟

آیا شما فرد خوش شانسی هستید؟ تا به حال شنیده‌اید که بگویند دستبندی برای یک فرد شانس آورده‌است؟ دستبندها می‌توانند نمادی برای خوش‌شانسی باشند. دستبندها در کنار زیبایی ظاهری و کامل کردن پوشش و استایل شما می‌توانند در موقعیت‌های خاص مانند موقعیت کاری یا ورزشی کنارش باشند و شانس بیافرینند.

دستبند طلا مردانه

حتماً تا به حال ورزشکارانی را دیده‌اید که از یک دستبند خاص برای شانس آوردن استفاده می‌کنند. شما نیز می‌توانید دستبند شانس خود را داشته باشید. آن را از لیلیوم گالری بخرید یا طرح دلخواه خود را سفارش دهید.

در دنیای مد برای داشتن شانس باید دستبند را به دست خاص ببندید. دست چپ در درجه اول دست خوش شانسی محسوب می‌شود. اعتقاد بر این است که اگر در سمت چپ دستبند ببندید، ثروت و شانس را جذب می‌کنید.

پوشیدن آن بر روی دست راست نتیجه معکوس دارد. شما ثروت و شانس خود را به دیگران می‌بخشید. پس بستن دستبند به دست خاص علاوه بر نکاتی که در حوزه مد دارد، به شانس نیز مربوط می‌شود؛ بنابراین اگر به مد و مسائل اساطیری علاقه دارید می‌توانید بستن دستبند در دست چپ را امتحان کنید.

آیا مردان از دستبند استفاده می‌کنند؟

بله، پاسخ به این سؤال از زمان به وجود آمدن انسان مثبت بوده است. مد و دستبندها هیچ تبعیض جنسیتی ندارند و هم زنان و هم مردان از آنها استفاده می‌کنند.

دستبندها برای تکمیل ظاهر و استایل افراد هستند. امروزه تنوع دستبندهای مردانه بسیار گسترده است و افراد می‌توانند با توجه به نوع پوشش خود بهترین گزینه را تهیه کنند. دستبندهای شیک و زیبا که ظاهر را به شکلی خیره‌کننده تغییر می‌دهند.

دستبندها بخش کامل کننده پوشش هستند و قطعاً شما نمی‌خواهید آنها مرکز توجه باشند. افراد اغلب می‌خواهند دستبندها ظریف و جزئی بوده و تکمیل کنند مجموعه‌ای باشند که می‌پوشند.

گاهی دستبندها برای بیان یک بیانیه اجتماعی هستند. اگر لباس عروسی به تن دارید، داشتن دستبندهای رنگی فانتزی می‌تواند گزینه خوبی باشد. برای افراد یک دستبند فلزی به خودی خود از جایگاه خاصی برخوردار است، به خصوص اگر طلا باشد. هر چیزی که انتخاب می‌کنید حتماً به تناسب اندام خود نیز توجه نمایید. همچنین در خرید آنلاین، مطمئن شوید که اندازه‌گیری‌های دقیقی را برای مچ دست خود انجام داده‌اید.

راهنمای بستن دستبند مردانه (دست چپ یا راست؟)

برای مردان، قوانین پوشیدن دستبند تا حدودی متفاوت است و رعایت این قوانین با وجود اینکه اجباری ندارند اما در زیباتر کردن و چشم‌نوازتر کردن استایل شما بسیار مؤثر می‌باشند. پس بیایید با آنها آشنا شویم.

اولین مورد این است که باید با دستبندهای خود مانند ساعت رفتار کنید. هنگامی که یک پیراهن آستین بلند دارید، ساعت معمولاً پوشانده می‌شود و فقط زمانی که شما آستین خود را بالا می‌زنید نمایان می‌شود.

همین امر در مورد دستبند نیز صدق می‌کند، آن را زیر آستین‌ها بگذارید. وقتی بیش از یک دستبند می‌پوشید چند دستبند نازک انتخاب کنید داشتن دستبندهای ضخیم و سنگین جلوه خوبی نداشته و از نظر روانشناسی نیز پیام منفی به مخاطب می‌فرستد‌.

اگر لباس پوشیده‌اید و پیراهن استوایی به تن دارید که یادآور هاوایی است، دستبندهای مهره‌ای، چرم یا طنابی بهترین گزینخ هستند. این موارد نسخه‌های ساده و شیک از انواع دستبند می‌باشند و به خوبی با ظاهری آرام جور می‌شوند.

بستن دستبند مردانه

اگر کت و شلوار پوشیده‌اید بهتر است دستبندهای فلزی را انتخاب کنید که ساده یا شیک هستند. هر چیزی که برای کت و شلوار خود انتخاب می‌کنید باید با ظاهر رسمی‌ای که دارید هماهنگ شود. اگر لباس تیره می‌پوشید، بهتر است از دستبندهای روشن‌تری استفاده کنید زیرا ظاهر را درخشان می‌کنند و بالعکس. همچنین هنگام پوشیدن بیش از یک دستبند، ترکیبی از سایه‌ها را انتخاب کنید.

شما می‌توانید از دستبندهای ساخته شده از مواد مختلف بپوشید. به عنوان مثال، یک دستبند چرمی می‌تواند به خوبی با یک کاف چرمی ست شود. هنگام پوشیدن دستبندهای مختلف، تمام تلاش خود را برای ایجاد رنگ‌های مکمل انجام دهید. در نهایت باید گفت حتی اگر این قوانین مانند بسیاری از قوانین سخت و خشک به نظر برسند، با گذشت زمان متوجه خواهید شد که این روش طبیعی برای انجام کارها است.

سخن پایانی

استفاده از دستبندها و زیورآلات سالیان سال است که از حالت تک جنسیتی درآمده است. مردان نیز می‌توانند از دستبندها، گوشواره‌ها و انگشترها استفاده کنند و لذت ببرند.

دستبندها از جزئیات زیبا و خاص ظاهر افراد محسوب می‌شوند، خرید دستبندها به خصوص دستبندهای گرانبها با سنگ‌های قیمتی یا فلزاتی چون طلا بهتر است از یک فروشگاه معتبر انجام شود. خرید از یک مرکز معتبر در کنار اینکه خطر تقلبی بودن دستبند و جواهرات را از بین می‌برد همچنین کاری حرفه‌ای و تمیز را به شما ارائه خواهد کرد.

دستبند دست چپ یا راست

اگر شما هم به دنیای دستبندهای چشم‌نواز علاقه دارید لیلیوم گالری یک فروشگاه عالی برای شما خواهد بود. لیلیوم گالری یک مجموعه حرفه‌ای در حوزه ساخت و فروش طلا است که دارای متخصصین و کارشناسان با سابقه است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت این فروشگاه از تنوع بی‌نظیر طلا و جواهرات آن دیدن کنید و دستبندهای مردانه و یا هر زیورآلات دیگری که مد نظر داشتید را تهیه نمایید. همچنین یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد گالری لیلیوم این است که می‌توانید طرح‌های دلخواه خود را برای ساخت زیورآلات ارائه دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی