قیمت روز طلا:
۳,۳۷۹,۰۰۰

ما به شما ضمانت طلای ۱۸ عیار، مهلت تعویض ۷ روزه،بسته‌بندی مناسب هدیه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

قیمت روز طلا:
۳,۳۷۹,۰۰۰

بسیاری از مواقع مردان یا بیش از حد زیورآلات می‌پوشند یا اصلا نمی‌پوشند. اولی به عنوان شخصی ظاهر می‌شود که دوست دارد خودنمایی کند و نگاه دوم نسبتا ملایم و بی‌الهام است. مطالعه ۳ فاکتور اصلی برای آقایان در استفاده از زیورآلات می‌تواند باعث شود استفاده درست از آنها را بدانید و افراط و تفریط نکنید.

در طول تاریخ، مردان به روش‌های مختلف از لباس و جواهرات بهره برده‌اند. در فرهنگ‌های مختلف لباس و زیورآلات را به روش‌های مختلف می‌پوشند و همچنین هنگام پوشیدن حالت متفاوتی دارند. در مورد نحوه صحیح پوشیدن هیچ چیز مطلقی وجود ندارد، اما چندین قوانین استفاده از اکسسوری مردانه وجود دارد که می‌توان از آنها پیروی کرد تا نتایج مثبت اساسی در مورد مد و استایل به دست آورد. پس زمانی که قصد خرید زیورآلات برای یک مرد را دارید، ابتدا باید چند نکته را در نظر بگیرید.

۳ فاکتور اصلی که آقایان در استفاده از زیورآلات باید بدانند

سبک‌های بسیاری در دنیای مد امروزی وجود دارد و هر کسی دوست دارد یک نمونه از آنها را بر روی استایل خود داشته باشد. در این زمینه به راحتی می‌توان از حد مجاز گذشت و اکسسوری‌های زیادی مانند دستبند، گردنبند، گوشواره و انگشترها را به طور همزمان پوشید. این روش و ظاهر ممکن است برای برخی کارساز باشد، اما به طور کلی، بهتر است سعی کنید از ۳ فاکتور اصلی برای آقایان در استفاده از زیورآلات پیروی کنید.

اکسسوری مردانه

قوانین استفاده از انگشتر مردانه

بسیاری از آقایان فکر می‌کنند که زیورآلات مخصوص خانم هاست و آقایان نه تنها نیازی به جواهرات ندارند، بلکه نباید از آن استفاده کنند و فقط حلقه ازدواج برایشان کافی است. اما این تصور به هیچ وجه درست نیست، واضح است که نحوه استفاده مردان از زیورآلات با زنان تفاوت اساسی دارد و نباید انتظار داشت که یک آقای شیک پوش هم به اندازه زنان از زیورآلات استفاده کند، اما این امر مذموم است.

مردان شیک پوشی که نماد مد محسوب می‌شوند از زیورآلات کافی و درست در استایل خود استفاده می‌کنند و همین جواهرات ساده و روزمره مد آن‌ها را چندین سطح بالا می‌برد. لازم به ذکر است که استفاده از زیورآلات به هر قیمتی نمی‌تواند شما را شیک پوش کند، اما باید بدانید که چطور باید این کار را انجام دهید و از این زیورآلات به درستی و در جای مناسب استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین زیورآلاتی که در استایل مردانه بیشتر از انواع دیگر استفاده می‌شود انگشتر است.

معنی انگشتر یا حلقه در هر انگشت

حلقه فقط محدود به حلقه ازدواج نیست و این اکسسوری اشکال و کاربردهای مختلفی دارد که بر اساس موقعیت و استایل شما اندازه گیری می‌شود.

یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده استفاده از انگشتر مردانه، موقعیت آن بر روی دست شماست که انگشتری که روی آن انگشتر استفاده می‌کنید معنی و مفهوم آن را تغییر می‌دهد و تاثیر متفاوتی در استایل شما می‌گذارد.

  • معنی انگشتر مرد در انگشت کوچک

اگر می‌خواهید انگشتری خاص و متفاوت را تهیه کنید که طرحی متفاوت روی آن باشد، انگشت کوچک بهترین مکان برای آن است. وقتی حلقه‌ای دقیقا روی لبه دست شما قرار می‌گیرد توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند و همه آن را می‌بینند. به دلیل این مشخصات، انگشت کوچک برای مردانی که می‌خواهند پیام خاصی را به دیگران منتقل کنند، بسیار محبوب بوده است.

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد در قرون وسطی کشیشان به نشانه تجرد انگشتری را به انگشت کوچک خود می‌زدند. البته امروزه چنین معنایی برای انگشتر انگشت کوچک تصور نمی‌شود، اما همچنان نشانه زیبایی و خودنمایی است.

معنی انگشتر یا حلقه در هر انگشت

  • معنای انگشتر مرد در انگشت چهارم

انگشت چهارم کلاسیک‌ترین مکان برای استفاده از انگشتر است و زمانی که می‌خواهید از انگشتر استفاده کنید، همیشه ابتدا به سراغ این انگشت می‌روید. انگشت چهارم دست چپ محل استفاده از حلقه ازدواج است اما در کشورهای اروپای شرقی و همچنین در اسپانیا از حلقه ازدواج در دست راست استفاده می‌شود.

  • معنای انگشتر مرد در انگشت وسط

استفاده از حلقه در انگشت وسط تا حد زیادی غیر متعارف است، زیرا وجود حلقه در این انگشت می‌تواند عملکرد انگشت اشاره را محدود کند و به همین دلیل کمتر از آن استفاده می‌شود. اما همین نکته می‌تواند ایده‌ای جالب در بین ۳ فاکتور اصلی برای آقایان در استفاده از زیورآلات باشد و به دستان شما جلوه‌ای خاص و متفاوت و جسور بدهد.

  • معنی انگشتر مرد در انگشت سبابه

انگشت اشاره کاربردی‌ترین انگشت روی دست شماست که به طور سنتی برای حلقه‌های رسمی، مهرها و نشان‌های خانوادگی استفاده می‌شود.

عموما افراد سطح بالا مانند اشراف، پادشاهان و سناتورها و اعضای خانواده‌های سلطنتی حلقه‌های خود را به این انگشت می‌زنند و در نتیجه جایگاه والای خود را نشان می‌دهند، اما شما می‌توانید انگشترهای سطح بالای خود را در این انگشت قرار دهید و جایگاه مهارت‌های اجتماعی خود را نشان دهید.

۳ فاکتور اصلی برای آقایان در استفاده از زیورآلات

  • معنای انگشتر مرد در شست

از دیدگاه سنتی، انگشت شست نماد شخصیت است. در آسیای دور، کمانداران حلقه‌ای را روی انگشت شست خود می‌بستند تا بتوانند بند کمان را راحت‌تر بکشند تا به انگشت شست آسیب نرسانند. اما امروزه انگشتر به ندرت در انگشت شست استفاده می‌شود و تنها افرادی که حس خلاقیت بالایی دارند این کار را انجام می‌دهند.

در فرهنگ غربی، استفاده از انگشتر روی انگشت شست چندان رایج نیست، اما در فرهنگ‌های دیگر، انگشتر روی انگشت شست به معنای ثروت و نفوذ بیشتر است.

چند نکته در مورد انگشتر مردانه

حال که با یکی از فاکتورهای اصلی برای آقایان در استفاده از زیورآلات و معنی انگشترهای مردانه در هر انگشت آشنا شدید، بهتر است با چند نکته مهم در این رابطه آشنا شوید و از حلقه‌های خود به درستی استفاده کنید.

اولین نکته مربوط به تناسب است، شما می‌توانید با استفاده از حلقه مناسب دست‌های خود را متعادل‌تر نشان دهید. مثلا اگر انگشتان باریکی دارید بهتر است از انگشترهایی استفاده کنید که کمی ضخیم و نوار آنها نازک باشد، با این کار دستان شما قوی‌تر و متعادل‌تر می‌شوند. از طرف دیگر، اگر انگشتان شما ضخیم و زبر هستند، باید از حلقه‌هایی بزرگ و ضخیم استفاده کنید تا انگشتانتان لاغرتر و متعادل‌تر به نظر برسند.

اگر از دو یا سه حلقه یا بیشتر در دستان خود استفاده می‌کنید، از همه آنها در یک دست استفاده نکنید، بلکه سعی کنید تعادل لازم را ایجاد کنید و حلقه‌ها را بین دستان خود تقسیم کنید. البته این به معنای تقارن نیست، مثلا لزومی ندارد که در دو دست خود تعداد حلقه‌های مساوی و متقارن داشته باشید، بلکه آنچه مهم است تعادل است.

قوانین استفاده از دستبند در آقایان

آخرین نکته مهم شباهت است که یک قانون بسیار ساده دارد و آن این است که تمام انگشترهای شما باید یک رنگ باشند، مثلا همگی طلایی یا نقره‌ای باشند.  به عنوان مثال، مهم است که سعی کنید همه رنگ‌ها را گرم (طلا، برنز، رزگلد) یا سرد (نقره‌ای، استیل، طلای سفید) انتخاب کنید.

قوانین استفاده از دستبند در آقایان

دستبند یکی از ۳ فاکتور اصلی برای آقایان در استفاده از زیورآلات است که هنگام پوشیدن آن، باید به ساده بودن هم فکر کرد. اگر یک سر آستین فلزی یا چرمی که دارای طراحی پهن است دارید، به جای آن از دستبند باریک استفاده کنید.

اگر ساعت می‌پوشید، دستبند خود را با آن مطابقت دهید یا یکی را انتخاب کنید که مکمل آن باشد. دستبند نقره ایمن‌ترین گزینه است، اما اگر عاشق طلا هستید، می‌توانید در گالری لیلیوم انواع مختلفی از مدل‌های جذاب دستبند چرم با پلاک طلا را میتوانید مشاهده کنید.

قانون کلی مردان هنگام پوشیدن دستبند این است که آن را روی مچ دست مخالف به عنوان ساعت خود ببندند. با این حال، اگر از پوشیدن دستبندهای زیاد لذت می‌برید و چندین دستبند در مواد مختلف دارید، می‌توانید آنها را با ساعت خود بپوشید تا زمانی که مکمل آن باشند.

دستبندها یک اکسسوری آسان برای پوشیدن هستند. شما می‌توانید هر لباسی را با یک دستبند چرمی یا نقره‌ای ظریف تزئین کنید. دستبندها راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن شخصیت خود با جهان بدون صحبت کردن هستند. آنها همچنین می‌توانند راهی برای نشان دادن علایق بیرونی شما به همکارانتان باشند.

نکته کلیدی برای داشتن یک دستبند، سهولت استفاده است. سهولت از انتخاب دستبند با تناسب و استایل عمومی حاصل می‌شود. همچنین هنگام پوشیدن آن باید در نظر داشته باشید که به کجا خواهید رفت، دستبند مناسب، استایل شما را کامل می‌کند.

اصول استفاده از گردنبند برای آقایان

اصول استفاده از گردنبند برای آقایان

گردنبندهای مردانه با گردنبندهای زنانه متفاوت است. گردنبندهای مردانه معمولا ظریف‌تر هستند و اغلب کمی خشن‌تر یا سنگین‌تر به نظر می‌رسند. عمدتا مردان گردنبند را به شکل زنجیری سفارش می‌دهند که به صورت بافت‌های مختلف طراحی شده‌اند. در گالری لیلیوم نمونه‌های زیادی از زنجیر وجود دارد که می‌توانید شکل و مشخصات آنها را مشاهده کنید. گردنبندهای بزرگ و فانتزی مانند قطعات ظریف موجود هستند، در حالی که ممکن است تعدادی از این قطعات را برای لباس‌ها یا گردش‌های خاص بخواهید.

چهار دسته اصلی برای گردنبندهای مردانه وجود دارد که عبارتند از:

  • نمادهای گرافیکی
  • زنجیری
  • آویز
  • نشان‌های مذهبی

گردنبندهای زنجیری تطبیق پذیری بیشتری دارند زیرا می‌توانید آنها را با فلزات، طول‌ها و سبک‌های مختلف تهیه کنید، آنها همچنین یکی از کلاسیک‌ترین گزینه‌های سبک هستند.

آویزها انتخاب خوبی هستند زیرا به راحتی در گالری لیلیوم قابل سفارشی کردن هستند در حالی که گردنبندهایی با نمادهای مذهبی یکی دیگر از انتخاب‌های کلاسیک هستند. بیشتر اینها به سبک آویز ارائه می‌شوند. اگر می‌خواهید قطعه‌ای مذهبی داشته باشید، این را در نظر بگیرید که ظریف باشد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
حساب کاربری من
0 لیست علاقمندی