قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۳۵,۰۰۰

بعد از اینکه وارد مسیر عاشقی شدید مهم‌ترین نکته بعد از اولین قدم‌هایی که در راه ازدواج برداشته می‌شود، انتخاب مدل‌های جدید حلقه نامزدی و در نهایت خرید حلقه نامزدی است. از سوی دیگر انتخاب حلقه نامزدی و ازدواج زیباترین و خاص‌ترین نماد سفر مادام العمر شما و ارتباط شما با شریک زندگیتان در این مرحله است.

حلقه ازدواج حلقه‌ای به شکل گرد است که از جنس فلزهای گرانبها همچون طلا، نقره و… ساخته شده است. بدون شک انتخاب حلقه نامزدی یا ازدواجی که در استفاده روزمره خانم‌ها و آقایان هم نقش دارد برای زوج‌ها اهمیت زیادی دارد. انتخابی خاص برای دو نفر که همدیگر را دوست دارند و همچنین منعکس کننده سلیقه و استایل شما برای زوج‌ها سخت است، اما یکی از لذت بخش ترین انتخاب‌ها نیز هست.

دلایل خرید حلقه نامزدی

جدا از رنگ زرد که رنگ طلایی کلاسیک است، لیلیوم علاوه بر مدل‌های ساده و متناسب با استایل شما، گزینه‌های مدرن‌تری نیز دارد. رنگ‌های سفید، رز، صورتی و چند رنگ با طرح‌های اصلی و شیک به شما پیشنهاد می‌شود. استفاده از حلقه‌های ازدواجی که از گذشته تا به امروز ارزش خود را از دست نداده‌اند تجربه‌ای شگفت انگیز از ازدواج است.

حلقه ازدواج، نماد ازدواج و بدون شک جزء لاینفک زندگی مشترک شماست. اهمیت و ارزش آن برای مردم از گذشته تا به امروز تغییر نکرده و حتی به تدریج افزایش یافته است. حلقه نامزدی و ازدواج یک قطعه از جواهرات بسیار مهم برای همه افراد در جهان بدون در نظر گرفتن فرهنگ، مذهب و زبان است. حلقه‌های ازدواج که جزء لاینفک زندگی روزمره هستند و بسیار مهم هستند، تاریخچه‌ای طولانی دارند.

معنی حلقه نامزدی و ازدواج

اگرچه به قدمت تاریخ بشریت نیست، اما استفاده از حلقه ازدواج که تاکنون شناخته شده، توسط اولین تمدن‌ها استفاده می‌شد؛ حلقه ازدواج که حلقه پیوند زناشویی است جدا از روزهای خاص شما در بسیاری از زمینه‌های زندگی روزمره با شما همراه است.

به علاوه در کشور ما استفاده از حلقه ازدواج قبل و بعد از ازدواج متفاوت است. وقتی زن و مرد هر دو نامزد می‌کنند، حلقه ازدواج خود را به انگشت حلقه دست راست خود می‌زنند. حلقه ازدواج که پس از ازدواج به انگشت حلقه دست چپ منتقل می‌شود نیز به نوعی در فرهنگ ما اطلاعاتی از وضعیت تأهل فرد مقابل به دست می‌دهد.

خرید حلقه نامزدی و ازدواج، درواقع جزئی از خریدهای جواهرات ضروری زندگی روزمره به حساب می‌آید. جدا از این ویژگی‌ها مانند عرض و رنگ که از نظر کاربری بسیار مهم هستند، گالری لیلیوم با انواع مختلف و همچنین مدل‌های جدید حلقه نامزدی مدرن و ساده، شرایط انتخاب طرح های جدید حلقه نامزدی را مهیا کرده است. مدل‌های متنوع و مناسبی جهت خرید حلقه نامزدی و ازدواج، علاوه بر سفارشی سازی، با هر سلیقه و علایقی همخوانی دارد.

حلقه‌های نامزدی را می‌توانید به صورت تکی یا جفتی خریداری کنید. در خرید حلقه ازدواج توجه به پهنای حلقه ازدواج به خصوص برای استفاده روزانه بسیار مهم است. مدل‌های حلقه ازدواج لیلیوم گالری با گزینه‌های عرض مختلف این نیاز را برطرف می‌کند.

لیلیوم مدل‌هایی را با پنج گزینه مختلف شامل 5 میلی متر، 6 میلی متر، 7 میلی متر، 8 میلی متر و 9 میلی متر به شما ارائه می‌دهد و هدف آن این است که در هر لحظه احساس خاص بودن را در شما ایجاد کند، چه برای استفاده روزانه و چه برای موقعیت‌های خاص و همچنین ایجاد احساس راحتی در شما.

دلایل خرید حلقه نامزدی

معنی حلقه نامزدی و ازدواج

گفته می‌شود که قدمت حلقه نامزدی به قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد. این انگشتر بیشتر بر اساس یک باور در روزهای اولیه پوشیده می‌شد و نه صرفاً به عنوان یک زیور. بر اساس این باور باستانی، اعتقاد بر این بود که پوشیدن فلز بر روی بدن شما را از هر شری محافظت می‌کند. البته به مرور زمان این باور در نظر مردم کم شد و انگشتر به یکی از مهمترین نمادهای زیبایی تبدیل شد.

خرید حلقه نامزدی که یکی از انواع انگشتر است به پرمصرف‌ترین جواهرات در زندگی روزمره تبدیل شده است که مردم با نگاهی به تاریخچه آن به آن اهمیت زیادی می‌دهند. حلقه‌های نامزدی و ازدواج که ارزش معنوی بسیار بالایی دارند نیز نمادی هستند که نشان می‌دهند فرد متأهل، مجرد یا نامزد است، بنابراین می‌توانید به راحتی بدون اینکه از او بخواهید از وضعیت تأهل او مطلع شوید.

طبق یک باور، زن و مرد را دو نیمه سیب می‌دانند. اعتقاد بر این است که همزیستی زن و مرد نشان دهنده یک انسان کامل است. به همین دلیل حلقه ازدواج دارای مفهوم معنوی بالاتری است.

هم در مصر باستان و هم در روم باستان، مردم حلقه را در انگشت چهارم دست چپ خود می‌بستند؛ زیرا معتقد بودند رگی وجود دارد که از انگشت چهارم دست چپ بدون قطع شدن به قلب می‌رود. امروزه افراد زیادی هستند که این اعتقاد را باور دارند و به آن عمل می‌کنند. مهم نیست که حلقه ازدواج از چه فلزی یا ماده‌ای ساخته شده باشد، از هرچه که باشد همیشه نشانه وفاداری و عشق به شریک زندگی خود بوده است.

خرید حلقه نامزدی

نکات مهم قبل از خرید حلقه ازدواج که باید در نظر بگیرید؟

حلقه ازدواج قطعه‌ای است که مردم به مدت طولانی و بیشتر از همه از آن استفاده می‌کنند. از این رو دقت و توجه به انتخاب جواهراتی که برای مدت طولانی و مکرر مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار مهم است. نکاتی که در انتخاب و خرید حلقه نامزدی باید در نظر بگیرید: جنس، رنگ، عرض و ست است.

ابتدا باید رنگ فلزی حلقه ازدواج مشخص شود، اگرچه حلقه ازدواج عمدتاً در مراسم ازدواج و نامزدی طلا ترجیح داده می‌شود ولی گزینه‌های فلزی دیگری مانند پالادیوم، نقره و پلاتین نیز موجود است. در این مرحله، نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که هم از نظر استفاده و لذت و هم از نظر بودجه، کدام یک برای شما مناسب‌تر است.

طلا یکی از انتخاب‌های کلاسیک و همیشگی است. از آنجایی که طلا یک فلز قابل اندازه گیری است، شما در تصمیم گیری برای خرید حلقه نامزدی مشکلی ندارید و مدل‌های جدید حلقه نامزدی طلایی در گالری لیلیوم همیشه می‌تواند سلیقه شما را به خود جلب کند.

نکته دوم تصمیم گیری در مورد رنگ حلقه ازدواج است، از آنجایی که رنگ بسیار شخصی و مرتبط با استایل است، مهم است که با سلیقه و استایل شما و همچنین با سایر اکسسوری های شما مطابقت و همخوانی داشته باشد.

نکته سوم عرض حلقه ازدواج است، انتخاب یک انگشتر مناسب با توجه به ساختار دست، از نظر ظاهری زیباتر و جذاب‌تر به نظر می‌رسد. در عین حال از آنجایی که حلقه نامزدی و ازدواج در هر لحظه از زندگی شما را در بسیاری از مکان‌ها همراهی می‌کند، اگر خیلی باریک نباشد از نظر استفاده برای شما راحت‌تر خواهد بود.

انتخاب حلقه نامزدی

اگر تصمیم گرفته‌اید حلقه ازدواج خود را به رنگ طلایی انتخاب کنید، انتخاب ست نیز در این مرحله بسیار مهم است. از آنجایی که شما سال‌ها از حلقه ازدواج استفاده خواهید کرد، بسیار مهم است که بادوام باشد.

تاریخچه انتخاب حلقه نامزدی

در زمان‌های قدیم حلقه‌های ازدواج را معمولاً از موادی مانند کنف، چرم، عاج و استخوان می‌ساختند. امروزه از فلزات با ارزش‌تری مانند طلا ساخته می‌شود. ایده حلقه ازدواج طلا برای اولین بار توسط پاپ نیکلاس در رم باستان در دهه 860 مطرح شد؛ بنابراین، تمایز بین حلقه نامزدی و ازدواج برای اولین بار در اینجا امتحان شد.

پاپ با توصیه به زوج‌ها که پس از تصمیم به ازدواج، مدتی با استفاده از حلقه نامزد بمانند، این وضعیت را دائمی کرد. امروزه حلقه‌های ازدواج با ارزش‌ترین و ضروری‌ترین بخش مراسم نامزدی و ازدواج هستند. مدل حلقه‌های ازدواجی که در اولین قدم‌ها به سوی تعهد خود نسبت به فردی که دوستش دارید همراهی می‌کنید نیز بسیار مهم است از این رو قطعاً خرید مدل‌های جدید حلقه نامزدی از فروشگاه‌های طلا و جواهرات بسیار جالب است.

گاهی اوقات تصمیم گیری در مورد مدل برای زوج‌ها بسیار دشوار است، یافتن مدل مورد نظر از نظر سبک، به جای دیدن تنوع و مدل‌های بیشتر، آسان نیست. مردم در حال حاضر ترجیح می‌دهند طرح‌هایی را که منعکس کننده سلیقه و علایق آنهاست و همچنین استفاده از آنها در زندگی روزمره ساده میباشد استفاده کنند.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی