قیمت روز طلا:
۳,۵۵۵,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۵۵۵,۰۰۰

در روز مادر ایده هدیه برای همسران یا فرزندان بسیار مهم است. خرید طلا برای روز مادر به عنوان هدیه یکی از هدایای خاص است که باعث می‌شود مادر یا همسرتان احساس ارزشمندی کند. اکسسوری‌ها در میان هدایای ویژه روز مادر حرف اول را می‌زنند. گردنبند، گوشواره، انگشتر، دستبند و بسیاری از اکسسوری‌های دیگر هدیه‌ای منحصر به فرد برای مادران می باشد.

با فرا رسیدن روز مادر، بسیاری از افراد شروع به جستجوی خاص‌ترین هدیه برای مادر خود می‌کنند. هدیه گرفتن یا هدیه دادن یکی از جزئیاتی است که باعث خوشحالی بسیاری از افراد می‌شود. همچنین می‌توانید در طی این فرآیند که مبتنی بر تعامل و شادی متقابل است، از خوشحال کردن عزیزان خود بسیار خوشحال باشید. در روز مادر می‌توانید اکسسوری‌های ارزشمندی را انتخاب کنید تا مادران که بدون شک یکی از ارزشمندترین افراد زندگی شما هستند را خوشحال کنید.

خرید هدیه ویژه روز مادر

لوازم جانبی و اکسسوری‌های زیادی برای فروش با قیمت‌های مقرون به صرفه به خصوص برای روز مادر وجود دارد. در این میان شما می‌توانید با در نظر گرفتن استایل شخصی که هدیه به او تحویل داده می‌شود، انتخاب بسیار دقیق‌تری داشته باشید.

هدیه روز مادر

البته هیچ هدیه‌ای هر چقدر هم که گرانبها باشد نمی‌تواند مادر را به اندازه محبت فرزندانش خوشحال کند؛ اما وقتی صحبت از مادر می‌شود، حتی کسانی که ترجیح نمی‌دهند در مناسبت‌های خاص هدیه بگیرند، این دیدگاه را تغییر می‌دهند و ترجیح می‌دهند هدیه بگیرند. روز مادر که تنها یک بار و در یک روز در سراسر جهان جشن گرفته می‌شود، روز مهمی برای دادن هدیه‌ای خاص و همچنین عشق به مادران است.

در حالی که مردم در خرید هدایایی برای عزیزان خود دقیق هستند، اما هر از گاهی با مشکلاتی نیز مواجه می‌شوند. وقتی صحبت از هدایای روز مادر می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد گردنبند، دستبند، انگشتر، گوشواره و لوازم با ارزش مشابه است. می‌توانید این هدایای خاص را به صورت ست خریداری کنید و یا می‌توانید طرح‌های شخصی سازی شده داشته باشید. به این ترتیب تهیه یک هدیه خاص بسیار راحت‌تر است.

۳ ایده خرید طلا برای روز مادر

روز مادر سالی یک بار در سراسر جهان جشن گرفته می‌شود و پیامی که به دنیا داده می‌شود در واقع این است که مادران چقدر ارزشمند هستند. قدر مادرمان را نه یک روز که هر روز نفس می‌کشیم بدانیم.

اما البته طبیعی‌ترین حق ماست که بخواهیم در این روز خاص مادرانمان را خوشحال کنیم. ما می‌توانیم هدیه‌ای در خور دل مادرمان بگیریم که مانند طلا ارزشمند باشد. خرید طلا برای روز مادر می‌تواند یک انتخاب عالی باشد. یا سفارش ساخت پلاک اسم طلا در گالری لیلیوم با طراحی زیبا نیز ایده خوبی خواهد بود. یا یک گردنبند طلا با حرف اول نام شما و مادر هم انتخاب خوب و دلنشینی است.

اگر می‌خواهید هدیه‌ای بخرید که فکر می‌کنید بیشتر به مادرتان می‌آید و او دوستش داشته باشد، ممکن است در این مورد پیشنهادها ایده خرید طلا برای روز مادر زیاد باشد. انگشتر با طرح قلب یا فرشته طلایی می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. شما هم به مادرتان این پیام را می‌دهید که فرشته هستید. همه این طرح‌ها را می‌توانید با طراحی منحصر بفرد به صورت آنلاین از گالری لیلیوم تهیه کنید.

دستبند طلا برای روز مادر

خرید گردنبند طلا برای روز مادر

گردنبندهای با تم مادر و کودک در گالری لیلیوم یک ایده خرید طلا برای روز مادر است که برای روز مادران یا هدیه زایمان طراحی شده است. این نمونه یکی از محبوب‌ترین گردنبندهای قابل سفارش به عنوان هدیه روز مادر هستند. این گردنبندهای طلای شیک و معنادار را می‌توانید در مجموعه متنوع لیلیوم با قیمت‌های بسیار مناسب و وزن دلخواه خود پیدا کنید.

علاوه بر این گردنبند طلا سنگ ماه تولد بهترین هدیه برای روز مادر در مجموعه ما خواهد بود. سنگ ماه تولد تعبیه شده در این قطعه، جلوه‌ای جذاب به لباس مادرتان می‌بخشد. تکه‌هایی که با سنگ‌های تولدی که با نماد ماه تولد آنها مطابقت دارند تزئین شده‌اند، آن‌ها را بسیار چشم نواز و معنادارتر می‌کند.

خرید ست طلا برای روز مادر

مادران ما که شبانه روز برای فرزندان خود کار می‌کنند، لایق خاص‌ترین هدایا هستند. شما می‌توانید با ست‌های طلا تزئین شده با سنگ‌های قیمتی که مخصوص روز مادر طراحی شده‌اند، به مادرتان هدیه‌ای فراموش نشدنی بدهید.

ست‌های ما متشکل از گردنبند، گوشواره، انگشتر و دستبند، در روزها و شب‌های خاص با سنگ‌های قیمتی بر روی آن‌ها بر ظرافت و زیبایی مادر شما می‌افزاید. می‌توانید با یک ست طلا فوق العاده منحصر بفرد با سنگ ماه تولد مادر یا همسرتان را غافلگیر کنید. اگر مادر شما به جواهرات زیبا و ظریف علاقه دارد در ست او یک جفت گوشواره میخی ظریف و جذاب او را خوشحال می‌کند زیرا جاودانه و چشمگیر هستند.

آیا خرید یک ست طلا به عنوان هدیه برای روز مادر ترکیبی عالی از ظرافت و احساسات نیست؟ این احتمال وجود دارد که مادر شما چیز ظریف‌تری مانند گوشواره‌های زنجیر بلند را دوست داشته باشد. آن‌ها نه تنها شیک و مینیمالیستی هستند، بلکه به راحتی می‌توان آنها را متناسب با سبک او سفارشی کرد. گوشواره، دستبند و پلاک طلا با سنگ ماه تولد تزئین شده، بازتابی ساده و در عین حال چشمگیر از جواهرات درخشان را به تصویر می‌کشند.

خرید طلا برای روز مادر

 

 

دستبندهای چرم با اسم طلا

در سال‌های اخیر دستبند اسم طلا همراه با سنگ‌های قیمتی به عنوان ایده خرید طلا برای روز مادر و حتی هدیه تولد و… بسیار رایج شده است. دستبند چرم با پلاک اسم طلای مادرتان زیباترین هدیه شیک و در عین حال امروزی است که قطعاً لبخند هر مادری را به همراه دارد.

برای خرید دستبند پلاک اسم طلا به عنوان هدیه روز مادر می‌توانید تنوعی بی‌بدیل از انواع دستبند را در گالری لیلیوم مشاهده کنید. حتی می‌توانید طرح‌های مدنظر خود را برای طراحان ما ارسال کنید و عیناً همان طرح و نقش را تحویل بگیرید.

مدل‌های هدیه روز مادر برای مادران

اگر قصد خرید طلا برای روز مادر را دارید، نمونه‌های زیادی برای هدیه روز مادر وجود دارد تا به آنها یادآوری کنیم که ما روز مادر خود را فراموش نمی‌کنیم و آنها را برای سال‌ها به عنوان خاطره نگه می‌داریم. پیدا کردن هدیه مناسب برای روز مادر برای بیان اینکه چقدر مادرانمان برای ما مهم هستند، کار ساده‌ای نیست. جواهرات راهی معنادار برای نشان دادن میزان دوست داشتن و قدردانی به مادر در یک بسته کوچک است.

طراحی جواهرات با شخصیت و معنا همان چیزی است که در لیلیوم گالری به بهترین شکل انجام می‌شود، بنابراین ما لیستی از بهترین گردنبندها، دستبندها، گوشواره‌ها و انگشترهای روز مادر خود را گردآوری کرده‌ایم که مطمئن هستیم مادر شما آنها را دوست خواهد داشت. هر یک از برگزیدگان برتر ما هنر، اصالت و شخصیت را در طراحی خود ترکیب می‌کند، بنابراین جواهراتی که در لیلیوم گالری برای مادر خود انتخاب می‌کنید واقعاً مانند او بی‌نظیر خواهند بود.

خرید هدیه روز مادر در گالری لیلیوم

اگر می‌خواهید گزینه‌های زیادی به عنوان ایده خرید طلا برای روز مادر را کشف کنید؟ لیلیوم مجموعه‌ای عالی از جواهرات روز مادر را ارائه می‌دهد. لیلیوم گالری متعهد است برای هر مناسبت جواهرات طلا همراه با سنگ‌های قیمتی منحصر به فرد را ارائه دهد. جواهرات ویژه روز مادر را می‌توان آن‌ها را برای ظاهر پر زرق و برق روزمره، استایل روزانه و مد استفاده کرد. انتخاب گسترده‌ای از طرح‌های شیک موجود در گالری لیلیوم، مادر شما مطمئناً خوشحال خواهد شد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی